Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Sprint Apollo RX250

Recommended Posts

  • Drug član, 959 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

vreme je da se predje na neshto jache tako da je doslo vreme da se proda Sprint Apollo RX250, 2010godiste.

 

Registrovan do 08.07.2012, novosadske table. Zamenjena guvernala boljom, stavljeni stitinici za ruke i kvalitetniji gripovi. Napravljen nosach za kofer, i na njemu je Givi E350 Flow kofer. Pred kraj prosle sezone stavljene nove gume, Continental ContiTwist SM, vidi se na slikama koliko su vozene, na felnama reflektujucje zelene trake. Pre par dana, tj 01.03 kupljen novi Exide akomulator koji je u garanciji 12 meseci. Na satu ima 8829km.

Motor je kupljen u Sprintu u NS, imam rachun, alat, servisna knjizica. Buducjem vlasniku ostaje samo da promeni ulje i filter i to je to.

Prelep motor za pocetnike,vodeno hladjenje, lako se vozi, okretan, mala potrosnja i odlican za grad, mada je samnom prelazio i vecja rastojanja bez ikakvih problema.

 

 

Nije farban, sve to crveno su folije. mozda ga je neko vidjao u gradu i dok je umesto crvenog imao drecavo zelene folije. imam josh uvek te sablone negde u garazi i vrlo rado cju ako nekom znaci da napravim i drecavo zelene nalepnice :)

Nasao sam i jednu sliku iz te varijante. uz motor dajem i te 2 gume koje su na toj slici sa drecavo zelenim folijama.

 

 

Moj broj je 063/583-364 Dusan, i motor se nalazi u NS (kod Socijalnog)

cena:1099e no dogovor motor vozi ;)

 

 

9l6v7_01amf.th.jpg6XyAz_02auq.th.jpgoHov6_03akd.th.jpgzsFLr_04aoo.th.jpgcxe3M_05ayn.th.jpgcotzG_06all.th.jpgqTLaU_07aw.th.jpgxsjCu_08av.th.jpgfXNKF_09apl.th.jpg1l62W_73017038.th.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 959 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Moguca zamena za jachi motor japanske proizvodnje iz redova Endura, Naked ili SM. imam i Apriliu Leonardo 150 koja moze da udje u dogovor ako bi neko menjanje "2 mala za 1 veliki" :)

 

link ka Leonardu:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/72276-aprilia-leonardo-150-monster-energy/page__p__1157670#entry1157670

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja