Jump to content

Moto Zajednica

A-kategorija, KONAČAN VODIČ ZA POLAGANJE - Ova upustva više ne važe

Recommended Posts

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Poludeo sam sad.

...em im mater pandursku da im ...em, piše mi na papiru da vratim danas do pola 4. Došao sam u 3:05 tamo i pandur mi kaže da sam zakasnio i da su oni otišli. Sat ipo sam izgubio po ovoj gužvi za džabe i još će sutra da mi traže da platim što kasnim. Zapaliću i tablicu i njih  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Meni odložili polaganje za 16. decembar. Prevelika je gužva... Ne znam da li osećam olakšanje ili bes, nisam sigurna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Meni odložili polaganje za 16. decembar. Prevelika je gužva... Ne znam da li osećam olakšanje ili bes, nisam sigurna...

 

Polazes u RAK-u?

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Knezevac
  • Motocikl: Bmw F650

E ajd i ja da se pohvalim,polozio juce testove iz prvog puta sa malom greskicom.....voznja 18 decembra,motoric koji se vozi na obuci Keeway Speed 125,ja mislim da je ostao laksi deo posla a sacekacu voznju pa cu znati!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Privedeno 12 ljudi zbog prevara sa vozačkim ispitima

Autor: Blic online, B92 | 03.12.2009. - 10:54

 

Policija je privela 12 osoba za koje se sumnja da su učestvovali u prevarama u vezi sa polaganjem vozačkih ispita, javlja B92.

 

Izvor B92 iz policije naveo je da su među uhapšenima dva policajca iz Policijske uprave Pančevo, vlasnik auto škole „Putnik“ iz tog grada Renato Stankov, kao i dvojca radnika.

Ostalih sedmoro privedenih su osobe za koje se sumnja da su bez izlaska na ispit za sumu od 400 do 500 evra sebi obezbeđivali vozačke dozvole A, B i C kategorije. Primena novog zakona o saobraćaju počinje 10. decembra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Nije to prava auto shkola  ;D ;D ;D

Ovog drugog u kom je boga oca ljudi polozilo josh nisu navatali  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

POmoć!!

 

Imam više testova a svaki ima po neku grešku. Imam dva različita odgovora pa ako znate sigurno napišite mi...

Na semaforu za pešake je crveno ali za koga

a) pečake

B pešake i bicikliste

c)pešake i sve učesnike u saobračaju

 

Po meni je za pešake a u jednom testu stoji  da je ispravno pod C a u drugom pod A!!

 

Imam različit odgovor i za pitanje kako se prostiru duga u odnosu na kratka svetla...nešto po dužini puta, vozila...ne mogu sada da pronađem to pitanje i još na jedno a to je kako se prenose povređeni sa trbušnom dupljom da li sa savijenim ili ispruženim nogama. Znam da je na boku, to sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 627 postova
  • Lokacija: Temerin

ja misllim da je pod A) pešake

 

 

a za svetla i stomak - aj napisi pitanja sta pise na testu... pa da brze nadjem medj mojim testovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Teško, pogubio sam se gde se šta nalazi.(2 testa sa 600-700 pitanja, često ponavljanih)..uglavnom ako se neko seti a zna sigurno neka mi šapne ili ako ima Komplet testova u dugitalnom formatu pa da mi pošalje!

Poslali su mi par testova sa par stranica pitanja i odgovora ali primetio sam da se nigde ne može sa sigurnošću tvrditi koja će biti pitanja! Problem je što knjige nemam a ne znam kako auto škola sme da daje disk sa greškama..jedva čekam da vidim gazdu!!

Saobračajac jednim kratkim ili dugim zviždukom opominje da ce promeniti raspored prvenstva na raskrsnici?!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

POmoć!!

 

Imam više testova a svaki ima po neku grešku. Imam dva različita odgovora pa ako znate sigurno napišite mi...

Na semaforu za pešake je crveno ali za koga

a) pečake

B pešake i bicikliste

c)pešake i sve učesnike u saobračaju

 

Po meni je za pešake a u jednom testu stoji  da je ispravno pod C a u drugom pod A!!

 

Imam različit odgovor i za pitanje kako se prostiru duga u odnosu na kratka svetla...nešto po dužini puta, vozila...ne mogu sada da pronađem to pitanje i još na jedno a to je kako se prenose povređeni sa trbušnom dupljom da li sa savijenim ili ispruženim nogama. Znam da je na boku, to sigurno!

 

pod a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

Teško, pogubio sam se gde se šta nalazi.(2 testa sa 600-700 pitanja, često ponavljanih)..uglavnom ako se neko seti a zna sigurno neka mi šapne ili ako ima Komplet testova u dugitalnom formatu pa da mi pošalje!

Poslali su mi par testova sa par stranica pitanja i odgovora ali primetio sam da se nigde ne može sa sigurnošću tvrditi koja će biti pitanja! Problem je što knjige nemam a ne znam kako auto škola sme da daje disk sa greškama..jedva čekam da vidim gazdu!!

Saobračajac jednim kratkim ili dugim zviždukom opominje da ce promeniti raspored prvenstva na raskrsnici?!

 

 

pravi odgovor bi bio dugim zvizdukom ali je tacan odgovor u vazecim testovima jedan kratak zvizduk...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ko će kome ako RSV Mille neće Aprilii MIlle ...spasiba. Namerno nisam pitao na pp da bi i drugi ukapirali da na logiku padaju garant. Knjiga se mora uzeti u ruke  e sad što nemam dobru, to je druga stvar!

U jednom testu stoji kratak u drugom dug zvižduk i kontao sam da je dug jer se više-uzastopni kratki koristi kada se opominje neko ko pogreši. A na raskrsnici, nisam gluv, čujem kada raspali na dugačko...ali znaći ipak je na jedan kratak!!

Zvučni i svetlosni signal na pubovskim kolima može li odvojeno ili uvek zajedno?

 

Ako ovako nastavim neću se navozati ni na Aprilii ni na Africi, vidim ja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

ko i vecina i to je dvosmisleno posto znaju da koriste odvojeno a po zakonu odnosno testovima je uvek zajedno !!!

 

batali knjigu i nadji testove u elektronskom obliku i to nauci napamet posto ima pitanja koja nisu bas najasnija da ne kazem pogresna !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

E u tome je problem što imam dva testa u elektronskom formatu, jedan CD dobijen u auto školi a drugi skinut sa Neta. U oba postoje 'štamparske' greške što bi se reklo! Nekoliko istih pitanja nose različite odgovore. Bilo mi je bitno da se uverim da to nije samo zbog grešaka u jednom, ovom koji sam skinuo sa Neta već da i ima i u CDu dobijenom u a-š. Ne znam koji ću odgovor dobiti od vlasnika  ali ispada kao da ide protiv svojih polagača jer je njemu korist ako ponovo polažu ali ne sme sa namerom dovoditi ljude u zabludu. Naplačivati im CD sa pogrešnim odgovorima. Jedva čekam subotu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

MLM SDG...to je jedan od testova u kome ima nepravilnosti...počev od onih grešaka gde su samo slike pomešane do pogrešnih odgovora!

Pregledaću ga sutra da vidim...možda su ovde greške popravljene ali to je taj, jedan na koji treba obratiti pažnju!

 

Govorim o testu skinutom sa 'Megaupload'!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

E sad ja ne znam, ja sam ucio preko edukacije, firme Pop Soft... Dobio u autoskoli na cd-u... Mislim da je bila samo jedna greska u programu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Knezevac
  • Motocikl: Bmw F650

MLM SDG...to je jedan od testova u kome ima nepravilnosti...počev od onih grešaka gde su samo slike pomešane do pogrešnih odgovora!

Pregledaću ga sutra da vidim...možda su ovde greške popravljene ali to je taj, jedan na koji treba obratiti pažnju!

 

Govorim o testu skinutom sa 'Megaupload'!!

e evo ja sam sad polozio pre neki dan,i ukucaj u pretrazivac:Crveni signal plus  samo sam te testove vezbao,knjigu ni video nisam,ima samo dve greske ali ta pitanja svi znaju pa sam siguran i ti da ces znati ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Privedeno 12 ljudi zbog prevara sa vozačkim ispitima

Autor: Blic online, B92 | 03.12.2009. - 10:54

 

Policija je privela 12 osoba za koje se sumnja da su učestvovali u prevarama u vezi sa polaganjem vozačkih ispita, javlja B92.

 

Izvor B92 iz policije naveo je da su među uhapšenima dva policajca iz Policijske uprave Pančevo, vlasnik auto škole „Putnik“ iz tog grada Renato Stankov, kao i dvojca radnika.

Ostalih sedmoro privedenih su osobe za koje se sumnja da su bez izlaska na ispit za sumu od 400 do 500 evra sebi obezbeđivali vozačke dozvole A, B i C kategorije. Primena novog zakona o saobraćaju počinje 10. decembra.

 

 

 

 

Ja položio pre neki dan test a vožnja trebala da se zakaže za neki suv dan a Pančevci zatvoreni, u školi nema nikog danas,na telefone se niko ne javlja, ne znam šta da radim.Svi papiri tamo,imam samo fiskalni račun i kopiju lekarskog i L tablice.Šta će biti sa tim ko zna.Otići ću u pančevačku policiju u ponedeljak ako ne nađem nikog u školi da vidim jel mogu da prijavim vožnju negde.Postoji rizik da su ovi pobacali sve papire,da policija sve poništi,obustavi,ko zna.Pito u Beogradu da uzmem duplikat L potvrde,kažu 10-15 dana to traje a nov zakon evo ga.

 

Inače, izabro sam njih zbog blizine Beogradu umesto RAK u Pazovi.Imali su brz termin i polaže se na automatiku za razliku Beograda gde mora na menjaču pa onda neke škole budže neke motore...Regularno sam polagao testove, učio sa diskova dobijenih od njih i pored dugog auto staža, nije bilo loše da se inovira znanje.U grupi od 14 bilo dvoje ponovca a i u sledećoj turi moj ispisnik ponavljač, tako da sigurno nije da svi prolaze, al ko zna.

 

Ima li ko savet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

ne moras u policiju docice po tebe sami ;) bar da das izjavu ko i vecina drugih a to sto si svesno isao da polazes na automatiku a u dozvoli da ti to ne pise bolje ne spominji posto je to jedan od prekrsaja koje kace clanovima skole !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nigde u zakonu se ne spominje automatik ili menjač već je u centralnoj Srbiji,Beogradu nepisano pravilo da motor mora biti sa menjačem a u vojvođanska praksa ne pravi razliku  po tom pitanju,znači sasvim je legalno ko i moje,naše pravo da polažemo gde nam je zakon omogućio.

 

Inače ne mogu baš da čekam jer će me zakačiti novi zakon ako ovo propadne iz bilo kog razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

pa propalo je sigurno sto se Putnika tice posto ce biti zatvoren do daljnjeg

 

...a zasto u vozackoj stoji napomena onima koji su polagali na variomatu da ona vazi SAMO za dvotockase sa variomatom ?!

 

...isto tako u zakonu ne postoji detaljno opisana procedura kako se polaze teoretski a kako prakticni deo ispita pa i dalje ljudi padaju na kojekakve gluposti !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja