Jump to content

Moto Zajednica

Nova prodavnica OPREME - Mass company

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Morao sam ovo da stavim u posebnu temu, jer su ljudi dosad prodavali ulja, svecice...

Naime, juce otisao da kupim svecice za auto, i vidim nekoliko kaciga/jakni (bio sam u Jovanke Radakovic), probam kacigu i pitam jel' imaju manju...kazu sad ce decko da donese...ja probam, i covek pomenu "pa imamo mi dosta kaciga u radnji"...

E tu ja kao zver kad nesto nanjusi sa podignutim nosom "Radnju?" :D Da covek kaze, imamo gore radnju...

Povede me decko na sprat iza (doduse, to je obican magacinski prostor/tavan) ali imam sta da vidim...Trenutno kod nas najsnabdevenija radnja sa moto - opremom !!! K'o da sam u inostranstvu...Jakne-pantalone-kombinezoni (U SVIM VELICINAMA, DOSTA KOMADA ISTOG MODELA  :o ) - Rev'it, Berick, M-Tech, Ixon...i jos puno nekih marki, ne popamtih...znaci konacno mozes negde da odes i da PROBAS - da imaju broj...Neku robu jos nisu izneli, tek raspakkuju i stavljaju cene...

Kaze decko da ce za sledecu sezonu da se presele u neku veliku zgradu sa prodavnicom i pokaza prekoputa...

Znaci aplauz za Mass Company!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja