Jump to content

Moto Zajednica

Da li je moguć F 800 RT?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6379 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Samo taj i fali, svi su ostali bili :)

 

Cit'o sam ovih dana neki kao mini intervju sa generalnim direktorom BMW Motorrad (Henrik Von Kuenheim) i kaze covek da se vec uveliko radi na novitetima i da ce neki biti predstavljeni na manifestaciji, vec tradicionalnoj...BMW Motorrad days Garmisch od 6. do 8. jula. U planu je jedan sportski motor i jedan sport turer,ali to ce biti predstavljeno kasnije. Kaze da noviteta ima ukupno 5 i da je jedan od njih sigurno elektricni skuter. Ako se sve to zna, znaci da ce...koliko se ja razumem u matematiku...u Garmischu biti predstavljena 2 motora.

Moja je pretpostavka da je jedan sigurno novi "vodeni" GS a drugi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Vidim da je ovo fotomontaza,jer levi bocni kofer se vidi da je od F800ST-a,ali meni se cini kao idealno resenje,agregat se dokazao i bio bi sigurno laksi za manervisanje u mestu od R 1200 RT.Ostaje nam samo vreme da pokaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Kada je Honda uzela iz svoje ponude "mirniji"agregat (od Transalpa)i oko njega sašila ram pogodan za lagana krstarenja po otvorenom putu,a opet ne nezgrapnog da bi pravio probleme u gradu i to uspešno nastavlja iz ganaracije u generaciju(Deauvile).Zašto taj recept ne bi probao i BMW kada je baš on poznat po turing motorima.Agregat je već dugo u upotrebi,dokazao se,imaju čak i pogodan ram(F800ST) ,samo fali veći vizir i još malo oklopa.Znam da bi cena bila sigurno bar za 20% veća od Hondinog modela,i da bi umesto kardana bio remen,ali bar BMW ima kupce koji se neće odreći svog proizvodjača zbog cene.U Evropi postoje i klubovi obožavaoca Deaulilea,a znam da i RT ima svoje verne sledbenike,pa bi bilo logično da dobije slabijeg brata.Deauvile nisam nikada vozio,čuo sam samo pozitivne kritike od vlasnika i baš mi se dopada.Željno ću čekati predstavljanje novih modela na BMW Motorrad days Garmisch (od 6. do 8. jula) nadajući se da ću baš ovaj model videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja