Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Evo konkretno moje objašnjenje za one procente. Dobar drugar je prekjuče kupio nexusa a ćera mi ide sa dečkom u Vrnjačku Banju na vikend. Planiralo se da i mi odemo motorima u nedelju ujutro, prespavamo i u ponedeljak nazad. To nismo mogli znati 100% sigurno jer sve zavisi od rasporeda rada za ponedeljak, privatnici smo i zavisimo od mušterija koje se zakazuju a to tek znamo u subotu. Zato sam i stavio ono 80% jer su postojale šanse da ne idem sa vama. Sad je taj procenat 95%.

 

Нико тебе не бије да идеш на вожњу.

Ако можеш иди а ако не НЕ ПРАВДАЈ СЕ !

Мене нико не пита зашто не могу да се возим нити се ја осећам као да некоме требам да кажем зашто не идем! КБК да ли ја могу да идем или не?!

 

А иначе сад си објаснио за проценат за овај пут а сваки пут стављаш те проценте....па нисмо на берзи!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Laki svaki put stavim 99% fore radi, ovaj put sam se lomio jer sam pre planiranja ove vožnje imao okvirnu kombinaciju za moju vožnju. Čekao sam da se drugar pogodi za cenu i dotera skuter. Onda Bigi izbacuje info da do petka treba da se javi zbog klope a ja nisam bio načisto da li ću ići . Ako je to toliko frka evo ja se brišem sa spiska pa se vidimo na nekoj vožnji kad budem 100% siguran.

 

Pozzz za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

post-20798-0-51877100-1413580451_thumb.jpg

 

У потпису "лаких 172,5" !

 

pa vidim ja da je poceo da trosi mnogo vise a da ne daje nikakve rezultate. sad mi je jasnije 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Људи који се даље пријављују не знам да ли сте прочитали пар постова изнад,када сам вас молио да ми до поподне потврдите да ли идете због броја људи у кафани на гулашу,морао сам јавити тачан број!!! Сада је тај број потврђен и не могу вам гарантовати да ће бити и за вас!!! Предлог вожње на време стављен још у понедељак имали сте времена!!!

 

Vidim da sam napravio problem zato se izvinjavam kolegama i organizatoru ove voznje. Izbrisao sam moje postove i moju prijavu tako da nemorare da se brinete dal' ce neko ostati gladan. Zelim vam lepo vreme, jos lepsu voznju i dovoljno gulasa za sve. :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Станебане

 

Станебане, стварно ми је жао, што си стекао утисак да си ти (или било ко други) "тринаесто прасе". Ако се присећаш наше заједничке вожње прошле недеље, на списку је било мислим неких 12 или 13 људи, да би се на крају појавило 20 мотора, са 22 или 24 људи. Да сам којим случајем морао да организујем негде неку храну, која се посебно наручује или да је број учесника вожње био од некаквог битнијег значаја, ја би, као организатор, био у озбиљном проблему! Баш зато, што не желим да никог увредим или да се исти/иста осећа као "тринеасто прасе". Зато је важно да се људи ставе на списак до оног рока, који организатор вожње наведе.Баш да би се спречиле "поделе" или да се неко не осећа добродошлим. Напротив, мислим да смо ми нај "гостољубљивија" дружина на БЈБ форуму, само се морају поштовати нека основна правила.

 

На крају, мислим да нема разлога да се било ко осећа "одбаченим", у МСК-у су друге моторџије увек биле добро дошле, независно шта возе, ко су и шта су. То могу да потврде многи људи, који су су током година придружили овој екипи а данас су њен саставни део. Само очекујемо да се поштује култура у вожњи и међусобном опхођењу.

 

Надам се да ћеш ову моју дигресију схватити добронамерно.

 

Што се тиче "зезања" око навођења постотака, морам да цитирам Мацка.пфц ака Бојана Версис-а: "ће идемо 30%, ал'100% нећемо!" То отприлике не значи ништа! Мислим да је порука јасна, ко сигурно зна да ће доћи, нека се пријављује, ко не зна, може увек да се придружи у задњем моменту, ако из саме организације не произилази, да је број људи фактор.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4346 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Biću kratak, po meni je - ako si se stavio na spisak znači da ideš.

U suprotnom stavljanje na spisak nema poentu osim da zbuni.

 

Dodavanje procenata smatram za bzvz, jedan stavi i automatski još petoro doda, nije baš nešto duhovito, više iritira.

 

Nego, htedoh reći da nema potrebe za tenzijom, sve se lepo može reći!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Baš bi voleo da vidim šta bi se desilo da na vožnju i gulaš ne dodju 7 od tih 20 ljudi. Totalno nebulozna rasprava oko ničega, jebote ljudi idete u kafanu ne na livadu ,

 

ima valjda još nešto tamo da se klopa.

 

Kao stari član moram reći da se mnogo palamudi, a to uopšte ne koristi teško stečenom ugledu msc-a unutar ovog našeg foruma.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

01. BigRider

02. AleksandarNS

03. Burdjan

04. Румба

05. SrdjanNS (Bevkica)

06. Gagi74

07. Satelis

08. vojnikd

09. Alexa & Ivana

10. ZEMZEM _ 80%

11. macko.pfc

12. alexanto

13. DraganNS

14. Melinda (tentativno)

15. Luckyone33 89%

16. matori351 93,17 % Posted Image

17. Mishke

18. Sasha & Vesna

19. Crni JR.

20.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Ђукси

 

Ти можеш да отвориш тему "како залутати у сопственом дворишту" или "видео сам свој мотор, прошле године". :D

 

А што се посећености теме тиче, па "popularity is a bitch". :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja