Jump to content

Moto Zajednica

Gilera VXR 200

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Marka: Gilera

Model: VXR

Zapremina motora: 198 ccm

Snaga: 19 KS

Godiste: 2007.

 

 

Mali crveni djavolak kupljen u avgustu mesecu ove godine. Do sada sam njime presao preko 2.000 km uglavnom magistralnog puta. Sta da kazem za njega sem da sam prezadovoljan sqtercetom. Mogu slobodno da kazem da ni veliki motor ne vozim mnogo brze nego ovu Gileru(ne racunajuci auto-put). Dakle putna brzina mu je izmedju 80-90 km/h a najvisa izmerena je 123 km/h na auto putu. Prosecna potrosnja mu je 3.5 L.

Na sqtu je zamenjena zadnja guma i zadnji desni amortizer. Svako ko je vozio ovaj sqt mislim da ce se sloziti sa mnom da je fantasticna spravica.

 

Za njega imam dva kod kljuca. Kilometraza se vidi na cajgeru...blizu 16.000 km.

 

Evo neka slicica:

 

post-12773-0-42130400-1350056754_thumb.jpg

 

post-12773-0-61866900-1350056980_thumb.jpg

 

post-12773-0-53619100-1350057053_thumb.jpg

 

 

Sto se nekih mana tice, eto otpalo mi je ogledalo levog retrovizora <_< Ako eventualnog buduceg vlasnika ne mrzi, moze da ga potrazi u okolini Četereža :moto3:

 

E sad, cena. Pa ja sam dao za njega 2.300. Sada ga prodajem za 2.200. Dakle ova cena je ukoliko sqt dovedem u tip-top stanje. Sta to znaci? Znaci ako mu uradim servis(kajis i rolnice, ulje, filter) ako mu kupim novu gumu(Michelin Power Pure...jer je zadnja ta) i namestim ogledalo na rettrovizoru. E a ukoliko se eventualni kupac obaveze da odradi ovo, cenu skidam za ukupnu cenu ovih radova. Dakle 2.200 milih nam evica minus servis, minus nova Power Pure guma i minus cena retrovizora.

 

P.S. kofer sam naknadno kupio za njega pa on ide kupcu kao bonus. Eto...ja mislim da je ovo korektna ponuda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Skuter bi trebalo da bude komplet sredjen do kraja nedelje. Sada je na mom imenu, registrovan do marta 2014. Cena 2100.

Inace nakon pregleda kod servisera, sve je bilo super na njoj. Morao je samo par sitnica da se zameni. Od vecih zamenskih delova za zamenu je bio samo kajis i prednja guma. Kilometraza je sada nesto ispod 16.500 km. Moze zamena...u obzir dolazi SAMO skuter novije proizvodnje, vece kubikaze i kupljen kod nas. Uz moju doplatu naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Cena 1700 evra. Kilometraža oko 17.000.

Od ulaganja, treba da mu se zameni prirubnica karba...ako se tako zove gumeni deo koji spaja agregat sa karbom. Motor radi, pali ide ali ispucala je ta guma pa bi valjalo da se zameni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja