Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Nokiu

Recommended Posts

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Kupujem neku Nokiu sa GPS-om,prednost E72 i bez touch screen-a. Saljite ponude na pp ili 061 68 97 978.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2363 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne bih da ti offujem temu,ali koliko ja znam n72 nema navigaciju :stabre:

A mogu da ti dam predlig za n79. Isto je mono blok,nije touch screen,ima gps,5mp kamera sa carl zeiss optikom,stereo zvucnike bezicni internet... i lep je telefon. Ja sam ga imao dve godine i bio sam prezadovoljan sa njim. Da mi nije ispao ne bih ga ni menjao. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2363 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

U svaku simbian nokiu moze navigacija garmin,bar ja jedino nju znam da ubacim da radi.

Nije stvar do Symbiana,nego do telefona. Mora telefon da ima u sebi GPS uredjaj da bi mogao da ubaci garmin xt mobile i da koristi navigaciju besplatno. To mu ustvari znaci da ne moze da radi navigacija ako u telefonu nema sta da uhvati signal sa satelita. resenje je i da se telefonu doda externi gps uredjaj,ali to je vec neka druga prica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

U svaku simbian nokiu moze navigacija garmin,bar ja jedino nju znam da ubacim da radi.

Nije stvar do Symbiana,nego do telefona. Mora telefon da ima u sebi GPS uredjaj da bi mogao da ubaci garmin xt mobile i da koristi navigaciju besplatno. To mu ustvari znaci da ne moze da radi navigacija ako u telefonu nema sta da uhvati signal sa satelita. resenje je i da se telefonu doda externi gps uredjaj,ali to je vec neka druga prica...

 

istina

 

imam dve nokije koje koristim, obe imaju garmin xt, obe imaju integrisani gps................dok je kod prošlog telefona (N73) trebao eksterni gps uređaj.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

moja greska,nisam znao za taj podatak,vec sam gledao text da covek trazi e72 a znam da sam drugaru davno ubacio garmin u istu i da je radilo.

 

 

I mislim da svaka Nokia symbian ima ugradjen GPS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja sam imao 5230, jes da je jedna od jeftinijih (slabijih po performansama) nokia i da vecina ne zna da ima GPS, ali mi je garmin radio odlicno. Uputstvo (lepo objasnjeno) i instalaciju sam nasao na nekom hrvatskom sajtu i sve odradio sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja imam na Nokia N95 8GB instaliran Garmin. Softver ko softver lepo radi ali telefon ima jako los gps cip i slabo hvata signal , i kada ga nahvata brzo ga izgubi. Mislio dam da je do mog telefona, ali sam na netu nasao da je fabricki i da svi imaju problem. Ovaj telefon izbegavaj kao i n82 to je isti hardver

 

Istu navigaciju sam instalirao na C5 i radi ko zmaj.

 

Ako kupujes telefon samo zbog navigacije, misllim da je to promasaj, bolje kupi pravu navigaciju, sada bar nisu skupe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2363 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

moja greska,nisam znao za taj podatak,vec sam gledao text da covek trazi e72 a znam da sam drugaru davno ubacio garmin u istu i da je radilo.

 

 

I mislim da svaka Nokia symbian ima ugradjen GPS

Ah! izvinjavam se,moja greska. Ja sam procitao N72 umesto e72... :zvizduk:

E72 je sasvim drugi telefon i ima GPS. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

E ljudi vidim da se ovde napravila dilema ko da kupujem stan :) U svakom slucaju uzeo sam E72 pre neki dan, mozda bi uzeo jos neku,saljite ponude na pp.

0616897978

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja