Jump to content

Moto Zajednica

Saobracajka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Bivsi vlasnik mog XX-a imao je saobracajku pre nekih valjda mesec dana. Kad sam mu iskesirao hondu, otisao je i kupio K3 al eto nedugo potom, izlete mu neka budala autom ispred njega na Avali. Udario je pod pravim uglom u auto i kolko sam razumeo pokidao tetive. Motor se dosta polupao, a vozac je pokusao da pobegne sve vukuci motor. Sinisa je imao operaciju pa se oporavlja.

 

Maler :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Mamu im njihovu... naprave sra*je, umalo ubiju nekog i onda na takav nacin pokusavaju da pobegnu... :evil: :evil: :evil:

 

Sto je najgore takvih skotova stvarno ima koliko hoces :evil:

 

Valjda ce se ubrzo oporaviti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Za dva dana ce biti tacno godinu dana od kada sam mogao izgubim nogu ili nedaj boze poginem da sam pao zbog jedne takve budale

 

Tj. onda malo manje od godinu dana od kako smo se upoznali uzivo :D A ko da se znamo vec 10 god :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Sydney Australia

Zalosno je da mi motristi uvjek moramo gledat na druge u prometu a niko negleda na nas :kaboom: I onda kad te udare:"izvini nisam te vidio!" a ti u bolnici [-X Da nisam pazio nekidan sigurno bi bio u bolnici sad! NEka kineskinja menja liniu a nevidi nit ne gleda da sam pored nje a idemo 110km/h da me opizdila mogo bi se @#@#@!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Za dva dana ce biti tacno godinu dana od kada sam mogao izgubim nogu ili nedaj boze poginem da sam pao zbog jedne takve budale

 

Tj. onda malo manje od godinu dana od kako smo se upoznali uzivo :D A ko da se znamo vec 10 god :shock:

Da brate , sramota me i da pomislim koliko se relativno hratko poznajemo licno , a u kakvim smo dobrim odnosima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Bivsi vlasnik mog XX-a imao je saobracajku pre nekih valjda mesec dana. Kad sam mu iskesirao hondu' date=' otisao je i kupio K3 al eto nedugo potom, izlete mu neka budala autom ispred njega na Avali. Udario je pod pravim uglom u auto i kolko sam razumeo pokidao tetive. Motor se dosta polupao, a vozac je pokusao da pobegne sve vukuci motor. Sinisa je imao operaciju pa se oporavlja.

 

Maler :([/quote']

 

E jebiga!! Bas mi je zao kad cujem ovako nesto. Ako je za utehu, on je bar dobro prosao, kako je mogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina
Zalosno je da mi motristi uvjek moramo gledat na druge u prometu a niko negleda na nas :kaboom: I onda kad te udare:"izvini nisam te vidio!" a ti u bolnici [-X Da nisam pazio nekidan sigurno bi bio u bolnici sad! NEka kineskinja menja liniu a nevidi nit ne gleda da sam pored nje a idemo 110km/h da me opizdila mogo bi se @#@#@!!!!

 

E zato ugradis kamionsku sirenu (onu sto budi mrtve iz groba), pa ce da pripaze kad te sledeci put iseku.... Nek se i oni malo slogiraju kad naprave neki shit nama bajkerima :evil:

 

BTW Probao sam da pozovem Sinisu (covek o kome pricamo u temi) al se niko ne javlja, verovatno se jos uvek oporavlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

... E zato ugradis kamionsku sirenu (onu sto budi mrtve iz groba)...

 

E zato je moj VTR keva, samo revnem malo i odmah se svi sklanjaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja kada sam prodavao moj Yamaha scooter prosle godine, dosao baja sa GS om (bmw) da ga gleda, i sad, pricamo, s obzirom da sam tada u haustoru imao i mog XT-a, kaze momak da je ugradio 2 vazdusne sirene na nj endurca, i stvarno , pokazao mi je, extra ih je uklopio, kompresorce na 12V isto lepo postavljeno.

 

Ja sam u principu ZA tu varijantu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

E jebiga, bas mi zao coveka... svaki put se iznerviram kad cujem kako nepazljivi automobilisti nekoga unesrece..

 

 

 

E zato je moj VTR keva, samo revnem malo i odmah se svi sklanjaju

 

Sto jes` jes` jebote ti kad krenes po blokovima beze radnici sa gradilista kod Sava Centra! :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
samo revnem malo i odmah se svi sklanjaju

AMIN!

Provereno, funkcionise 100% :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Sydney Australia
E zato je moj VTR keva, samo revnem malo i odmah se svi sklanjaju Very Happy

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sad cu uskoro metat STAINTUNE auspuh pa cu se valda bolje cut!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Sydney Australia
Endurac Poslao: Mon Mar 20, 2006 1:04 pm Naslov:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ma jok...sto menjate auspuh...jednostavno ga SKINITE:)

:P ili ga samo izbusim :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja