Jump to content

Moto Zajednica

III moto skup-MK ČOPER-SRBIJA

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: cbr 900 rr

u subotu 14.07.2012.g. u selu Ralja kod Smedereva u 10.00 sati skup i odlazak kod copersa :takoje:

 

To znaci ides preko Omoljice i svracas kod mene :kafa: , :cirka2: pa nastavljamo zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Pozdravljam ideju i voleo bih da dođem...

imam par konkretnih pitanja...

1/ put od Ljiga do Rajca (pretpostavljam da je asfaltiran...)

2/ tačna lokacija održavanja moto skupa? Vidim na putopisima neki planinarski dom... dali je to blizu..?

3/ Smeštaj... šatori, ima li hlada, kakva je situacija sa zmijama, čuo sam da ih ima i koliko je bezbedno..?

Ima li mesta u planinarskom domu, cene i kome se obratiti za rezervaciju..? tel. ili na nekom drugom mestu...

4/ Hrana, obezbeđena ili ne... možda neki detalji...voda, tuširanje i sl. ...

Eto tako, u želji da se sam informišem i da pružite informacije, kako bi nas bilo što više...

pozz... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

u subotu 14.07.2012.g. u selu Ralja kod Smedereva u 10.00 sati skup i odlazak kod copersa :takoje:

 

To znaci ides preko Omoljice i svracas kod mene :kafa: , :cirka2: pa nastavljamo zajedno.

a sto da ne !? u drustvu je sve sladje pa i voznja !!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Pozdravljam ideju i voleo bih da dođem...

imam par konkretnih pitanja...

1/ put od Ljiga do Rajca (pretpostavljam da je asfaltiran...)

2/ tačna lokacija održavanja moto skupa? Vidim na putopisima neki planinarski dom... dali je to blizu..?

3/ Smeštaj... šatori, ima li hlada, kakva je situacija sa zmijama, čuo sam da ih ima i koliko je bezbedno..?

Ima li mesta u planinarskom domu, cene i kome se obratiti za rezervaciju..? tel. ili na nekom drugom mestu...

4/ Hrana, obezbeđena ili ne... možda neki detalji...voda, tuširanje i sl. ...

Eto tako, u želji da se sam informišem i da pružite informacije, kako bi nas bilo što više...

pozz... :)

 

Pitao ja, a evo pita i covek za smestaj i klopu, i nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Nazvao turističku organizaciju opštine Ljig i dobio informaciju da su na Rajcu svi smeštajni kapaciteti zakupljeni i zauzeti... Prama tome ko hoće da spava gora, ponesite šatore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ostaje li ko u nedelju na programu ili se bega kuci kao na ostalim moto slupovima?

 

ja tek sutra dolazim pa da vidim da li cu biti jedam od retkih na 2 tocka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Upravo se vratio sa skupa,coperasi svaka cast.Odlicno,pravi moto skup.Jedna stvar mi je zapala za oko.Na ulazu gomila coperasa i coperasica necu da preteram ako kazem 15-ak,poucen iskustvom sa drugih skupova mora da su promenili da se naplacuje ulaz pa je kontrola kao policija da slucajno neprodje neki neregistrovan.Oni ljudi kao pravi domacini docekuju svoje goste na ulazu naravno ulaz se nije naplacivao.I to je tako bilo ceo dan i u odlasku su me ispratili i pozeleli sretan put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Ево неколико кратких видео записа са скупа. Иначе сам се одлично провео и упознао доста нових људи, локација је одлична, мало сам провозао и локалне путеве (према Такову) одличан пут (касније ћу поставити и видео са вожње). Овом приликом поздрављам све Чопераше (посебно Илију(Ново Село) који је несебично уступио место у шатору) и захваљујем се на дружењу. Такође, морам да споменем невероватни бенд из Београда (FaceToFace -FaithNoMore tribute band)који ми је улепшао вече са фантастичном свирком (мислим да бољи кавер бенд нисам скорије слушао, обавезно послушати ако имате прилику, наравно ФНМ није баш мејнстрим тако да је ово препорука фановима) :zdravo:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja