Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GPX 500 R

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

Trazio sam po forumu, nalazio slicne, ali ne onakvu temu kakva mi treba. Naime imam Kawasaki Gpx 500 r ,desava mi se da u pojedinim trenucima (recimo 2 minuta nakon starta) izgubi snagu, promeni zvuk (ne kao kad radi na 2 ili 3 cilindra, radi na sva 4 ali cudno) i onda kad se zagreje jos malo vrati se sve u normalu i posle ide. Da napomenem da se desava kad-kad poneka eksplozija u auspuhu kao prizvod predhodnog ..... hvala unapred 1ups.gif temu sam postavio i u Garazi>Kawasaki, ali izgleda da tamo niko ne gleda pa moram i ovde jer je hitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nisam majstor, ali su me ovi simptomi podsetili na davni dozivljaj sa MZ-om. Sipao sam na pumpi gorivo puno vode, pa je pucao iz auspuha kao da sam na svadbi :lol:

Hocu da kazem da su ti karburatori (mozda) puni vode, ili je ima u gorivu. Ne znam, mozda i lupam, ako ima malo vode mozda nekako proguta pa radi normalno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

Nisam majstor, ali su me ovi simptomi podsetili na davni dozivljaj sa MZ-om. Sipao sam na pumpi gorivo puno vode, pa je pucao iz auspuha kao da sam na svadbi :lol:

Hocu da kazem da su ti karburatori (mozda) puni vode, ili je ima u gorivu. Ne znam, mozda i lupam, ako ima malo vode mozda nekako proguta pa radi normalno...

 

Hvala druze, problem je na svu srecu resen, i upravo je bilo ovo sto si naveo...Sipao sam gorivo puno vode i pucalo svaki dan dok nisam potrosio to gorivo...Od sad sipam samo na Lukoil pumpama jer s njima nikad nisam imao loseg iskustva....Inace upozorenje svim kolegama da sam ovo problematicno gorivo sipao na Mihajlovic pumpi....Jos jednom hvala puno na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drago mi je da sam pomogao.

Ja radim u NIS-u, istina ne na pumpi, ali koliko znam, kontrola kvaliteta na izlazu sa nasih skladista (u auto-cisternama) i na prijemu robe na pumpi je rigorozna, pa mislim da mozes slobodno da sipas i na NIS-ovim pumpama. Ja lokal-patriotski sipam ISKLJUCIVO na NIS-u i onaj najbolji benzin u motor i evro-dizel u auto (ili bese obrnuto :stabre::lol: ) i oba rade savrseno.

:zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

Drago mi je da sam pomogao.

Ja radim u NIS-u, istina ne na pumpi, ali koliko znam, kontrola kvaliteta na izlazu sa nasih skladista (u auto-cisternama) i na prijemu robe na pumpi je rigorozna, pa mislim da mozes slobodno da sipas i na NIS-ovim pumpama. Ja lokal-patriotski sipam ISKLJUCIVO na NIS-u i onaj najbolji benzin u motor i evro-dizel u auto (ili bese obrnuto :stabre::lol: ) i oba rade savrseno.

:zdravo:

 

 

Sipam i na NIS-ovim pumpama, ali kad se nadjem u gradu gde ih ima, inace u mom mestu Lukoil i Mihajlovic...Hahahaha ja kad kad Loz ulje natocim u bajk 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja