Jump to content

Moto Zajednica

Za sve vas koji volite Flip-up kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Koliko vidim, momak nije napisao i CIJU je kacigu imao na glavi. Tek kad budem video neku prituzbu na Shoe Multitec, zaboravicu na flip-up kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Koliko vidim, momak nije napisao i CIJU je kacigu imao na glavi. Tek kad budem video neku prituzbu na Shoe Multitec, zaboravicu na flip-up kacigu.

 

ma samo i cepaj. Zenu imas, dete imas, slamcice su, hvala bogu, izmislili...koji ce ti zubi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Dbro, lik je stvarno malo obrusen, ali pitanje kako bi prosao i sa punom kacigom, ovde u mojoj okolini svi koji su izginuli imali su PROFI kacige pa im nisu pomogle.Naj bolji savet je nepadati sa motora !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Koliko vidim, momak nije napisao i CIJU je kacigu imao na glavi. Tek kad budem video neku prituzbu na Shoe Multitec, zaboravicu na flip-up kacigu.

 

ma samo i cepaj. Zenu imas, dete imas, slamcice su, hvala bogu, izmislili...koji ce ti zubi  ;)

 

Ko me kleo, ......mi seo!  ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Dbro, lik je stvarno malo obrusen, ali pitanje kako bi prosao i sa punom kacigom, ovde u mojoj okolini svi koji su izginuli imali su PROFI kacige pa im nisu pomogle.Naj bolji savet je nepadati sa motora !!!!

 

Pa sa full kacigom bi sigurno prosao bolje, lepo pise u opisu da je kaciga pri udaru o beton pukla , i da se "flip" deo odvojio...da je nosio full kacigu, ovo mu se ne bi desilo... poenta je da full kaciga svakako daje veci stepen sigurnosti... a sto se tice tih sto su izginuli, pri jakom udaru ni jedna kaciga ne pomaze...kaciga je tu da spreci onakve stvari kakve su se desile ovom nesrecniku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Nema nikakve sumnje da je full face kaciga bezbednija od flip up kacige. Ali, kada sam ja kupovao kacigu, jedino mi je flip up model bio udoban, i sve mi se cini da je bas taj deo oko brade produzen, nekako su mi sve full face bile 'kratke', ili sam se bar ja tako istripovao. Ova moja mi je najbolje pokrivala i lice i bradu, i nikada je ne koristim u otvorenom polozaju, pa mi ta funkcija ne znaci mnogo, mada znam da je bas zbog tog preklopa sama konstrukcija kacige oslabljena. Da ne bude zabune, radi se o AGV Longway modelu. Ipak, deluje zabrinjavajuce ovo sto se desilo tipu, cudno je da je preklop bas toliko slab, ne mogu da verujem da niko od proizvodjaca nije resio ovaj problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Nosim flip up i volim tu foru, ali da nevalja nevalja.Kad sam prevrnuo jedan od svojih motora na ledja ona se potpuno otvorila i razdvojila na delove.U pitanju je full model N 101 , da ne mislite da je neko jeftino djubre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja