Jump to content

Moto Zajednica

Sakupljanje novca putem prodaje moto opreme

Recommended Posts

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Na svakom koraku neki apeli, zahtevi, molbe itd. Hajde da mi uradimo nesto konkretno, kao sto ste i do sada radili. Dakle, sve sto nam je potrebno je malo dobre volje i nekoliko sati slobodnog vremena. Sto se tice slobodnog vremena, to ce morati da zrtvuju neki od starijih forumasa. Starijih po godinama i vremenu provedenom na forumu. Kolega otvori ziro racun i dostavi sve potrebne podatke za uplatu. Posto smo resili taj tehnicki problem, ostaje da:

 

1. Ponudimo neku moto opremu bez koje cemo preziveti. Naravno, najbolje bi bilo da cena bude realna jer nam je cilj da skupimo sto vise novca.

2. Kupac uplati novac na gorepomenuti ziro racun.

3. Prodavac posalje ono sto je ponudio posto dobije potvrdu da je novac uplacen.

4. Kada sakupimo odredjenu sumu, pronadjemo najbolji nacin da taj novac podelimo sa onima kojima je najpotrebniji.

 

I vuk sit i ovce na broju.

 

Evo, da probijem led. :)

 

Nova Keeway kaciga sa vrecom i uputstvom, dobijena na poklon. Bez tragova koriscenja i ostecenja. U pitanju je model KW 518. Velicina je XL. Ovo je zvanicno, sa njihove prezentacije, pronadjite vasu veliciniu u tablici.

 

Cena: 3000 RSD

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: thundercat i sv650

Tesko je danas prodati bilo sta...predlazem da se ne ogranicimo samo na moto predmete vec da se prosiri to na sve sto nam je visak od auto guma do pecaroskog pribora,naprimer..

.

E sad kako to prodati...predlazem da jedan clan BJB otvori nalog na Limundu i preko nega prodaje te predmete...

 

Npr,ja imam gume..to kazem prodavcu i posaljem mu slike...on mi javi kad proda to kome da posaljem gume i to je to,lova kod njega

ili na neki racun...

 

ja podrzavam i sigurno cu biti redovan u toj akciji...sve ostalo mora neko sa stazom i slobodnim vremenom da organizuje...

 

p.s. ovo sa limundom i kupindom sam video od svoje zene koja je pravi trgovac na tim sajtovima....:lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Podrzavam...

 

Ako ova akcija uspe (a nema raloga da bude drugacije) pokazacemo jos jednom da smo mi bajkeri pravi ljudi velikog srca ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Iako sam skeptik da ce to zaziveti, podrzavam 100%!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja