Jump to content

Moto Zajednica

Tomos Tori

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mali komsija iz zgrade je izrazio zelju kako bi voleo da ima neki mali motoric da vozi.

Posto je dete stvarno za primer i svaku pohvalu trazim neki Tomos Tori ili nesto slicno tome da mu kupim.

Ako neko ima tako nesto da proda, pozeljno da bude bar u solidnom stanju a moze i u losijem pa da mu ja sredim da moze bezbedno da se vozi neka ponudi.

 

Unapred zahvalan :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda Dylan 150

Imam Tori kros, koji su moji klinci prerasli. Masina odlicna, dve potpuno nove gume kramponke, potpuno nov Delorto karburator. Imam zadnji blatobran od decijeg Ktm-a. Motor ima saobracajnu koja nije na moje ime i neznam coveka na cije je ime. Problemi - zadnji lancanik je los, nigde nisam nasao da ga kupim i auspuh koji su moji klinci kidali svakih 7 dana, ili usicu kojom se pricvrscuje za ram ili ako nju dobro stegnem pukne auspuh tamo gde se srafi za cilindar. Ja sam Dejan tel. 064/1244922 i cena je 200 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Imam Tori kros, koji su moji klinci prerasli. Masina odlicna, dve potpuno nove gume kramponke, potpuno nov Delorto karburator. Imam zadnji blatobran od decijeg Ktm-a. Motor ima saobracajnu koja nije na moje ime i neznam coveka na cije je ime. Problemi - zadnji lancanik je los, nigde nisam nasao da ga kupim i auspuh koji su moji klinci kidali svakih 7 dana, ili usicu kojom se pricvrscuje za ram ili ako nju dobro stegnem pukne auspuh tamo gde se srafi za cilindar. Ja sam Dejan tel. 064/1244922 i cena je 200 e.

ako0 moze bilo kakva slika motora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja