Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem ježa

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Pošto nisam u stanju da pronađem na netu jednu jedinu prodavnicu (a da nije Pet Centar na NBG) gde imaju ježeve, rekoh da okušam sreću i ovde.

 

 

U pitanju su Afrički belotrbi patuljasti ježevi.

 

Ako je neko negde video, ili pretpostavlja da ima u nekom pet shopu, ili slučajno poznaje odgajivača, neka javi.

Hvala unapred.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

che ti uFatimo jednog i prefarbamo :D

bash izgooglao da vidim kako to chudo izgleda i evo nadjoh dole u komentarima neko prodavao imash broj pa zovi proveri dal znaju gde mozhe da se kupi ili imaju josh..

http://www.petshopamazon.com/?p=389

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Ako nadjes gde ima podeli i sa nama jer drugar trazi vec mesec dana,'oce devojku da obraduje :neznam: A prvo sam mislio da me zahebava....patuljasti,belomudi... Ako sam dobro razumeo u Pet centru kosta 8000! E kakvo se prase za te pare moze kupiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

@FJCharlie

Ako mi veruješ, juče i danas, zvao barem deset puta na označeni fon, i konstantno je zauzeto. :(

 

@Pera Pop

Probao i sa narodnim "jež", i sa latinskim "Erinaceus albiventris", ali nema ničega.

 

@Stevan B.

Prošle godine u pet centru bilo 7000, ali trenutno nisu imali ni jednog. :(

Kad sam želeo da kupim ježa, moji me pogledali i rekli da bi bilo pametnije da nađem devojku. I tako sam poslednjih sedam meseci u vezi. ;) Ali jež ostao neprežaljena želja.

 

Na ovom linku:

Ponuda Petfarm-a

Sam prošle godine našao odgajivača, i priča je bila da ima jedno leglo ježeva, kao i da im je cena 3000. Ali, kako me je zavlačio jedno dva meseca, na kraju sam odustao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FJ 1100 Yamaha

E carevi ste.. heheheheh majke mi cime se vi bavite ne mogu da verujem... sta je mladost i dokonost.. hehhehe.. slatko ste me nasmejali....:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

E carevi ste.. heheheheh majke mi cime se vi bavite ne mogu da verujem... sta je mladost i dokonost.. hehhehe.. slatko ste me nasmejali....:lol: :lol: :lol:

 

E, šta su godine i dokonost... Čoveče, ti si na MORU!!! Idi u vodu, kupaj se, odmeravaj ženske u kupaćim (dok žena ne gleda), umesto što visiš na forumu. :)

 

I donesi mi jednog morskog ježa, kad se već nudiš. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ako nadjes gde ima podeli i sa nama jer drugar trazi vec mesec dana,'oce devojku da obraduje :neznam: A prvo sam mislio da me zahebava....patuljasti,belomudi... Ako sam dobro razumeo u Pet centru kosta 8000! E kakvo se prase za te pare moze kupiti...

 

 

Čoveče "belomudi" HHHAHAHAHAHAAH :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Jel ovo belotrbi znaci da ima beo stomak? Jel se vredja kad mu kazes trba a ne stomak? Moze da pomisli da ima pivski stomak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Jel ovo belotrbi znaci da ima beo stomak? Jel se vredja kad mu kazes trba a ne stomak? Moze da pomisli da ima pivski stomak...

 

To mu je zvanični prevod. :P

Jeste, ima beli stomak, mada ima i albino varijanti, koji su skroz beli. A koliko sam shvatio, ovi ježići su u početku baš nervozni, pa verujem da bi ga sve vređalo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FJ 1100 Yamaha

E carevi ste.. heheheheh majke mi cime se vi bavite ne mogu da verujem... sta je mladost i dokonost.. hehhehe.. slatko ste me nasmejali....:lol: :lol: :lol:

 

E, šta su godine i dokonost... Čoveče, ti si na MORU!!! Idi u vodu, kupaj se, odmeravaj ženske u kupaćim (dok žena ne gleda), umesto što visiš na forumu. :)

 

I donesi mi jednog morskog ježa, kad se već nudiš. ;)

 

Posto sam ja mator covek, sedim u hladu, pijuckam sto alkoholno sto ne alkoholno pice, kad mi proradi termostat pre ukljucivanja sijalice za temp. ja osolim mudanca pa se vratim u debelu ladovinu da kuckam po ovoj spravi, i naravno bacim pogled tu i tamo cisto zdravlja radi...:lol: povremena poseta forumu ne iskljucuje.. gore pomenute morske aktivnosti... :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dejane, evo nasao sam jednu interesantnu matoru temu, mozda bi mogao da se registrujes pa da im posaljes PP, mozda neko od njih moze da ti pomogne, pogotovu ovaj Stufy. Evo linka:

http://www.teraristika.org/forum/showthread.php/5579-Africki-patuljasi-jezevi-Erinaceus-albiventris

Drzim palceve!:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6936 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mozda mogu da ti nahvatam obicnog (domaceg) jeza, meni je to isto samo mozda ovaj nije fensi :zvizduk:

 

Imas PP!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Mozda mogu da ti nahvatam obicnog (domaceg) jeza, meni je to isto samo mozda ovaj nije fensi :zvizduk:

 

Imas PP!

 

A ako ti je za poklon zakreci mu trbu i kazi da ga ne kupaju neko vreme :lol:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Hvala puno narode!

 

Vladane, već sam na tom forumu, jurio sam pomenutog čoveka. Ali ga nisam navatao. Ne odgovara. :(

 

@Pile

Hvala puno za ovaj link, pozvaću koliko danas. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Danas je stigao! Dva meseca star jež, veoma veseo i razdragan. Momci iz Novog Sada su bili toliko dobri da ga i donesu za BG, umesto da ga šalju prevozom.

Ujedno, danas se prvi put vozio na motoru. Samo još kacigu da mu nađem. ;)

 

Pošto su me već pitali, prodavnica se zove NSexotics Shop, imaju sajt, ima ih na fejsu (hvala Pile), veoma su drugarski raspoloženi.

 

Okačiću i slike čim ga uhvatim da pozira, pošto mališa trenutno spava zavučen u piljevinu.

 

A, pošto ste mi zaista puno pomogli oko nabavke i traganja, voleo bih da drugari sa foruma budu kumovi ovom malom čudu. :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

nema veze sa ježom ali ovo moram da vam ispričam

pre dan dva vozim motor u okolini raške vidim pored puta kornjaču sa plavim oklopom, nemogu da verujem stanem i pogledam neki je dokoni klinci prefarbali oklop sa sprejom u plavo :neznam:

šta reći :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

A kako ce se jez zvati no BOCKO :moto3: A jesi li utvrdio dal je jez ili jezica??? Jezevi imaju jednu "bodlju" vise :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

nema veze sa ježom ali ovo moram da vam ispričam

pre dan dva vozim motor u okolini raške vidim pored puta kornjaču sa plavim oklopom, nemogu da verujem stanem i pogledam neki je dokoni klinci prefarbali oklop sa sprejom u plavo :neznam:

šta reći :staa2:

 

Nije dobro mesati pica :moto3::lol:, bar nije beli mis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

nema veze sa ježom ali ovo moram da vam ispričam

pre dan dva vozim motor u okolini raške vidim pored puta kornjaču sa plavim oklopom, nemogu da verujem stanem i pogledam neki je dokoni klinci prefarbali oklop sa sprejom u plavo :neznam:

šta reći :staa2:

 

Nije dobro mesati pica :moto3::lol:, bar nije beli mis...

 

ili ruzicasti slonovi :D :D :lol:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja