Jump to content

Moto Zajednica

Oprema za Iron Butt Rally

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

Ovo nije čak ni tipičan amerikanac, već čovek kome je vojska isprala mozak: siguran sam da je mnogi duži spisak u njegovoj glavi - opreme koja mu nedostaje, one koju bi rado poneo a ne može. Kancelarija je, na primer, prilično nekompletna. Kišobran je OK, ali nedostaje suncobran, frižider sa pokazivačem temeperature....

 

Potpuno se slazem sa tobom, Vojska mu pishe svuda naokolo. Izivljavanje, ali u Americi svako moze da bude lud za svojer pare ... koliko god hoce. Od cele elektronike ja nosim samo iPhone, i imam rezervni cellphone sa karticom koja pokriva planinske predele. Ko ce da mu pritisne dugme na trakeru, ako padne sa motora i pogine. Najverovatnije da bi mu zena rekla " Ako poginesh ... ubicu te".0stabre.gif

Ja sam preshao Ameriku uzduz i popreko vishe puta, ali nikada nisam naishao na slican setup kao sto ovaj tip ima. Video sam da ljudi vucu na motoru prikolicu koja kada se otvori postaje sator za kampovanje. nesto slicno ovome Ali nikada kao sto ovaj buzdovan ima.

Osim opreme koju sam opisao u prethodnom postu na zadnjem sedishtu mi stoji mali izolovani hladnjak tako da moze da stane 6-8 plasticnih boca od 0.5L vode pa ga napunim ledom, i to mi drzi vodu hladnu za ceo dan voznje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja