Jump to content

Moto Zajednica

Ako nekog interesuju Italijani

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

ja sam sve polako procitao,i video sam da nisu tvoji motori,to mi je sve jasno.

mislim da je jako lepo od tebe sto si podelio sa svima nama informaciju koju si imao,u vezi ovih motora.

niko nije rekao da si imao losu nameru.nadam se da i ti nebi zeleo da neko posalje mozda pare unapred,pa se nesto zakomplikuje,a ti budes taj koji je sve to izreklamirao.sto ti kazes ima telefon,email-kontaktirajte ljudi,proveravajte.znaci moj savet je bio,ne samo sto se tice ovih motora,nego bilo kojih-pare ne unapred dok se nevidi roba.

verovatno neko ko ide za Italiju moze to i da proveri,i onda nema nikakvih problema.

nema potrebe da se uklanja tema,neka ljudi zovu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Off

Ja ne mogu da verujem kako su tamo jeftini motori...pa za koliko ga on kupi kad ga daje ovako jeftino...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

 

niko nije rekao da si imao losu nameru.nadam se da i ti nebi zeleo da neko posalje mozda pare unapred,pa se nesto zakomplikuje,a ti budes taj koji je sve to izreklamirao.sto ti kazes ima telefon,email-kontaktirajte ljudi,proveravajte.znaci moj savet je bio,ne samo sto se tice ovih motora,nego bilo kojih-pare ne unapred dok se nevidi roba.

verovatno neko ko ide za Italiju moze to i da proveri,i onda nema nikakvih problema.

nema potrebe da se uklanja tema,neka ljudi zovu.

 

 

Slazem se sa tobom oVO je samo prvi korak da ljudi znaju cenu godiste sliku ostalo normalno ako covek ima novac,vizu provera stanja i kupovina.Neskidam slike sa moto.it ili nekih drugih sajtova vec koliko toliko stupim u kontakt saa prodavcem pa dobijem informacije i mogu na neki nacin pomoci zainteresovanim osobama oko Italijanskog prevoda ako zele preko mejla za pocetak stu kontakt.Jeftinoca motora u Italiji svima je poznato otprilike zasto je to tako u recimo odnosuna Nemacku sto ima i dobrih ali i losih strana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Yamaha r6,godiste 1999 presla 43 800 km.Novi lanac i lancanici stanje kao na slici cena 2600 evra.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Kawa zx6r godiste 2003 neznam koliko je presao stanje vidite nove su gume,izduv,dobijaju se zmigavci i novi rep ako sam ga dobro azumeo,cena je 2000 ali ako nedobije bolju ponudu kod njega mozete dosta smanjiti verovatno za 100-300 evra

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

braco ovo kazem iz dobre namere, nemoj da se zalecete , ja sam uvozio i poznajem italijane , nista to bas nije kao sto izgleda, uglavnom su motori kradeni ili presli po 50 000km, u sustini italijani su gori cigani nego mi....opet kazem ovo pricam iz dobre namere, sto znaci da su mozda ovi motori sasvim ok , ali ipak sam za princip vidjeno-probano-kupljeno,jer ne vredi uzeti motor za 1000e pa posle uloziti jos 1000 bar po meni, u svakom slucaju srecna prodaja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

ako bi mogao da mi psaljes tvoj broj, da mi pmognes .uzeo bi ovu nindzu pa mi trebaneko ko zna italijanski.ili samo posalj broj porukom broj na moj mobilni 06307675505.unapred zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

braco ovo kazem iz dobre namere, nemoj da se zalecete , ja sam uvozio i poznajem italijane , nista to bas nije kao sto izgleda, uglavnom su motori kradeni ili presli po 50 000km, u sustini italijani su gori cigani nego mi....opet kazem ovo pricam iz dobre namere, sto znaci da su mozda ovi motori sasvim ok , ali ipak sam za princip vidjeno-probano-kupljeno,jer ne vredi uzeti motor za 1000e pa posle uloziti jos 1000 bar po meni, u svakom slucaju srecna prodaja....

[/quote

Jeste kako da ne.. Odakle si ti kupovao? iz napolija?]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Svaka cast na poduhvatu, zasluzujes brdo karamela ili piva sta god vise volis. Kako se vidi cene veoma povoljne i sa likom koji dovozi i sopstvenom rezijom carinjenja ( ima na forumu ) moze MNOOOOGO da se ustedi u odnosu kupovine motora kod nas. Lepe cene + 200-300 evra da dovezu + 50-tak evra spediter ( i jos malo parica oko toga svakako )  + 5-8 % carina + porez tj pdv i neke sitne zajebancije = fino fino... ako su cisti lepo

 

jos jednom svaka cast da je vise ovakvih tema pa makar se neki i samo skupili informacije i stekli pravu sliku o cenama polovnjaka. Super !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Mrzi me da postavljam vise majke mi ako nekog interesuje nesto nek se javi dobio sam ponude za hondu cbr 600 f(1993-1300 evra),(1996-1500 evra),CBR 600 RR(2003-4500 evra)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Honda cbr 1000 rr 2007 godiste bukvalno nov(slob prevod sa Zabarkog)+Dukati 749 dark 2006 godiste oba u paketu 13 500 evrica + odjava.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Agusta Brutale 750 ili ono sto je ostalobez nje godiste 2005,20 000 km presla cena 2200 evra vidi slike

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Mrzi me da postavljam vise majke mi ako nekog interesuje nesto nek se javi dobio sam ponude za hondu cbr 600 f(1993-1300 evra),(1996-1500 evra),CBR 600 RR(2003-4500 evra)

 

Ova druga od 1500 evra prodata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Available complete motor for Yamaha R1 year 1999 km 6000 approximately with radiator, exhaust manifolds, etc... Demand Euro 1000,00 with documents. Eventually available also posterior front staple and forcellone with monoshock-absorber.

 

Yamaha Majesty 125,2003 godiste presao 3800 km.Cena 1400 evra.

 

 

paronelli@tin.it(Kontakd moze Engleski)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja