Jump to content

Moto Zajednica

yamasaki sky 50 tuning

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova

Ovako imam yamasaki sky 50cc 4t ,tj sada je 65cc ali posto me vec posle dve nedelje smara da ga vozim ovako mrtvog resio sam da ga budzim pa mi trebaju neki saveti oko budzenja 4t motora nisam nesto mnogo radio na njima :) hvala unapred :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Прелистај које су теме на подфоруму или се послужи претрагом, па види шта ће све да ти изађе када укуцаш Јамасаки и Скај.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

pa gledao sam to izadje ono kit na 90cc i lancanici da se menjaju to ce dodji sl nedelje ali ja bas hocu da mu radim tuning ceo komplet ,trenutno gledam kako da mu ubacim 5brzinu ali izgleda da ne moze -.-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Bilo koji od 125cc ili 150cc (max 200cc), da li ces coper, enduro, R, kros, maxi skuter ili nesto drugo zavisi od sta ocekujes od motor, koliko mozes da se izduzis sa kesom i od tvojih ukusa. U praksi se pogazalo da tuning skutera nije bas unosan zato sto istrosis dosta pare, a ne dobijes mnogo na performanse, jedino se tu isplate kitovi za povecanje kubikaze, ali koliko vidim to si vec odradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

@Zorge

 

Znam o kom motoru se radi, ima ga jedan decko sto ide u moju skolu, svaki dan dolazi njime. A rekao sam skuter jer sam pricao u globalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Batali te radnje, na koliko god ks/nm da ga nasviraš, smoriće te vremenom... I 125 da kupiš pa će te smoriti. Samo menjaj, kupuj dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Sto rekli,mani se corava posla.Nema racun da se radi bilo sta na njemu a i da ima,ram mu je ravan nuli,malo zesce voznje i pukne na preko nekoliko mesta.Sta bi mu desilo sa jos jacom masinom ne mogu ni da predpostavim.Kupuj nesto drugo, za iste pare koliko mozes da dobijes za njega mozes da kupis Tomos ctx 80 u odlicnom stanju a on je vec motorcikl za razliku od ovog yamasakija koji se bukvalno vuce po putu a van puta je mucenje i za vozaca i za masinu.Posle nekog vremena sa 80 na 125 i tako redom dok nedodjes do onoga sto zadovoljava tvoje potrebe i zelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

@Zorge

....A rekao sam skuter jer sam pricao u globalu.

Их, ала сте ви млађе генерације декадентне: двоточкаш са мотором "у глобалу" називате скутером. :lol:

 

Иначе, ја има став да је мали хоризонталац лепа основа за којекакве интервенције које, што је и најбољи део, не коштају пуно,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

zorge prijatelju

prodao sam onog jamasakija i neki lik ga sredjuje, kupio je onu masinicu iz grcke

stigla zapakovana ko nova :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Их, могао је да се отвори још педес' евра за праву, "дебелу" 125-цу...

 

Шта каже човек, какву је процедуру пролазио код куповине и какве је трошкове имао?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

И да одвојиш неке паре од продаје Аерокса на допунску наставу српског језика, правописа и граматике.

 

Убише ме ових пар реченица које си написао! Требало мо је да их прочитам два пута да бих схватио смисао.

 

Пиши нормално, није ово СМС, па да штедиш велика слова, знакове интерпункције, да би све стало у 160 карактера.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Пре само неколико дана постављао сам линк из кога може да се нађе нешто корисно о теми, али тебе мрзи да излопаташ теме на форуму и покупиш неке информације.

 

Баци поглед шта је овде писано - http://www.mycity.rs/Motori/Predstavljanje-Sprint-Cross.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

Axa pa dobro ovde pise nesto o tome ali nikako da povezem kako ugraditi taj hladnjak ulja ? Da li ti znas nesto o tome i da li bi mogao malo da pojasnis gde da ga povezem uopste? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

Их, могао је да се отвори још педес' евра за праву, "дебелу" 125-цу...

 

Шта каже човек, какву је процедуру пролазио код куповине и какве је трошкове имао?

 

jbg, ne znam, svraticu jedan dan, ali ne verujem da ce da mi kaze koliko je platio...

posto sam mu dao motor da ga sredi i proda i meni da da 250e a neka ga proda koliko hoce:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Axa pa dobro ovde pise nesto o tome ali nikako da povezem kako ugraditi taj hladnjak ulja ? Da li ti znas nesto o tome i da li bi mogao malo da pojasnis gde da ga povezem uopste? :D

Постави се адаптер плоча са изводима уместо стандардне плоче на десном боку главе мотора и онда цревима везује за некакав хладњак.

 

oil-filter-kit-123463576578.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja