Jump to content

Moto Zajednica

Peglica GSXR :) i u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Jutros namontiran drugi alternator,povezan,upaljena i da se proba..ali naravno nece :stabre: ,nisam je palio ni jednom i eto sada upali i drzi 2000 obrtaja i nece da spusti nikako tako da nisam uspeo da je probam danas-krenem u brzinu a on krci necu menjac da ostetim bzv.....pocela je da me nervira opasno <_< ...dok to ne resim sto mi drzi velike obrtaje.imam jos jedan problem a to je gorivo,jaka mi pumpa i ima puno goriva.. ovih dana moram da resim taj gas,cim to resim izlazi na test,a pumpu cu kasnije menjati...ako neko ima neki predlog oko resenja ove 2stvari neka javi :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

heheh, pocetne konstrukcijske muke :)

ali kad proradi, verujem da ces instantno sve prethodno zaboraviti

 

sta mislis, do cega je problem sa obrtajima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

ma samo me nervira bzv...karburatori nesto ili se zapusilo ili nesto pohabano u njima pa glavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Mozda ti se sauh ne iskljucuje do kraja.

moguce je i to lepo zboris :takoje: ..videcemo mrzi me danas da namestam a i kisa neka pa mi nije do niceg :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Juce peglica isterana iz garaze,katastrofa je od prasine i ostalih gluposti...danas stavljena stakla i brave..za koj dan mora da se testira na putu...

 

Cujem neko je u Pristini napravio i isterao na ulicu zute boje peglicu na istom principu kao moja,i nema rikverc(kao ni ja):))

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Juce peglica isterana iz garaze,katastrofa je od prasine i ostalih gluposti...danas stavljena stakla i brave..za koj dan mora da se testira na putu...

Tako treba!!! Nikada ne odustati. Čekam video materijal.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Tooo, smorio sam se kad si rekao da dižeš ruke i da je prodaješ, drago mi je da će nešto na kraju ispasti od nje. Eto mene prvom prilikom da je pogledam :takoje:

 

Inače sam veliki ljubitelj Fiće al' pošto mi je krivo njega da arčim, postali su retki, možda se desi da uzmem 126p za zimu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Bokilic dao trkacke siber karburatore...Sutra ako Bog da test voznja i prva proba....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Bila proba..i jesam i nisam zadovoljan,dosta problema ali sve sitnice kojih se nisam nadao..nisam obratio paznju na kavacilo,nece da mi odvoji kada motor radi-nisam mogao menjati brzine.slucajno sam uspeo u 2kilometra jednom da potrefim 1,2,3 brzinu,osecaj je bruka dobar :)imam problem sa filterom ili svecicama,od kako sam ga upalio ima neku knedlu,gusi se pa primi extra gas kad proguta...1om brzinom pali gumu svaki put kad mu dam gas :) i na kraju uz tolike muke pukne mi papucica gasa-original peglicina i onda je moralo da se zove pojacanje na 4tocka da se slepa nazad :-(..snimaka nema jel zbog dosta problema pa je cilj bio da se samo proba bilo kako..sve je izdrzalo nista nije puklo :P...ima par slika kada je krenulo kacenje(slepanje) za kuci...

Krivo mi sto se desilo tih nekih bzv stvari bespotrebnih i izgubio sam zivce,da je to sve bilo normalno kao do sada bila bi to extra probna voznja sa snimcima,ali sta da radimo...ja sam zadovoljan i ovih 2km :) sve se da srediti kad se vide problemi,do sada je bilo sve sta ce biti kad ce biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Odlično!

 

Dobro je da je stiglo do probe. Ne treba da se živciraš zbog kojekakvih dečjih bolesti. Važno je da se sve nepoželjno desilo u probnoj fazi. Sad znaš na šta da obratiš pažnju i gde da poboljšaš.

 

Idemo dalje... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

da se te neke sitnice glupe nisu pojavile,ja msm da bi voznja bila extra puna adrenalina :) malo je nezgodno sve ispratiti sam.ali dobro te sitnice nisu nista strasne sve se da popraviti i nastelovati..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

GOTOVO odustajem od svega...pegla stoji u garazi od kako je bila test voznja..nemam vise vremena,psihe i finansija da radim...PRODAJEM je za 600e kes ovako i sve sitnice sto imam za nju..frka mi je za kes a ona mi smeta ako ne ode za par dana bacicu je u gvozdje!!!!hvala svima ali dalje ne mogu...600e hitno 064/266-93-76

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja