Jump to content

Moto Zajednica

Golija - Zlatar - Durmitor - Radovići - 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Bravo doktore,

Videsmo se na Ostrogu (ja sam onaj drugi koji ti nije "arčio" kartu) popričasmo al' se ne prepoznasmo!

Ekstra si ovo napisao i fotografijama potkrepio .

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Bravo doktore,

Videsmo se na Ostrogu (ja sam onaj drugi koji ti nije "arčio" kartu) popričasmo al' se ne prepoznasmo!

Ekstra si ovo napisao i fotografijama potkrepio .

Pozdrav !

Baš mi drago da si mi se javio. Ja se baš obradovao kad sam Vas ugledao na Ostrogu. Nego se videsmo na brzinu. Ja se žurio da što pre krenem jer me čekao dug put :moto3: Veliki pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ih bre GOXi, da sam te našao gore na Durmitoru, ne bi se vratili još za nedelju dana. I meni je Durmitor fascinantan pa sam ga obišao i ove godine u povratku s mora, ali nažalost, nisam imao društvo za pešačenje i istraživanje. Ovaj put, Boka, Nikšić, Pivsko jezero i Plužine, Trsa, Sedlo, Žabljak...Još jednom, čestitke za volju da fotografijama još jednom pokažeš lepote Durmitora i podeliš ih sa nama. Fotke su strava ! Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam planirao da u povratku sa mora svratim na još pet dana na Durmitor. Da odradim upravo neke pešačke ture. Odustao jer mi bilo malo dosadno da sam to uradim. Da smo znali ko što sada znamo, mogli smo zajedno. Bićemo u kontaktu za ubuduće :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Tako je @ nntom ! :aha:

 

@ gox .....putopis i slike su ti sjajne a Durmitor veličanstven! :takoje: I mi volimo da se pentramo i planinarimo kojekude tude već godinama. Ne u grupi, već za svoju dušu. Bilo je i gubljenja....dosta puta.... :D .....ali tu sreću koju bi doživeli kada bi pronašli put do kuće ili kakve kote sami, uz pomoć karte, ponekad i bez nje..... teško je opisati.

 

 

"... gledam slike i pitam se šta ću ja u ovom kavezu od stana..." ..... ova je ključna! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

"... gledam slike i pitam se šta ću ja u ovom kavezu od stana..." ..... ova je ključna!

To je bilo prvog dana kad sam se vratio. Sad sam se malo priviko... :(

Kad su slike u pitanju, obično na putovanjima imam jednu ili dve svoje. Na ovom putovanju imam više svojih jer sam po prvi put koristio automat za slikanje. Kupio stalak sa tri nožice u radnji "sve za 100 dinara" i radilo je odlično. Jedina mana je 10 sec. vremena da zauzmeš poziciju.

Otud i osmeh na nekim slikama. Stvarno nije lako bilo na jednoj slici da otrčim uzbrdo i zauzmem poziciju ležeći pored kacige a da pritom ne padnem u provaliju :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Peda X-road 2, TEK 250 Pro

Ne znam da li je adekvatan komentar (ubeđen sam da jeste): Odlično opisano, a još bolje fotografisano! :takoje: Prvo čitanje-gledanje prođe brzo pa se čovek mora vratiti na početak kako bi se uživalo natenane. Baš mi je prijalo uz jutarnju nedeljnu kaficu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Putopis odlican,slike odlicne i +1 za pesacenje i planinarenje,tako da bi u buducnosti mogli i da otvorimo temu voznja motora+pesacenje+planinarenje i naravno fotografisanje,a evo ovde Gorane mazes videti malo mog pesacenja o onome sto smo pricali.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/47937-smjestaj-durmitor-zabljak/page__pid__1367166#entry1367166

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja