Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh za GSX-R 600 K7

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Video sam u jednoj radnju u Beogradu da su na popustu Yoshimurini sleep-on auspusi.

E sad muka je sto namju nista za moj model ali imaju za Suzuki GSX-R 600 K8/K9 ( npr. ovaj: link. http://shop.yoshimura-jp.com/en/product/syousai.php?id=803 ).

E sad:

- da li bi smetalo ako bi ovaj stavio na moj bajk iz naslova teme?

- morao bih koliko sam video da skidam i katalizator pa da li to smeta?

- Isto, morao bih kod nekoga da uradim i cev koja ide od izduvne grane do top-a pa sad ne znam da li smeta ako se ona uradi odokativnom metodom ili je vazno gde su zakrivljenja, kolika su, i sl.? Ili je mozda bolje (ukoliko pase sve) da uzmem negde polovan fabricki auspuh sa K8/K9 pa da skinem top sa njega i nakacim ovau Yoshimuru na katalizator kako je i predvidjeno? Koliko sam primetio razlika izmdedju mog i ovog novijeg bajka je sto kod mene sa katalizatora ne moze da se skine onaj mali topis dok kod novijek moze sa katalizatora da se skine samo auspuh.

 

Nadam se da ce neko vec moci da mi da odgovor, jako mi se svidja ovaj top ima i ok cenu jer je na popustu ali ne znam da li sve ovo spada u "prihvatljivo" budzenje bajka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja