Jump to content

Moto Zajednica

Resen problem navigacije

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Totalno sam zaboravio da imam ovo:

 

DvSRG_x36xm.jpg

 

malo sam prosurfovao i za male pare nasao ovo (ovo sa leve strane - GPS prijemnik za dell axim x3):

 

bOSBK_x3pharosgps9td.jpg

 

SW je nadjen, po dobrom srpskom obicaju, kod 'nezvanicnih ditrubutera' (god bless torrent) i sada je to na putu do Svabe koji za 20 dana krece na put LA-NYC (oko 5000km). Ako ziv stigne, znaci da radi!

 

Obavestavacu vas redovno o tome kako napreduje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

propadio:

 

odes u Compusa (oni koji su bili u 'states' znaju za radnju) i kupis ovo http://www.delorme.com/streetatlasusahandheld/default.asp

 

i gotovo:

 

3yTsK_dsc02362resizeresizeexposure2w.th.jpg

 

Bolje nego bilo koji Garmin i ostala sranja (veci ekran, a ima i sve mogucnosti koje i inace ima pocket PC)

 

A evo i bonus slike, na putu do Compusa radnje:

 

PS pogledajte u retrovizor

 

F4kMF_dsc02353resizeresizeexposure2w.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Koji software koristiss i imass li mape za scg? Mozze li da se ko***a isti? :lol:

mislim, za ovo moje ccudo sa integrisanim GPS-om.

gvaoy_pda4wu.th.jpg

pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Bgd

Trebalo bi da moze,pogledaj tomtom software,preko torrenta imas da skines mape za veliki broj zemalja a izdata je i TomTom Eastern Europe mapa koja sadrzi i SCG ali je u beta fazi i malo problematicna a to ce da se ispravi do finalne verzije.

Takodje i firma INFO TEAM koja uvozi garmin gps uredjaje radi na scg mapi koja bi uskoro trebalo da bude gotova ali za njeno koriscenje je potreban garmin gps uredjaj,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800
Trebalo bi da moze' date='pogledaj tomtom software,preko torrenta imas da skines mape za veliki broj zemalja a izdata je i TomTom Eastern Europe mapa koja sadrzi i SCG ali je u beta fazi i malo problematicna a to ce da se ispravi do finalne verzije.

Takodje i firma INFO TEAM koja uvozi garmin gps uredjaje radi na scg mapi koja bi uskoro trebalo da bude gotova ali za njeno koriscenje je potreban garmin gps uredjaj,[/quote']

 

Ok, to sve zmam ali mi je mnogo da slidam 8GB sa 33,600 modemom sa P2P-a, i zato pitah za kopi*anje. :wink:

Sem toga za PDA softver se pisse za speciffican procesor (samsung, arm, intel, TI) tako da nemora da mi passe njegova verzija a mozzda i moze. Hvala na infio u svakom sluccaju, pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350
Trebalo bi da moze' date='pogledaj tomtom software,preko torrenta imas da skines mape za veliki broj zemalja a izdata je i TomTom Eastern Europe mapa koja sadrzi i SCG ali je u beta fazi i malo problematicna a to ce da se ispravi do finalne verzije.

Takodje i firma INFO TEAM koja uvozi garmin gps uredjaje radi na scg mapi koja bi uskoro trebalo da bude gotova ali za njeno koriscenje je potreban garmin gps uredjaj,[/quote']

 

Ok, to sve zmam ali mi je mnogo da slidam 8GB sa 33,600 modemom sa P2P-a, i zato pitah za kopi*anje. :wink:

Sem toga za PDA softver se pisse za speciffican procesor (samsung, arm, intel, TI) tako da nemora da mi passe njegova verzija a mozzda i moze. Hvala na infio u svakom sluccaju, pozdrav.

 

Tom tom 5 i EE mapa je oko 150 MB. Iako nemam GPS, skinuo sam sa torrenta. Ako ti treba, donecu na neko od sledecih okupljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Da li je neko isprobao šta PlanPlus može sa GPSom? Da li samo prati kretanje prijemnika (prikljuèenog za raèunar), ili može nešto više...?

 

Može li neki GPS prijemnik da primi rutu od nekog softvera pa da prati...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja imam pocket PC, i u kombinaciji sa ASUS GPS ureðajem, sa TomTom softverom i finalnom verzijom Easten Europe mape radi odlièno. Doduše, mali problem se pojavljuje kod autonomije ureðaja. Moj Pocket PC QTEK 9090, gura do 4 sata gledanja u njegov veliki ekran, tako da se GPS navigacija može koristiti samo na nekim taèkama kada ne znamo put, ne non stop u vožnji. Gledao sam po nekim stranim sajtovima kako ljudi montiraju Garmin GPS pored cajgera i imaju stalnu navigaciju. Ako nekog zanimaju mape koje ja imam, neka mi se javi, dajem ih po nabavnoj ceni + 2 bonžite.

Za one koji nisu upoznati sa TomTom softverom, on nudi sve blagodeti satelitske navigacije kao i mape svih puteva u SCG, sa proseènom brzinom, kompasom, preðenom kilometražom, trasama puteva (sa zaobilaženjem putarine) i ukoliko bi stavili slušalice, prijatan ženski glas bi vam govorio "Za dvesta metara skrenite levo" ili "Držite desnu stranu do izlaska na Auto put". Zgodna stvarèica. Desi se nekada da prebacin a prvu paralelnu ulicu, ali ja to pripisujem ASUS GPS ureðaju, a ne TomTom softveru. Inaèe, sve je više mobilnih telefona sa sliènim opcijama, samim tim tehnologija je sve dostupnija, odnosno jeftinija.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Jel ima neko ljubazan da mi pozajmi GPS bluetooth prijemnik sada za vikend. Konacno sam naso TOM TOM za UIQ pa bi da ga isprobam na putu sada za vikend. Do sada sam samo citao o njemu i pre neki dan sam prvi put uzivo video. Neverovatno!!! Prava navigacioni softver i za ove nase predele, odusevljen sam...

Pa ako neko ima nek se javi, hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Odlicna stvar, citao sam o njemu ali ga nikad nisam video. Imao sam u firmi neki pocket pc ali neki model od pre hrista ali za posao bio je ok, mogu da zamislim tek sta je ovo!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja