Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem nosac za kofer za CBR 1000 f

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ako ti nesto znaci evo saljem slike nosaca koji sam napravio, cisto ideju da dam ukoliko ne kupis fabricke...

 

10000 km predjoh, kofer 42L u kome uvek nesto vozam, nikakvih problema ... Naj bitnije 1500 din je kostao sa sve plastifikacije, sam vario i osmislio, pravo da ti kazem malo mi je glupo da dam 100 eura za dve iskrivljene sipke... Sutra mogu montirano slikati ukoliko te zanima...

 

Pozdrav Nenad.

 

post-4737-0-16989100-1341870712_thumb.jpg

post-4737-0-85060200-1341870725_thumb.jpg

post-4737-0-49745800-1341870737_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako ti nesto znaci evo saljem slike nosaca koji sam napravio, cisto ideju da dam ukoliko ne kupis fabricke...

 

10000 km predjoh, kofer 42L u kome uvek nesto vozam, nikakvih problema ... Naj bitnije 1500 din je kostao sa sve plastifikacije, sam vario i osmislio, pravo da ti kazem malo mi je glupo da dam 100 eura za dve iskrivljene sipke... Sutra mogu montirano slikati ukoliko te zanima...

 

Pozdrav Nenad.

 

 

da znas da ima rezona, cek da pogledam :takoje:

 

Imash PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Gledam ove "Monorack arms", jednostavnije ne moze biti... Ukoliko nemas mogucnosti ili alata za samogradnju ni kod majstora ne moze izaci skupo... Pun materijal (sparing) zna da vibrira, koristi cevi na kant sto bi se reklo. Losih iskustava imao sam samo sa tim "fabrickim" nosacima, jedni obrtaji konstantna vibracija koja mu ne odgovara i puca kao staklo, u mom slucaju bar...

 

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Gledam ove "Monorack arms", jednostavnije ne moze biti... Ukoliko nemas mogucnosti ili alata za samogradnju ni kod majstora ne moze izaci skupo... Pun materijal (sparing) zna da vibrira, koristi cevi na kant sto bi se reklo. Losih iskustava imao sam samo sa tim "fabrickim" nosacima, jedni obrtaji konstantna vibracija koja mu ne odgovara i puca kao staklo, u mom slucaju bar...

 

 

Pozdrav Nenad.

da . danas cu da ga rastavim pozadi da vidim gde su mu moguce nosece tacke ispod sedista i oko auspuha pa da smislim design. Da sam siguran da je kao tvoj trazio bih ti mere ili mozda cak da ga prekopirash, pa da ti platim preko, ali je moj prelazni model i ima plastika i od ‚92 i ‚95tog pa nisam siguran..... Gde kacish levi nosac koji nemash sa desne strane....?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Za cev rama, iza reglera. Sparing 3mm iskrivljen u obliku slova U odozdole, navarene dve matice m8... Bez tog dela kofer je blago vibrirao... Slikacu veceras namontirano.

 

 

 

 

 

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja