Jump to content

Moto Zajednica

Dilema Afrika '01 - 650 GS '06

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

posle dugo vaganja i gledanja koljekakvih pazario sam Piaggio Bev 250, 2005god., nesto malo manje od 24.000km za 1650e....

Predstavicu skuterce u namenjenoj temi i postaviti par slika, i par pitanja naravno 1staa.gif

Kao sto rekoh u nekom pd predjasnjih postova, dosta bi me izaslo bilo sta osim skutercica do 400cc, sve preko su razne dadzbiine osetno skuplje a kriza opravdava svoje ime 0plac.gif

 

Elem, zahvaljujem se svima sto ste odvojilai malo vremena da me uputite malo u problematiku, a nadam se da ce biti od pomoci i jos po nekome ova tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

IZ prostog razloga, extra dadzbina koje moram da placam, i kada vidim da je gorivo 1.8e. Pritom moja devojka nem dozvolu za veliki motor, sto bi bilo jos extra za osiguranje....a trenutno bas nisam u situaciji da se otvorim toliko. Jbg, sve na papir, dodaj oduzmi, koji god da sam uzeo ozbiljan motor, tj. preko 600ccm, to bi me u startu izaslo jos +400e....

 

To mi je lepo objasnio jedan prodavac pre dve nedelje, otisao sam da vidim varadero (2002god, 2000e, 50.000km) i malo po malo mi sve objasnim i iztracunam da za sada skuterce do 250ccm je najbolje resenje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

IZ prostog razloga, extra dadzbina koje moram da placam, i kada vidim da je gorivo 1.8e. Pritom moja devojka nem dozvolu za veliki motor, sto bi bilo jos extra za osiguranje....a trenutno bas nisam u situaciji da se otvorim toliko. Jbg, sve na papir, dodaj oduzmi, koji god da sam uzeo ozbiljan motor, tj. preko 600ccm, to bi me u startu izaslo jos +400e....

 

To mi je lepo objasnio jedan prodavac pre dve nedelje, otisao sam da vidim varadero (2002god, 2000e, 50.000km) i malo po malo mi sve objasnim i iztracunam da za sada skuterce do 250ccm je najbolje resenje....

 

Tako je, racionalni ljudi ne voze motor

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

A uuuu :zbunjen: ,kakav obrt situacije,Afrika,Gs,pomenut i Varadero :ooo: ,a odnda skuter?Ps:Za devojku se ne sekiraj provozaće se i na motoru,i ako nema dozvolu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

:lud:

 

To je kao da si pitao za savet da li da kupiš Mercedesa ili BMW-a ili možda Audi a shvatio da ti rolšule ipak najviše odgovaraju.....:Joska: I kupio te rolšule..... <_<

 

A posle nam objasnio da je sa istim tim rolšulama mnogo jeftinija vožnja :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

i jos jednom :stabre:

 

jbg prijatelju, prihodi su se smanjili.... Motor koliko god zeleo, u ovom trenutku je malo daleko. Skuter ce vrsiti nuzdu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja