Jump to content

Moto Zajednica

Koliko ste kilometara presli ove sezone?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Sa Kawom KZT 1100  2000km sa ZX10  18000km samo da žena ne pročita  i nedaj bože  sabere koliko sam para bacio na gorivo pa  ću sledeće godine voziti sobni bicikl sve skacigom na glavi ??? :o ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

8500km na kinezu od 150 za tri leta 20000km ja sam od retki koji je na kinezu napravio ovoliko kilometara sada je kupljena kava pa ce mo i vise kilometara preci boze zdravlja i para pa ce i kolimoetara biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Od 19 juna do oktobra na skup u K.Mitrovici 5600 sa sve Kinezom (KeeWay 150) Od toga najvise na putevima mozda samo 100-200km u samom gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

hmmmm....sezona 2007. mi je bila najslabija od svih cini mi se  :'(

 

Presao sam oko 3500km ali na skuteru  ::)

Suzana je stigla kod mene na dan kad se stustio prvi sneg u Srbiji i napravio totalni haos  >:( pa sam u ocajanju presao oko 0.5km po garaži  :D

A onda kad su dosli "lepsi" dani vozao sam se dok nije doslo do 5 C pa sam presao oko 600km  ;D

 

Eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Ma ljudi sramota me je i da pomislim a tek da kazem!Citavih 2-3 kilometara i to ne bih ali sam probao jedan virago 250!Mislim sta reci,j.... ti prokleti posao,odes u 7 vratis se u 7 mrtav umoran i sta onda,ni sa zenom ne stignem da se propisno ...,u jebaga ja ga bas pretera,sa njom ipak stizem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Ma ljudi sramota me je i da pomislim a tek da kazem!Citavih 2-3 kilometara i to ne bih ali sam probao jedan virago 250!Mislim sta reci,j.... ti prokleti posao,odes u 7 vratis se u 7 mrtav umoran i sta onda,ni sa zenom ne stignem da se propisno ...,u jebaga ja ga bas pretera,sa njom ipak stizem!

                                                                                                                                                                                                                                                      NEEEEE to raditi sebi od zivota ,zivot je uzivanje ,cega ces se secati kasnije ,da si zivot proveo od 7 do 7 na poslu ,uzas ,nije bitno sta radis nego koliko zaradis a to opet ne sme da ti oduzme vreme za tebe i samo tebe  ,zajebi druge ,svatko treba da se posveti sam sebi pa ako se ostali tu uklapaju super ,veruj da je tako jednom se zivi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Obzirom da sam motor pazario tek pocetkom jula, a nazalost 01.09.2007 imao udes, zadovoljan sam sa svojih skromnih 3500km uglavnom van grada. Ali zato se nastupajucoj sezoni radujem kao malo dete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Ja sam presao nekih 250 km prosle sezone :'(. Bio sam u vojsci na redovnom sluzenju vojnog roka od marta. Strujo, martovska je najbolja klasa! ;D Salu na stranu, ove godine bi voleo da nadohnadim sve ono propusteno od prosle sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Sa Keeway-em sam prošlu sezonu završio sa sabijenih 3500km.,

a sa kawom od nove godine do sada 82km., ali biće ih još mnogo više.

Ako ikada dodje lepo vreme :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero

Urrrraaaaa !!!!!!!!!! Prosli vikend sam izasao iz garaze i sa drugarom okrenuo nekoliko krugova oko Ljubljane i na onih, garaznih 15 km,  nabacio jos 326km. J u p i i i i i i 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja