Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Yamahu R1

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1
:) znam taj motor,i cuo sam se sa njim jos pre mesec dana....medjutim on se dvoumi dal da proda taj motor.poznaje ga moj drug i kaze da je ta yamaha odlicna.al vidi,da ja nekog smaram da mi proda motor ne pada mi na pamet! il ga prodajes il ne ;)
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Druze pratim temu, ja hocu da zamenim cbr1000rr 2004 za R1 pa ako vidis da neko hoce javi mi molim te.. Jel si video onu zutu R1 2006.god sa akrapima iz Arilja, pogledaj deluje mi ok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Video sam na oglasu...zvao sam ga,on je prvo za nju trazio pre nekih 2 meseca 6000e fixno,nista nije hteo da skine al kontam da bi je dao za 5000-5200,nemaju ljudi para!muka je sto treba ici da se pogleda cak dole u Arilje....jbg .Meni se najvise dopada ona 2007 crna iz kragujevca 6900.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

da...prvo je kostala 7700 pa 7300 pa sad 6900....

mada ta u arilju je stvarno opasna.meni je lik rekao da ima neki drugi kompjuter koji mu dodaje konje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Evo jedan, jeste da nije 2004, ali znam da je legalan sa svim papirima, i u stvarno odlicnom stanju...decko zivi 2 ulice od mene, trebaju mu pare, ja mislim da bi prodao i jeftinije...imas na polovniautomobili, crno zlatna iz Zrenjanina... http://www.polovniautomobili.com/oglas2602697/yamaha_yzf_r1/ PozZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Druze pratim temu, ja hocu da zamenim cbr1000rr 2004 za R1 pa ako vidis da neko hoce javi mi molim te.. Jel si video onu zutu R1 2006.god sa akrapima iz Arilja, pogledaj deluje mi ok :)

 

A joj brate al si ti poludeo,pa gde da menjash za to... :) :) To ce ti biti najveca greska u zivotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ovo drugar prodaje vec duze vreme, ali mu tesko ide jer je uglavnom van zemlje. Mogu za motor da garantujem skoro kao da je moj.

 

Mislim da ko god ga kupi da se nece pokajati. Studirao je u Americi i to je drugi motor koji je sebi doterao. Prvi je bio 2007 R6, a kasnije je napredovao sa ovim. Vozio ga je oko godinu dana tamo. Legalno ga uvezao.

 

Skinuo je one ruzne vatrene nalepnice koje idu za Americko trziste (cisto da neko ne misli da je nesto radjeno). Ostalo je sve fabricko (osim naravno delova koji se menjaju tokom servisiranja i guma).

 

Kupio ga je, ako se dobro secam, sa 600 milja (da, lepo sam napisao 6-0-0 milja, ne 6 hiljada).

 

Eto cisto da i vama kolegama i njemu pokusam da ucinim pa da skrenem paznju na isti.  :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja