Jump to content

Moto Zajednica

Eto malo...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Subota, 17 mart vreme toplo za ovo doba godine, negde oko 20 stepeni čak. Dogovor sa Nik Olom, vožnja do Fruške gore., ali malo da okružimo. Preko Inđije pa starim, sada renoviranim putem na Frušku goru.

Pripreme za putovanje i nabavka nove opreme. Ovaj put moto navigacija Bear i viktor inoks spasilački nož.

post-8264-0-61758400-1332366538_thumb.jpg

Prvo kafica u City kafeu. Sa Nik Olom dolazi i Željko.Potvrđujemo dogovorenu rutu i planiramo i da navratimo i do Zmajevca gde čopersi prave žurku u prirodi.Pridružuje nam se i Boža koji neće ići sa nama.

post-8264-0-67209500-1332366975_thumb.jpg

Motor spreman za prvu vožnjicu ove godine.

post-8264-0-04575100-1332367412_thumb.jpg

Vožnja preko Rume, ništa posebno, već dosta puta viđeno... Od Rume ka Inđiji. Put ravan, monoton. Njive se obrađuju. Malo me grize savest, neko radi a ja se vozikam, ali, svako svoje... Ubrzo stižemo u Inđiju, parkiramo se i Nikola nas vodi u kafanu žal za mladošći, kaže to trebe videti...

post-8264-0-87855900-1332368058_thumb.jpg

Uređeno u etno stilu sa dosta elemeneta kiča, kroz prikaz Titovog doba, socijalizma, samoupravljanja i radničke klase. U svakom slučaju bilo je zanimljivo sesti i popiti piće.

post-8264-0-43612500-1332368542_thumb.jpg

Ogladnilo se i Nidža nam predlaže restoran Satelit na izlazu iz grada prema Novom Sadu.Tako i bi i posle par kilometara restoran u futurističkom stilu, sušta suprotnost mestu na kome smo bili. Fantastično uređeno, osoblje ljubazno.

post-8264-0-50016300-1332368903_thumb.jpg

Uzeli smo samo po čorbicu i salatu, taman toliko da možemo da se vozamo posle. Uz to smo dobili i pitice, zemičke i mesa u čorbi kao da smo naručili odreske. Hrana za svaku pohvalu... Preporučujem , svratite... Dalje nastavljamo sada renoviranim putem ka Novom Sadu preko Fruške gore...

post-8264-0-33431400-1332369436_thumb.jpg

Put lep , nov, renoviran mami na brzu vožnju. Opuštencija i uživanje... Na drugoj raskrsnici skrećemo preko Fruške gore ka Iriškom vencu. Uh, pri kraju je put bio toliko loš da bi savim odgovarao enduro motorima. Na vencu kafica i brdo motora. Svi su jedva dočekali lepo vreme da se malo provozaju...

Dalje Zmajevac i mesto gde su Čopersi pravili žurku... Ništa posebno, valjda smo i mi stigli kasno kada se narod polako i razilazio, negde oko 4 sata.

post-8264-0-80853700-1332369799_thumb.jpg

Malo smo protegle noge,pa nazad preko Vrdnika i Rume za Šabac. Divan silazak ka Vrdniku, napokon malo i krivina. Laganica nazad, oko 80 i polako kući...Tako, vožnjica, da nas mine želja a i nešto sam bio umoran tako da mi je prijala lagana vožnja. Malo smo smarali Nidžu, koji je svaki čas zujao sa njigovom nindžom pored Željka i mene.

Motor pripremljen, servis urađen,filter za vazduh promenjen, samo zuji. Da bog zdravlja, spreman i za neka duža vozanja i dalje destinacije... Navigacija je ok, samo mi je pukao nosač kada sam ga postavljao, previše sam ga zategao, ali dogovorio sam se sa dobavljačem da mi isporuči drugi. Mislim da će značiti u nepoznatim predelima i kod gradske vožnje u novim gradovima...

Sve vas pozdravljam, znam da ovo nije ništa posebno ali i ja volim da pogledam i naj manje ostale putopise, tako da će i ovaj moj nekoga zainteresovati i razbiti monotoniju svakodnevnice do novoga vozanja...

Pozdrav svim bajkerima i bajkerkama... :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Svaka čast Profesore,izgleda da su kritike vredele,odmah si podelio tvoje uživanje sa forumašima.Vidim i nož je prisutan,nadam se da ga nećeš nikada upotrebiti za ono zašta je namenjen.Pozdrav i želim ti još mnogo lepih vožnji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Rolling Meadows, Illinois
  • Motocikl: Yamaha Road Star XV 1600

Lep izvestaj, i znam kakav je osecaj prvenstvo voznje u sezonu. I mi ovde imamo neko ludo lepo vreme tako da Sam I ja uzivao u motoru.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Bas lepo, vi u nedelju kod nas a ja danas u Sabac kod vas. Bilo mi drago upoznati novog bajkera Djordja Mihajlovica super mladica i videti njegovu jamahicu, Eto Sapcani sezona pocela valda cemo se cesce vidjati i u NS i u Sapcu. Srecno nam bilo svima novo leto.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja