Jump to content

Moto Zajednica

BMW Trg Slobode 31.03.2012.

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Зашто ја не знам за ово?! 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

 

Zato sto ne vozis boksera :)

 

 

Lazu Dzoks, ja vozim boksera, a nisam znao, dok crven ban vozi raskantanog k100 (ni tehnicki ne moze da prodje :nanana: :nanana: ) je bio. :neznam:

 

To je neka sekta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Koliko ja znam i na ovo okupljanje su bili svi dobrodosli i nije bilo "odabranih" Mislim da je samo informacija kada i gde bila dostupna ne velikom broju ljudi.

 

Aha, znaci, za razliku od drugih okupljana gde se tezi sto vecoj brojnosti, ovde je u stvari bila poenta da dodje sto manje ljudi/motora?

 

Koliko ja znam i na ovo okupljanje su bili svi dobrodosli i nije bilo "odabranih" Mislim da je samo informacija kada i gde bila dostupna ne velikom broju ljudi. Ovih 25-30 motorciklista koji su se okupili se uglavnom poznaju medjusobno i dugogodisnji su clanovi BMW Moto kluba Srbija tako da nije bilo nekih javnih poziva za okupljanje. Nema potrebe da se delimo na neke bitne ili manje bitne jer svi delimo istu strast prema motorciklima to jest prema voznji na dva tocka.

 

Kad citiras probaj da citiras ceo pasus a ne da vadis recenice iz konteksta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Zao mi je sto neki sebi pridaju mnogo veci znacaj nego sto bi tebalo. Niko sa ovog foruma ne place sto nije bio pozvan. To pokazuje samo kakav je organizator,jer da je bilo neke zelje da se omasovi okupljanje mogli su pozvati vlasnike koji nisu u klubu da svojim prisustvom uvelicaju dogadjaj. Niti mi teba da me oni svojataju,jer vozim BMW kao i oni,niti ih ja smatram za svoje. Kao sto rece kolega,nema svrhe hvaliti se ovde kako je bilo lepo,kad niste znali da objavite sta se sprema.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Ova tema je otišla u pogrešnom smeru...

 

Od benigne informacije, došli smo do odabranih, zapostavljenih, personalizacije učesnika u negativnom kontekstu i nepotrebne sujete, koja našem mentalitetu nimalo ne nedostaje. Nemam prava, a ni ovlašćenje da branim "nešto" ili "nekoga", jer pre svega nisam član Kluba, ali ću napisati ono što sam tamo kao posmtarač sa balkona čuo a to je "da motocikl marke BMW u vlasništvu nije uslov da bi se bio član", niti se godište istog dovodi u pitanje kao dodatni uslov! Klub je jedno, Forum drugo a masovnost predstavlja zajednički imenitelj, naravno uz dobre namere...

 

Znači, biće druženja, biće vožnji, i povoda za VEDRIJE TONOVE OVE SEZONE!

 

SVIMA SVE NAJBOLJE!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja