Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ja bio baš večeras do njega, pomazio ga i pitao ga da li mu nedostajem i da li mu se jede gulaš od mangulice?

Rekao mi je da on, kao i svaki pravi talijan preferira samo paste...

Kad budete stavili predlog za lazanje eto mene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Па знаш како, укуси су као дупета, свако их има. Обећавам ти да ће следећа вожња бар пролазити поред неког фенси италијанског ресторана. Знамо ми да се неки помало гаде стално те примитивне свињетине.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Koliko ja vidim mnogo je ovde tenzije u poslednje vreme, što iskreno škodi reputaciji kluba!!! Sve više Predsednik ovog kluba opominje da nema potrebe za nekim tonovima!

Ponekad se smejem nekim postovima, a ponekad mi se zgadi.

Da li neko ne treba da ide na voznju zato što nema gulaša za njega??? APSURD!!!

Ja prvi da imam priliku da se vozim isao bi na voznju, bas me briga sta cu da jedem!

Akcenat je na voznji i druzenju, a ne na hrani!!!

Ne kazem da nije bitna hrana i organizacija istog, ali nikako ne treba negativno reagovati na članove ako žele da se voze...

Sve u svemu svima lep provod i prijatan ručak!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4337 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Nekad je bilo gde ćemo se voziti, a sad je gde ćemo jesti.

Naježim se kad neko izgovori "kasnimo u kafanu".

 

Ko hoće neka se ljuti, ali tako je u poslednje vreme nažalost.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5723 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajmo društvo, samo pozitivne misli :takoje:

 

Ko je iz provincije, vreme mu je da kreće lagano :moto3:

 

Bezbedan drum svima danas :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1582 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Alexanto ala proleces juce oko 18,00 pored mene. a sajmu. Ide AA ,za sekundu te nema. Skontao bele kacige ! Lep provod danas. Nema svadje,prijatno svima!

Ako vas put nanese,preko skele mozete do moje Palanke! imate 20km.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Екипа севера стигла кућама,вожња прошла супер,гулаш још бољи!!! Ето толико од мене што се тиче јавног организовања вожњи... надам се да је велика већина била задовољна мојим идејама и организацијом...

Поздрав свима !!! :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Beverly 250

Било баш фино, време послужило, да није могло боље. Драго ми је да сам упознао још један део екипе, радујем се скорим сусретима и дружењу :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

nije bilo loše ... osim Mileta K. al' nisam ga ni primetio tako da mi je i to bilo ok ... nadam se da će Dare brzo i što bezbolnije da sredi svog ata

 

Druga me jedna stvar kopka. Saša je pomenuo prvi ili drugi vikend u novembru i vožnju do Ostrovice kao finale sezone. Pretpostavljam da to organizuje već neko i bio bih zahvalna svima koji imaju info o tome da ga proslede ... čini mi se da je to do sada bio lep događaj aa da će takav biti i ove godine pa bih rado da idem(o) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Sve dosadašnje vožnje na Ostrvicu (a ovo bi trebalo da bude osma) je organizovao naš kolega Lalajko, pa i ove godine možemo očekivati da se oglasi u posebnoj temi i pozove nas na još jednu turu planinarenja. Naravno, sve zavisi od vremenskih uslova ali je do sada to nekako uspevalo da se desi prve ili druge nedelje u novembru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8970 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

nije bilo loše ... osim Mileta K. al' nisam ga ni primetio tako da mi je i to bilo ok ... nadam se da će Dare brzo i što bezbolnije da sredi svog ata

 

Druga me jedna stvar kopka. Saša je pomenuo prvi ili drugi vikend u novembru i vožnju do Ostrovice kao finale sezone. Pretpostavljam da to organizuje već neko i bio bih zahvalna svima koji imaju info o tome da ga proslede ... čini mi se da je to do sada bio lep događaj aa da će takav biti i ove godine pa bih rado da idem(o) ...

 

Brzo ki brzi gonzales.... makina sredjena 0namigivanje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1562 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Po prvi put sam ucestvovao u zajednickoj voznji iako par godina pratim 4rum, a posebno su mi interesantne MS putesestvije. Do sada sam se samo divio na volji, sposobnosti i "petlji" da ih realizujete, a ovaj put nisam mogao da odolim - slozile se i neke kockice u kuci i......eto i mene :moto3:

I nisam se pokajao - naprotiv: dobra organizacija, opustena, prijateljska atmosfera, zezanje, sigurnost (sto je najvaznije) u voznji....osecao sam se kao da se znam sto godina sa svima a ne kao rookie. Priznajem: imao sam mali strah da nesto na skuteru ne krene naopako, malu "tremu" da li cu se uklopiti u manire voznje, atmosferu, drustvo, ali sam se brzo opusio i uzivao u divnoj voznji, prelepom danu i novom iskustvu. Hvala svima na svemu, vidimo se opet :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5723 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa vidiš u podaTcima šta vozi :neznam: Sedeo čovek sa nama za stolom u restoranu (vama okrenut leđima, pored matorog - ako se ne varam)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

Ma ja sam sedeo okrenut ledjima i pored matorog, Aleksa sad cu ti objasniti ko je covek, Dragan iz NS, skuter mu je bio parkiran ispred restorana u morovicu a on u Sidu nije jeo sladoled.

Nego dosta šale, našao sam način da svi budemo zadovoljni. Sledeću vožnju organizujemo do znamenitih kafana Srbije, npr najstarija kafana u Srbiji pa onda kafana u kojoj je Miloš Obrenović prvi put popio kafu sa Kučuk Alijom, kafana je bila a i sad je važan aspekt našeg bitisanja. S obzirom da se sve veći broj ljudi pridružuje vožnjama ne treba da se ograničavamo samo na jedno jelo već da organizator na vreme dostavi listu od bar tri jela od čega bar jedno treba da bude vegetarijansko a prijavljeni kada izaberu opciju ako se kojim slučajem predomisle do vožnje u pogledu izbora jela onda lepo neka otvore podforum u kome će menjati jela jedni sa drugima, nešto kao panini sličice. I još jedna jako bitna stvar je raspored sedenja u kafani, predlažem da se seda u pravcu kazaljke na zidu u istom rasporedu kako se vozimo u formaciji. Svi novi članovi da nose nalepnice sa imenima sve dok ih Aleksa ne zapamti. Ako sam nešto propustio izvinjavam se mada sam uveren 56,32% da sam se setio bar 67,9% stvari koje su unele tenziju i pokvarile užitak bar za 20%.

A sad najozbiljnije, brat Bigi je duša od čoveka i svim srcem se daje prilikom organizovanja vožnje i želi da to sve ispadne kako treba, da ga ne poznajem verovatno bih i ja reagovao na njegove postove jer da bi neko shvatio šta stvarno Bigi hoće da kaže mora da ga poznaje, razumem da onima koji ga ne poznaju zvuči isključivo i grubo ali baš zbog toga ga treba lično upoznati u vožnji a ne stvarati sliku preko foruma, mislio sam da postavim par Bigijevih fotki da vide ljudi koji ga ne znaju kakva je duša od čoveka ali još uvek nisam našao fotku koja ne bi izazvala kontra efekat pa molim Kuleta i Aleksu da se malo pozabave tim efektima i našminkaju jednu fotku.

Dosta je bilo ozbiljnih tema, evo jedne šale. Ako još koji put budemo išli u Morović može slobodno da bane ko hoće nenajavljen daću mu ja moj gulaš.1moto3.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Ma ja sam sedeo okrenut ledjima i pored matorog, Aleksa sad cu ti objasniti ko je covek, Dragan iz NS, skuter mu je bio parkiran ispred restorana u morovicu a on u Sidu nije jeo sladoled.

Nego dosta šale, našao sam način da svi budemo zadovoljni. Sledeću vožnju organizujemo do znamenitih kafana Srbije, npr najstarija kafana u Srbiji pa onda kafana u kojoj je Miloš Obrenović prvi put popio kafu sa Kučuk Alijom, kafana je bila a i sad je važan aspekt našeg bitisanja. S obzirom da se sve veći broj ljudi pridružuje vožnjama ne treba da se ograničavamo samo na jedno jelo već da organizator na vreme dostavi listu od bar tri jela od čega bar jedno treba da bude vegetarijansko a prijavljeni kada izaberu opciju ako se kojim slučajem predomisle do vožnje u pogledu izbora jela onda lepo neka otvore podforum u kome će menjati jela jedni sa drugima, nešto kao panini sličice. I još jedna jako bitna stvar je raspored sedenja u kafani, predlažem da se seda u pravcu kazaljke na zidu u istom rasporedu kako se vozimo u formaciji. Svi novi članovi da nose nalepnice sa imenima sve dok ih Aleksa ne zapamti. Ako sam nešto propustio izvinjavam se mada sam uveren 56,32% da sam se setio bar 67,9% stvari koje su unele tenziju i pokvarile užitak bar za 20%.

A sad najozbiljnije, brat Bigi je duša od čoveka i svim srcem se daje prilikom organizovanja vožnje i želi da to sve ispadne kako treba, da ga ne poznajem verovatno bih i ja reagovao na njegove postove jer da bi neko shvatio šta stvarno Bigi hoće da kaže mora da ga poznaje, razumem da onima koji ga ne poznaju zvuči isključivo i grubo ali baš zbog toga ga treba lično upoznati u vožnji a ne stvarati sliku preko foruma, mislio sam da postavim par Bigijevih fotki da vide ljudi koji ga ne znaju kakva je duša od čoveka ali još uvek nisam našao fotku koja ne bi izazvala kontra efekat pa molim Kuleta i Aleksu da se malo pozabave tim efektima i našminkaju jednu fotku.

Dosta je bilo ozbiljnih tema, evo jedne šale. Ako još koji put budemo išli u Morović može slobodno da bane ko hoće nenajavljen daću mu ja moj gulaš.1moto3.gif

 

Macko svaka ti je ka' u Negoša, svaka ti se dala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Sladoled u Šidu i gulaš u Moroviću su bili toliko dobri da niko nije stigao snimiti ni jednu sliku.

Imate li neke slike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5723 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sladoled u Šidu i gulaš u Moroviću su bili toliko dobri da niko nije stigao snimiti ni jednu sliku.

Imate li neke slike?

 

Ne VolEmo da mastimo opremu :zvizduk:

 

Ma brate, sramota nas da slikamo bruku... 21 motor na vožnji i 3 koja su došla samo da nas isprate... Ne mož' da se sastavimo nikako ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1562 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Izvini što pitam, a ko si ti beše?

Mislim šta voziš?

Bilo je više ljudi koje ne znam pa sam se pogubio.. :)

 

Srebrni Malaguti Madison 3 iz Novog Sada, prevalio 5 banki, prosed...ali, da ne bude zabune, nisam stavio svoju sliku u avatar :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja