Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsx 1100 f

Recommended Posts

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

Na prodaju suzuki gxx 1100 f, 1991 godište, oko 135 konja, prešao 58 000, tolko piše na satu ali je verovatno prešao još toliko. Motor je od kupljen od majstor bokilića sa foruma, njegov lični motor. Motor je besprekorno održavan i u izvanrednom je stanju obzirom na godište. Inače, urađen je servis pre 500km, ulje, filteri, svećice, karburatori..lanac i lančanici dobri, obe gume dobre, zadnja je stavljena pre 500km. Motor je prava krstarica, u petoj brzini ide 50 ili 250 km/h. uz motor ide kofer i bočne torbe. Motor ima povišen korman tako da je savršen za putovanja.

 

Ovo su bokilićeve reči iz njegovog oglasa i od tada je motor prešao u mom vlasništvu oko 600-700km:

 

motor je preradjen,ima 17tice felne u odnosu na fabricki, ima usd viljusku u odnosu na fabricki motor, tako je dosao iz svajcarske, holzer moto ga je preradjivao tamo, http://www.holzermoto.ch/ abm trouglovi,prednji diskovi isto abm, zadnji amortizer isto abm, pancirna creva kocnica, agregat dobar,,nov akumulator.

 

Ja sam motor uzeo da bi putovao sa ženom i prodajem ga isključivo zbog odlaska u inostranstvo tako da me zamene ne interesuju osim ako je neki skuter u vrednosti fazon 200 evra.

 

Motor je registrovan do jula 2012, i bukvalno je sedi i vozi, motor radi mirno, bez greške.

 

Cena 1400 evra.

 

Aleksandar 063/8711200

 

dscf1261.jpg

 

dscf1260.jpg

 

dscf1256.jpg

 

dscf1255.jpg

 

30267824574369631681469.jpg

 

29970624574352831261469.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Cenim da je vec prodat. :takoje:

Ko voli ovu vrstu motora, ubada premiju sa ovim primerkom!!!

Srecna prodaja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja bih ovo rado posedovao, al kao i sve kolje ga registracija...

dok se ne obogatim ostajem na halfabusa-i

sretno sa prodajom! :zdravo::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

hvala na komentarima. motor je stvarno masivan i prosto kada ga voziš, imaš utisak da može da pređe još milion kilometara..prosto nikada ne osetiš da se zamara. inače registracija je sada za ove motore oko 25.000 dinara jer je ranije bila skuplja zbog onog poreza na luksuz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja