Jump to content

Moto Zajednica

Sportsman Of The Year

Recommended Posts

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Subota 3-g Novembra 2007 gospodnje godine.WMRC(Westwood Motorcycle Racing Club) je kao i svake godine pripremio veceru i dodelu pehara i priznanica za sve trkace,volontere i prijatleje kluba u 2007 sezoni.Prvo smo imali veceru koje je bila izvaredna i polse toga smo dobili desert.

 

Ubrzo posle jela je krenula dodela jakni i priznanica svim volonterima u klubu kako bi se sa ovako malim gestom klub mogao oduziti ljudima koji su tu svaki traci vikend i da nije bilo njih nebi sezona bila ovako uspesna za sve nas.

 

Kad odjednom cujem moje ime presednik kluba me poziva da izedjem isped svih kako bi mu urucio jaknu "koledjicu" sa izvezenim WMRC grbom kao zahvalnost za moje trud za volintiranje unutar kluba.

 

Posle jedno pola sata opet cujem kako ista osoba proziva moje ime i opet zeli da mi uruci ,ali ovaj put stakleni pehar sa plaketom koja je prelazna iz godine u godinu.Pehar ostaje u mojem vlasnistvu,a plaketa cu morati proslediti dalje na kraju 2008 sezone.Moj dobar prijatelj Tom Mellor je proglasen za starijeg Sportisatu Godine ,a ja za mladjeg Sportistu Godine.Tom je covekkoji me je uveo u trkace vode i on je speed junky.Kazu mi da nisu mogli da se dogovore kome da pripadne ova "titula" pa smo obojica upisani na plaketi.Sada sam jedini Srbin koji je ovo uspeo za 50 godina postojanja kluba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Cestitamo sad bi mogao kao Ferplejas da nam svima kupis pivo!

 

Hvala svima na cestitkama

 

ALI PAZI RSV dolazim za novaka u Chicago upravo idem da pogledam karte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Cestitamo sad bi mogao kao Ferplejas da nam svima kupis pivo!

 

Hvala svima na cestitkama

 

ALI PAZI RSV dolazim za novaka u Chicago upravo idem da pogledam karte

 

Koliko ostajes, nemoj da se nejavis, ma imam ja tvoj broj nema snase da mi zapalis ionako zivim pored aerodroma. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Hvala ekipa jos jednom i opravdacu ovaj pehar u 2008.Mada nemogu da budem nominovam dve godine uzastopce ali nema veze  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5387 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

N I K O L A ! ! ! !

LEGENDO srpskog moto-sporta (u dijaspori ;D)

ps esu ti kupili tataturu to ne guta sloa :D

Ta a Niklu os nij napraljena! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja