Jump to content

Moto Zajednica

Izmenjeni plan puta na Kosovo, Banju Koviljacu i u Republiku Srpsku

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

I tako se ja spremam, kez od uva do uva, uzbudjenje pred put raste :o Idemo u Kosovsku Mitrovicu da damo podrsku braci sa Kosova, posle toga idem preko Uzica u Banju Koviljacu, pa kod ortaka u Republiku Srpsku. Ukupno oko 1500km! Jedva cekam da podjem. Spakujem stvari, motor pun ko` oko. Slikam se, palim, prva, gas, nista ??? Ponovim, opet nista. Pogledam ispod, zupcasti kais se istegao koliko je dug. "Umalo se ne slogirah" :(Sta cu sad, razmisljam groznicavo. Nista, prebacujem stvari u kola i palim bar da ispratim ljude ispred skupstine. Auto ne pali, neverovatno. Juce sam izvadio akumulator i stavio ga na punjenje, jer mi nece trebati :P dok se ne vratim sa Kosova. Trcim po akumulator, konacno krecem i stizem pred skupstinu. Svi sa motorima, a ja autom. Mammmaaaa :'( Neko mi prilazi i kaze da je dosao samo da bi vozio sa mnom. Oces k...c sine, mislim se ja, ali to upucujem vise sebi nego njemu. Krecu, ja gledam, kao dete kad izgubi igracku. Da li da krenem ??? Nikad nisam bio sa autom ni na moto skupu! Prilazi covek sa RTS-a, kaze mogu li ja sa vama, nemamo prevoz. "Gde, pitam zbunjeno? U Mitrovicu". Hajde, sto da ne. U sekundi donosim odluku i krecemo. Posle znate sta se desavalo. Na Kosovu je bilo fenomenalno. U Banji Koviljaci takodje. U Han Pijesku neopisiva priroda, raj na zemlji. Tek sam juce stigao :D Fotke saljem za par dana, ADSL, konacno da i ja prodisem. Ne mogu da cekam fotku 5 minuta. Sve u svemu, iako kolima, proveo sam se fenomenalno, vozio sa GS-om (clan foruma)  u Han Pijesku, slikao puuuuno divljine sa motora koje cete videti za 4-5 dana, a mozda i pre! Sad mi samo fali Zupcasti kais za en500. Ako ga neko ima ili zna gde da ga nabavim, javiteeeeee....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

E to se zove "bajker u dusi" ....nije bitno dal si na motoru .......ti si bajker i u kolima :)

Veliki plus za tebe!

Zao mi je sto ces puci dosta para za taj remen(jer nije jeftin)!

Pretrazi forum jer sam ja trazio isti prosle godine i neko je postavio broj firme u Zemunu koja bi mogla da ti napravi slican!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ta firma pravi remenje, ali samo uske za skutere. A da cu puci, puci cu :o Ako ne nadjem nista jeftino, kupujem lanac i lancanike ;D Ma nema sekiracije, ionako mi uskoro stize jos jedna makina, ovog puta enduro ;D :D:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

www.belt.co.yu

 

To je firma gde mozda mozes da nadjes kais ako ne mozes da ih nadjes a kojim slucajem imaju kais za tebe slobodno me kontaktiraj pa cemo otici zajedno.

0638590985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Bio, video, nemaju :-\ Kad je video remen, covek je napravio facu kao da sam doneo remen za tenk gusenicar. Oni imaju remenje za skutercice i slicno. Znaci, otpada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Bio, video, nemaju :-\ Kad je video remen, covek je napravio facu kao da sam doneo remen za tenk gusenicar. Oni imaju remenje za skutercice i slicno. Znaci, otpada.

 

Deki sa foruma (KAWASAKI ZR500 A) večeras ide u Beč u Louis. Ako tamo ima kajš za tvoj motor on će ti ga i doneti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne gubi vreme vec zovi Saleta iz Trstenika da ti to posalje. Koliko ja znam, cetvrtkom uvece mu polazi roba za Srbiju, pa mislim da nije kasno da narucis za ovu turu.

 

063-835-9740 Sale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Nije problem nabavke, problem je u ceni. Original u kawasakiju je 470eura, a ja NECU da im dam tolike pare, jer mi je to abnormalna, da ne kazem bezobzirna cena. Siguran sam da se moze naci mnogo povoljnije, a ako ne, stavicu mu lanac kao kod modela posle 96-te i gotovo. Odakle Sale dovozi robu i da li je korektan sa cenama?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja