Jump to content

Moto Zajednica

122. poruka

Recommended Posts

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Pozdrav svima, uz malo veće kašnjenje sa predstavljanjem  ::)

 

umesto 1. , moja 122. poruka je predstavljanje...razlog? Pa eto, hteo sam da malko "upoznam" ljude ovde i da vidim vredite li išta  ;)

 

Inače, ja sam Dejan iz Novog Sada, imam 29 god...obožavam sve na dva i četiri točka...vozio sam na trkama 9 godina, ali četvorotočkaše. Razlog kraja moje karijere je "blaga" krivina u kojoj sam stekao doživotne probleme sa kolenom i zglobom na ruci  :-[ a ni finansije nisu pomogle  ::)

Što se tiče motora...pa na prvi sam seo sa čitavih 6 godina, auto sam vozao već sa 9 (ono što sam sa 7 okretao volan dok je ćale davao gas se ipak ne računa :) ) . . . e, ovaj da, motori...vozio sam sve i svašta...ali bukvalno. Moram da priznam da nisam vozio ništa preko 750ccm  ::) ali nije frka zbog toga, iskreno ni ne planiram. Volim brzu vožnju ali pre svega volim sebe tako da brzo vozim samo kada mogu da kažem da se osećam sigurno (taj osećaj je naravno subjektivan).

Trenutno ne posedujem motor i već nervozno tražim da kupim neki  :P , a na sreću ponekad maznem ćaletov Aerox kad ga on zaboravi u garaži  ::) pa barem malo sebi dam oduška.

Pozdrav svima, a sledeće sezone ćemo se verovatno i lično upoznati na nekoj vožnji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ljudi ovaj je garant neki inspektor (prvo se infiltrirao a nije rekao cime se bavi)  ;D

 

Poz Dejane ae javi se, pa navrati kako si i obecao, ah da dobrodosao 'inspektore'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Hvala svima na pozdravima :)

 

Evo da podelim sa vama slike koje su označile početak moje ljubavi prema motorima  ;D

 

404.jpg

Ovako me je tata "navukao" na motore, a i vidi se kako sam sretan bio  :D

 

qFwbe_53346344hr6.th.jpg

Ovako sam počeo da se vozam kad sam uspeo da dohvatim nogama zemlju  ;D

 

Hgx5l_86624695xt8.th.jpg

Ovo mi je bio prvi start na moto trkama u Novom Sadu, malo su me čudno gledali jer sam imao samo 7 godina al mi nije jasno zašto...šta ima čudno u sedmogodišnjaku na trkama?  :D

 

ihzWK_57659166ji6.th.jpg

E ovo je moj prvi pehar! Najmlađi učesnik na moto trkama u tadašnjoj Jugoslaviji  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja