Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 251-treba mi pomoc oko nekih sitnica...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

evo upravo provereno ..bez ijednog potrosaca puni nekih 15,5 na 5000 obrtaja...posto mi ne radi svetlo upalio sam migavac..smanjilo se na ispod 15...kad mu sredim svetlo taman ce biti na koliko treba..nzm tacno 14 i nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

evo upravo provereno ..bez ijednog potrosaca puni nekih 15,5 na 5000 obrtaja...posto mi ne radi svetlo upalio sam migavac..smanjilo se na ispod 15...kad mu sredim svetlo taman ce biti na koliko treba..nzm tacno 14 i nesto?

 

bice na 14.4 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

svetlo sada radi...i sada ne prelazi u 'crveno' voltaza...ostalo jos kolektor da se zameni,i da mu uradim osvetljenje satova posto na jednom ne radi a uradio bih mu sa led diodama...jos razmisljam u koju boju...plava,zelena i crvena su u uzem izboru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

sutra stize i rotor sa kolektorom...kada to zamenim,moci cu na neki duzi put sigurno...struja resena,metodom "NEISPRAVNO ZAMENI ISPRAVNIM" posto majstor nisam pa da popravljam... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Konacno da vidimo i to cudo! :P Nadam se da si resio problem komplet.Proveri sve zicke na motoru da nije nekoj oguljena izolacija,izoluj sve spojeve i obavezno proveri buksne da nije neka oksidisala pa je treba menjati.Ovo ti pricam iz licnog iskustva da ne nadrljas ko ja nekad sa mojim motorom zbog jedne glupe zice koja je otisla na masu u toku voznje, a uskoro pocinje i sezona pa budi komplet ispravan,samo benzin da sipas! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

menjao sam jedno po jedno.....sad mi samo grafitni kolektor ostecen pa ga menjam...ali sve sad radi u fulu....sve pregledano komplet.. :) vozim ga svaki dan...juce sam ga malo razvukao cetvrtom nekih 100-105...da mi ne "masti svecicu" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Konacno da vidimo i to cudo! :P Nadam se da si resio problem komplet.Proveri sve zicke na motoru da nije nekoj oguljena izolacija,izoluj sve spojeve i obavezno proveri buksne da nije neka oksidisala pa je treba menjati.Ovo ti pricam iz licnog iskustva da ne nadrljas ko ja nekad sa mojim motorom zbog jedne glupe zice koja je otisla na masu u toku voznje, a uskoro pocinje i sezona pa budi komplet ispravan,samo benzin da sipas! :zdravo:

 

zaboravih.....HVALA na lepim zeljama! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja