Jump to content

Moto Zajednica

Ako nekog interesuju Italijani

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Videh post sto je ERE postavio oko bajkova u Frankfurtu,drug je hteo da uzme motor pa smo stupili u kontakt sa prodavcem iz Torina(Piemonte)poslao nam je neke ponude pa ako nekog interesuju motori da mu javljamo.Evo par motora sto starijih sto mladjih vecina trklica.Kawasaki zx6r-1998 godiste(21oo) evra,Suzki rf 600-1995 godiste 950 evra,K2 gsxr 600-300 evra,Yamaha r6-2002 godiste 3500 evra,Honda cbr 600 rr 2002 godiste 3300 evra,cbr 600 f 2002 3200 evra,vtr 1000 sp1 4300 evra,vfr 750 1993 godiste 1200 evra,cene nisu fiksne mi smo za rf-a spustili cenu sa 1100 na 950.Za svaki motor imam slike videcu da postavim ili ako nekog interesuje pusticu mu ih na mail sa brojem fona Prodavca i njegovim mejlom pa se dogovarajte

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Iako je o tome pisano, možda uz taj link ne bi bilo loše, ako znaš, da navedeš ostale dažbine kako bi zainteresovani mogao da se preračuna na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Iako je o tome pisano, možda uz taj link ne bi bilo loše, ako znaš, da navedeš ostale dažbine kako bi zainteresovani mogao da se preračuna na vreme.

 

Ovo varira od motora do motora, ali u principu imas transport do Srb, carina+porez i registracija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Crna Gora

Ako mozes da vidis za mog buraza neki motor? Njega interesuje kawasaki er5 ili yamaha xj . Mi smo iz cg pa ako on prerlazi preko cg jos i bolje!

Hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Ovako neradim dovoz za to cete se moraci snaci sami ima dosta ljudi na sajtu koji rade dovoz recimo Pedja iz Sombora i ostali bili su postovi na temu dovoza pretrazi te malo cisto sam postavio ovo ako nekog interesuje i odgovara mu cena da zna,znaci cene motora su bez prevoza,odjave,carine i pdv-a i prijave.Motori su u Italiji i toliko covek trazi opet ponavljam mi smo mu za neke motore spustali cene pa nisu fiksne negarantujem 100 %,nazovi,posalji mejl pitaj coveka,ako neznas Italijanski mozda ti mogu pomoci.Ernesto moja greska k2 600 cena je 3000 evra ne 300.Covek se zove Adalberto mislim da se preziva Paronelii mejl je ((( paronelli@tin.it )))...Broj telefona je 0332746050,,335640691  motri su u Torinu(PIOMONTE),A NEKI U GAVIRATE(va-lombardia).Mislim da sam sve objasnio,ima i ovo.

1SUZUKI GSXR 1100-1993-GOD CENA 1100  EVRA PRESAO 46 000 KM

HONDA HORNET 600  2002 GOD PRESAO 25 000 km CENA 3300 EVRA

SUZUKI MARUDER 800 ccm-1993 GOD PRESAO 36 500 CENA 1600 EVRA

APRILIA SR 50  2001 god presao 14 900 cena 500 evr.

5.Cagiva elefante 125 ccm 1987 god cena 300 evra,

6.Bmw r 110 s  2001 god 28 000 km cena 5500 evra,

7.Yamaha yzf 750  1995 god  trkalica za pistu oklopi i rep od Yamahe r7 ohlins,cayaba cena 1800 evra.Koga sta interesuje salkjem slike na mejl nemogu vise da kucam izgubih se u svemu.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Sto se tice  VFR-A 750 zutog adresa je martinazzi70@libero.it,,moja greska nemam fon.Maruder 800.Nredaim uvoz trenutno bez prebijenog cvonjka,zao mi je sto kasnim dosao sam posla 2 smene po 12 sati vezano nevidim vise nista,pozdrav kolegi Zabcu bem ti EMS.Sto se tice dovoza cene su od 200 evra pa na gore,motor treba tamo da se odjavi to je do 80 evra,da se napravi kupoprodajni ugovor izmedju prodavca i kupca overen u sudu,prijava na nasoj grani,carina i pdv za zzr 600 95 godiste je bila 22 % od vrednosti kupoprodajnog ugovora  itd itd ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

neznam talijanski,ali nemogu da nadjem modele na sajtu koji su okaceni u ovoj temi,mozda neko drugi uspe,pa neka objasni kuda se ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

I ja imam isti problem,uspeo sam da nadjem jedno desetak polovnjaka ali ni jedan od ovih sa foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Sto se tice linka ni ja se nisam snasao,ja od njega na yahuu dobijem 10-tak mejlova sto mi ponudi pa posaljem toliko od mene.

 

My office 9939/332/746050(Iz Srbije)

(monday close).Many thanks.

 

 

Adalberto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

vidim da je dosta motora bilo u tom dvoristu,vidi se na slikama,

e sad,verovatno se dosta nas pita zasto ih nema i na sajtu.

moj savet ako se neko odluci za neki motor,najbolje bi bilo ako je neko u italiji,na licu mesta sve da isproverava,i tek onda pazar-znaci:tras roba-tras pare.

znaci izbegavati pare u napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

vidim da je dosta motora bilo u tom dvoristu,vidi se na slikama,

e sad,verovatno se dosta nas pita zasto ih nema i na sajtu.

moj savet ako se neko odluci za neki motor,najbolje bi bilo ako je neko u italiji,na licu mesta sve da isproverava,i tek onda pazar-znaci:tras roba-tras pare.

znaci izbegavati pare u napred.

 

Ovako procitaj ovo molim te NISU MOJI MOTORI,NEPRODAJEM IH,NEMAM NISTA SNJIMA,covek ili ti persona koja ovo prodaje mi salje mejlove sa ponudama one koje mislim da imaju neku ok cenu za nas postavim i ako nekom odgovara ima mejl od gore moze ga kontaktirati,mislim da sam stvari malo razjasnio.Mozda ih nisam uopste trebao postavljati shodno tome predlazem adminu ako hoce da obrise kompletan post moze ako nece ok.Unapred hvala svima.

Ako je neko zainteresovan za ovo ok.

Yamha fzr 600 godiste proizvodnje 1994,cena je 800 evra+odjava 60 evra vas je prevoz i ostalo izasao bi bez registracije do 1400-1500 evra.Slike vidite treba levi retrovizor.Koga interesuje saljem na pv fon i mejl i mesto u It.

I yamaha tdm 850 godiste 1992-pre par dana sam dobio mejl drug je hteo da ga uzme odustao je,covek ga je davao za 850 evra +plus vasa rezija odjava,transport,carina+pdv

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja