Jump to content

Moto Zajednica

POTREBNA POMOC!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Posedujem hondu varadero 125, 2003 godiste, koju prodajem. I dobio sam ponudu da menjam za hondu cbr 125, 2005 godiste u repsol boji i mozda bi dobio doplatu od 100-200e. I interesuje me vase misljenje sta bi lakse prodao???!! Za varadera mi je poslednja cena 2900e, kada bi dobio cbr-a i 200e za varadera, za cbr-a bi mi bila poslednja cena 2700e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja mislim da ces pre prodati CBR-a.

Ipak, vecina danasnjih decaka nasih godina gledaju da kupe sportski motor sa oklopom koji ce svakoj ribi da se svidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Ako hoces menjaj, ali u principu isti ti je k...c!!! Mito je zakon! Ali videcemo kako se ponasa, ako dodje za vikend!!! :D:):( :o :shock: :? 8):lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ja samo ne znam koji je motiv tog lika sto hoces da se menjas sa njim. Presipa iz supljeg u prazno...

 

Motiv mu je vrlo pametan rekao bih. Taj Varadero je za putovanja mnogo udobniji od te CBRke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Motiv mu je vrlo pametan rekao bih. Taj Varadero je za putovanja mnogo udobniji od te CBRke.

 

Ne znam da li si video da su u pitanju motori od 125ccm?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Motiv mu je vrlo pametan rekao bih. Taj Varadero je za putovanja mnogo udobniji od te CBRke.

 

Ne znam da li si video da su u pitanju motori od 125ccm?

 

Jesam pa?! Jedini problem Varaderu su vece uzbrdice, ako nece da krsi zakon 130 km/h mu je sasvim dovoljno. Da kulira, udobno se poveze od tacke A do tacke B uz smijesnu potrosnju. A motor i fino izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

taj sto hoce da menja samnom, on sa cbr-om ide na skoro sve moto susrete (tako kaze) i od kad ga je kupio (2005-e godine) presao je 13000 km. Pa verovatno zato hoce da menja za varadera, jer je varadero u svakom slucaju udobniji za putovanje, jos razmisljam da li da menjam??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma rekao bih da je na kraju bitno sta ti hoces...oces sportsku masinu iako je jednocilindrash ili hocesh udoban motocikl? Mislim da tu lezi odgovor na pitanje.

 

Inace je sigurno da su oba kvalitetno odradjena.

 

Ako hoces da baris macke, da divljash , uzmi cbra.

 

Varadero je velik, veci od vecine 125ccm motora, krajnja brzina oko 130kmh (140) i to ga kucas u crveno . Znaci ja sa Yamom XT600ccm 130km/h idem normalno, vec preko toga je muccenje! Varadero je za cruzing i to je to, a oprasta brljanja sa menjacem , brzinom i sl...

 

CBR ki je ozbiljno potezanje preko 7000 o/m.

 

PS Samo da dodam posto sam jahao tog Varadera, kada sedish na njemu, gabaritno imas zaista osecaj kao da si na mnogo vecoj i jaccoj massini. TAkodje imaj u vidu i svoju visinu, da nebi izgledalo kao da si progutao CBR-a ako te ima:)

 

Ne zaboravi da je Varadero V2 motor i da ima oko 17L rezervoar pa razmisljaj i o autonomiji tokom voznje.

 

CBR - 10L i 115 kg.

 

NAdam se da sam malo pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da je cela varijanta besmislena, sem ako volis da menjas motore pa eto da promenis masinu, to razumem i podrzavam. Inace ne vidim racionalnih razloga zasto bi menjao motor, po meni je Varadero mnogo korisniji od CBRa i ne mislim da ces ga teze prodati, svaka roba ima kupca. A i to da li se devojcicama vise dopada ovo ili ono, znas kako, ko zna - zna (bice opasan svaler i sa biciklom), a ko ne zna - ne vredi mu ni R1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
i ne mislim da ces ga teze prodati' date=' svaka roba ima kupca.

 

Da, ali kad ce on naleteti? To je sad pitanje. :roll:

 

A i to da li se devojcicama vise dopada ovo ili ono, znas kako, ko zna - zna (bice opasan svaler i sa biciklom), a ko ne zna - ne vredi mu ni R1.

 

E tu si 100% u pravu.

Ne bi bio sa nekom ribom koja bi bila sa mnom samo zbog dobrog motora, kola i otalih stvari i para koje imam jer bi to onda bilo bas ispod moje casti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ne znam sta da vam kazem, meni je bitno sta cu pre prodati. svaka roba ima svog kupca - to je tacno, samo je pitanje kad ce se kupac pojaviti. meni je to bitno oce se kupac pojaviti pre za varadera ili cbr-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja ostajem pri tome da ces pre prodati CBR-a.

125-ice nisu za putovanje a motor kao tvoj je vise za "putovanje" nego za zajebavanje po kradu.

A i ako cemo isrekno, mnogo vise ljudi je culo za CBR-a nego za Varadera a te 125-ice uglavnom kupuju neki koji hoce da budu baje na motoru, malo je onih koji kupuju zato sto ih vole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Ako je lik tebe cimno za menjazzu, ipak se pre pojavio kupac za varadera, nego za cbr-a; ako si ti cimno njega onda se lakse dila cbr. :lol:

Neznam al mi se cini da se u klasi 125 lakse proda i visse cjeni klassicniji motor -- u ovom sluccaju varadero, nego "kao zujalica' pa bila ona i cbr. Drugo to nije nsr nego cbr i koliko se sjeccam ne izgleda kao zuja -- pun oklop pa naprzzeni klinci i ne obraccaju puno paznje, a i cilj im je r1 :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja