Jump to content

Moto Zajednica

Иницијатива за укидање уредбе

Recommended Posts

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ajmo ljudi,potpišimo ovu Džoksovu akciju,ja sam dovukao ćala,kevu,ženu i babu.Sutra obaveštavam drugare.Treba dizati što više prašine oko ovoga. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ajmo ljudi,potpišimo ovu Džoksovu akciju,ja sam dovukao ćala,kevu,ženu i babu.Sutra obaveštavam drugare.Treba dizati što više prašine oko ovoga. :zdravo:

 

Ово је Бунарева акција, ја сам само технички одрадио петицију.....али није ни битно, битно је да има што више потписа!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ajmo ljudi,potpišimo ovu Džoksovu akciju,ja sam dovukao ćala,kevu,ženu i babu.Sutra obaveštavam drugare.Treba dizati što više prašine oko ovoga. :zdravo:

 

Ово је Бунарева акција, ја сам само технички одрадио петицију.....али није ни битно, битно је да има што више потписа!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Tako je. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Шабац

Ја таман да поставим линк од петиције, видим да је Џокс то већ урадио. То је то. Мој нови адвокат је притиснуо осигурање за протезу, ми смо притисли медије, покренута је петиција...Ако одзив буде добар шаљем за десетак дана омбудсману. Хвала Џоксе...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Као што рекох, нема на чему, ако никако другачије не можемо да помогнемо, ово је бар најмање што можемо да учинимо.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Dobro je što potisujemo,ali objasnite i ukućanima.Moji kada sam ih upoznao sa situaciom,sami poželeli da potpišu. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Шабац

Dobro je što potisujemo,ali objasnite i ukućanima.Moji kada sam ih upoznao sa situaciom,sami poželeli da potpišu. :zdravo:

 

Нисам сигуран да на један мејл може више лица...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Dobro je što potisujemo,ali objasnite i ukućanima.Moji kada sam ih upoznao sa situaciom,sami poželeli da potpišu. :zdravo:

 

Нисам сигуран да на један мејл може више лица...

Može sigurno,provereno.Video sam po komentarima,potpisali su mi svi ukućani,jer se svi i vodimo na istoj adresi. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Шабац

Dobro je što potisujemo,ali objasnite i ukućanima.Moji kada sam ih upoznao sa situaciom,sami poželeli da potpišu. :zdravo:

 

Нисам сигуран да на један мејл може више лица...

Može sigurno,provereno.Video sam po komentarima,potpisali su mi svi ukućani,jer se svi i vodimo na istoj adresi. :zdravo:

 

Одлично...Ево стигли смо до 120, идемо даље...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Potpisao .

 

Nego, nocas sam vrteo kanale na TV i na "B92 - info " je bila neka emisija o saobracaju ( nisam uhvatio pocetak ) i u njoj je bila jedna zena ( sin joj je poginuo sa motorom ). Ta zena je osnovala neko udruzenje ( povredjenih u saobracajnim nesrecama ) sa namerom da se naprave neke izmene u saobracaju. Takodje je pozvala ljude da se ukljuce u tu njihovu akciju. Voditeljka te emisije se zove Jovana ( nisam siguran, bio sam pospan ) . Mozda potraziti ove sa "B 92 - Info " , pa stupiti u vezu sa ovim udruzenjem i videti sta mogu da pomognu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Pogledajte,svi koji niste,poruku u outlook express-u jer sam ja dobio poruku sa kojom treba da potvrdim svoj potpis.Samo pratite upustva koja ste dobili,lako je.Pozdrav. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Potpisao .

 

Nego, nocas sam vrteo kanale na TV i na "B92 - info " je bila neka emisija o saobracaju ( nisam uhvatio pocetak ) i u njoj je bila jedna zena ( sin joj je poginuo sa motorom ). Ta zena je osnovala neko udruzenje ( povredjenih u saobracajnim nesrecama ) sa namerom da se naprave neke izmene u saobracaju. Takodje je pozvala ljude da se ukljuce u tu njihovu akciju. Voditeljka te emisije se zove Jovana ( nisam siguran, bio sam pospan ) . Mozda potraziti ove sa "B 92 - Info " , pa stupiti u vezu sa ovim udruzenjem i videti sta mogu da pomognu .

 

Da,da,,,Majka dečka kojeg je udario mrtav pijan, vozač džipa, u Beogradu , u 29-og Novembra, pre godinu dana...Tuga ..šta drugo reći...

Potpisao i čekam ukućane sa posla da potpišu...i prosledio link kolegama sa posla....:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja