Jump to content

Moto Zajednica

Lanac

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

Pogledacu u Pegazu...U svakoj radnji ima lanac ali pitanje je kakav? Danas sam bio u jednoj radnji koja ima lance kao za bajs a ne za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Pogledacu u Pegazu...U svakoj radnji ima lanac ali pitanje je kakav? Danas sam bio u jednoj radnji koja ima lance kao za bajs a ne za motor.

 

Pa lepo sam pre rekao gde, nije kao što kažeš "kao za bajs", vrlo ozbiljna sprava, toliko je težak da ćeš nekad uzeti lepe pare za "sekundarne sirovine" :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

Pogledacu u Pegazu...U svakoj radnji ima lanac ali pitanje je kakav? Danas sam bio u jednoj radnji koja ima lance kao za bajs a ne za motor.

 

Pa lepo sam pre rekao gde, nije kao što kažeš "kao za bajs", vrlo ozbiljna sprava, toliko je težak da ćeš nekad uzeti lepe pare za "sekundarne sirovine" :takoje:

Svraticu sutra do Moto Davor-a da vidim sta nude ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Uuups, moja greška, sad sam se setio! Nije moto Davor, nego Motomania, ali isto je u YBC, suteren.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Kupio sam u motomaniji lanac i katanac, gde katanac sluzi i kao disc lock. Evo slike.

http://lockitt.com/images/onguardpic/5019LP.jpg

 

Kolko si platio tu stvarčicu? Izgleda moćno i izgleda mi poznato, viđao sam je više puta na motorima vezanim na ulici.

 

Ja sam juče bio u Woby House (imaju sajt) na Bulevar K.A. da kupim aku srafilicu, i iznenadio se kakvu bogatu ponudu imaju svega što se tiče alata, okova materijala i svega što ide uz to. Kupio sam sajlu za vezivanje sa bravom, u odnosu na koju ona koju sam prošlog leta kupio na OTC NBG izgleda kao dečja igračka. A ta sa pijace je koštala 700 din, oko 20-30 cm je kraća od ove, a cena ove je neverovatna - oko 540 din! Dimenzije su 18 X 1000 mm. U pitanju je nemački proizvođač Womax.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Imas u MaxMomentu i taj mastiff i neki lampa koji sam ja kupio, izgledaju indenticno stim sto lampa ima katanac na kome je deo za zakljucavanje skroz uvucen i satro je sigurniji :) inace lancuga ima sigurno nekih 5-7 kg i namenjena je manje vise da stoji ispred zgrade,nije bas praktican za nosenje sa sobom :) Koliko je siguran ne zelim da saznam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Pazi... sve je bolje nego da nemas nista.. i sigurno je bolje od onih sajlica za 700-800din :) A imaj u vidu da se oni lanci od po 100-200e prekinu za manje od 30 sekundi, bilo je reci o tome :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мени треба нешто да затиплам у бетон испред зграде. Неко неку идеју?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Mozes ti da stavljas sta hoces!Ako neko resi da ti ukrade motor ni kozne gace ti nece pomoci!Stavi mu c4,pa kad ga ukradu nek lete i oni i motor! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

mislim da kod nekih proizvodjaca postoje oznake sigurnosti koje stepenasto rastu,asto se tice sajle treba sto deblja jer ja sam jednom video dvojicu kako ispred najprometnije pijace u novom sadu kradu bicikl vezan sajlom za banderu.Uzmu komad gvozdene cevi i krenu da uvrcu sajlu i njen kraj gde je sastavljena se jednostavno raspertla i ona uopste ne pukne.Poenta je da je sajla sto deblja.Ja kupio 22 mm jer je tolko kruta da je nema sanse uvrtati,I ako stavljas sajlu nikako ne na beton jer moze da se presece sekacem i cekicom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja