Jump to content

Moto Zajednica

Dalmatinac planira put u BG , NS i KI . Pametno ili ne ?

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Razmisljam nesto o toj tablici. Nju u principu na motorima niko i ne primecuje, osim policije i nas motorista.

 

Ja bih ti pre preporucio da povedes racuna u saobracaju! Postavi se tako da su ti sva ostala vozila pretnja, gledaj na sve strane, vozi za nijansu sporije nego sto inace vozis kako bi bio u dobroj poziciji da sto bolje odreagujes u nepredvidjenoj situaciji. Ne seci nepregledne krivine jer se cesto desi da vozila koja ti dolaze u susret prosiruju svoju putanju. Desavace ti se da ti auto koji dolazi sa sporednog puta uleti neodgovorno, racunajuci da ces ti lako da zakocis, ili da ga obidjes. Ili jos gore, nece te ni videti! Zato ti treba da budes maximalno skoncentrisan, i TI sve njih da vidis.

 

 

Pozdrav i dobrodosao! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Srecom,budale su na globalnom nivou u manjini...

 

Iz iskustva drugih znam da je najbolje kulirati sve provokacije..."budala" na kraju,ispada samo "budala" a ti nastavljas put dalje...

 

Podrska za tvoj put...a ako naletis preko Banjaluke,javi se....

 

Pozdrav i srecan put!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ako dolazis prema Zajecaru kojim slucajem, javi se bices DOBRO DOSAO 0takoje.gif. Vidis i sam da nas ovde ima iz cele Srbije a i sire

( ma ima nas iz cele bivse JUGE ) i gde god prodjes neko ce te ako nista drugo castiti picem i druzenjem. Ovde je bitno da se sto manje govori o politici jer ona pravi SR..E a vise o motorima i sve sto ide uz njih. Elem DOBRO DOSAO U SRBIJU i lep provod!!!2dobrodosli2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

slobodno dodji, jedino sto moraš da se čekiraš u Beogradu na nekom piću :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

slobodno dodji, jedino sto moraš da se čekiraš u Beogradu na nekom piću :takoje:

 

e kad bi mene neko na grobniku ovako docekao,stvarno bi bio sretan

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Obavezno se javi kad budes u Kikindi.

Kod mene imas smestaj, garazu, sadrzaj frizidera, drustvo par bajkera,...

Milan Bubulj +381605836800

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Postavio si pitanje tipa "da li će da mi pukne guma". Pa ja mislim da neće. Ne moraš bre ni da sakrivaš motor noću, koga bre boli qrac odakle si ;)

A šejtan ako hoće da te pronađe, pronaćićete bilo gde a ne samo u Srbiji. Mada, ja sam dobar sa Šejtanom pa ću da mu kažem da te ne dira :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Olimp
  • Motocikl: Honda Shadow 750,Honda CB 500,Mondial 150

Buazeru dobro si doš`o u Srbiju :zdravo:.Kad ogladniš u Beogradu MENI da se javiš.Roštilj majstor na usluzi :aha: :aha: :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Već su ti dovoljno odgovorili. A problemi? Možeš ih eventualno imati taman onoliko koliko ih imaš i tokom vožnji kod kuće.

Ja sam prošle godine (zajedno sa suprugom) obišao motorom prijatelje u Hrvatskoj, BiH, na Kosovu ... ! Zaustavljali smo se usput, sedeli po kafićima, pričali sa ljudima. Ni najmanji problem.

Ako na put kreneš sa pozitivnim mislima, sa idejom (i sa uverenjem) da će da bude lepo, nema razloga da ne bude tako.

Ako ideš u pravcu Niša, javi se.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

У је..... који добар фазон, јавиш се на форуму и обезбедиш себи бесплатан смештај и клопу месец дана по Србији....какав смо народ нема нас на свету. Ово је наше право лице!

 

 

 

Колеге су написале већ пре мене, тако да немаш бриге.....

 

Ако будеш у близини БГ, јави се ЈА плаћам пиће! (јеби га понудио би ти и смештај али мали ми стан а и иамам малу бебу али ако загусти направићемо места)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

У је..... који добар фазон, јавиш се на форуму и обезбедиш себи бесплатан смештај и клопу месец дана по Србији....какав смо народ нема нас на свету. Ово је наше право лице!

 

 

 

Колеге су написале већ пре мене, тако да немаш бриге.....

 

Ако будеш у близини БГ, јави се ЈА плаћам пиће! (јеби га понудио би ти и смештај али мали ми стан а и иамам малу бебу али ако загусти направићемо места)

 

Dobar dan i pozdrav svima .

 

Sorry za kasni odgovor na vlastitu temu , prekrcao se sa broda koji nema internet na brod koji ima , pa tek sad vidim sve odgovore , i zahvaljujem Stipi Suvaru sto me natjerao da ucim cirilicu prije 30tak godina , tako da mogu sve procitat .

 

Konkretnog plana nema jos uvijek , prvo treba nagovorit lipoticu ( suprugu ) da me pusti , prije par mjeseci je bila ZA , a nakon prvenstva se predomislila / znaci sad se treba umiljavat par mjeseci :zvizduk: .

 

Nije ovo fazon da se dodje do besplatnog smjestaja , nego sam trazio iskreno misljenje kolega bajkera . Smjestaj imam i u BG i u Kikindi , ali citajuci forum sam shvatio da ima dobrih kafica i pubova koje treba posjetit :takoje: , a sada znam da ima i dobrih ljudi sa kojima se treba sresti .

 

Tako , hvala svima koji su se javili i ponudili kontakt brojeve , budem vas zvao ako odem na ovaj put .

Hvala i na savjetu za mirnu voznju , je da je ruka malo teza na gasu ponekad , ali savjet je na mjestu .

 

Pozdrav svima sa Sjevernog mora .

 

Kapo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

dobrodošao,a posle da me vodiš u luku :zdravo:

 

Ha ha , nema problema , dogovorit cemo se . :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nisam mislio nista lose. Nadam se da nisam pogresno shvacen.

 

 

Za pice sam bio ozbiljan a evo i latinice kao izraz dobre volje! :-D

 

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

A sto mu tepate, ovo nisam nigdje vidio, sto je previse, previse. Kolega spomenu prvenstvo, zasto nije spomenuo prosla prvenstva u Hrvatskoj, kako je nasima tamo bilo, pa se niko ne uhapsi, pocinioci nepoznati ?! E, moji Srbi, prvo treba svoje postovati, pa da te neko drugi postuje ! Vjerovatno cete i ovaj moj komentar izbrisati, ali stvarno ne mogu da ne napisem nesto na ovo vase pretjerano laskanje. Ja nikome ne mislim zlo, daleko bilo, ali ne treba zaboraviti proslost, jer ko zaboravi proslost nema ni buducnost.

Srecan put, gdje god posao.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Matori, prodaj taj zločinački japanski motor, pa kupi ruski... Zaboravio si da je Japan učestvovao na strani osovine u II sv. ratu?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

A sto mu tepate, ovo nisam nigdje vidio, sto je previse, previse. Kolega spomenu prvenstvo, zasto nije spomenuo prosla prvenstva u Hrvatskoj, kako je nasima tamo bilo, pa se niko ne uhapsi, pocinioci nepoznati ?! E, moji Srbi, prvo treba svoje postovati, pa da te neko drugi postuje ! Vjerovatno cete i ovaj moj komentar izbrisati, ali stvarno ne mogu da ne napisem nesto na ovo vase pretjerano laskanje. Ja nikome ne mislim zlo, daleko bilo, ali ne treba zaboraviti proslost, jer ko zaboravi proslost nema ni buducnost.

Srecan put, gdje god posao.

 

 

Potpuno se slažem sa Željkom , mislim , da ovakva tema nema mesta na forumu , jer takve teme prave samo nesuglasice među motoristima i ljudima , nigde ne možeš kazati da si 100 posto siguran , jer se uvijek može nači neko kome nešto smeta , jednome tablica , drugome vrsta motora , nekome dlaka u jajetu , provozao sam 30 europskih zemalja a nigde nijednog problema , ako kojim slučajem poznaješ kakvog domačeg motorista onda si stvarno siguran !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ne znam za Japan, on nije bio na ovim prostorima. Znam da cete me pogresno shvatiti, ali ne mogu ni ja vas shvatiti. Mozda je kolega O.K. Ja mu zelim sve najbolje i srecan put. Ali vi koji ste komentarisali, pretjerali ste. Dobro dosao i to je to. A ne, polomiste se ko ce ga docekati, hajte, molim vas.

 

 

Bas tako kolega, odakle znate ko je kome ucinio nazao, ja sam imao neprilika `diljem` Hrvatske, daleko bilo da bih ja nekome ucinio nazao, ali ne mozete tako garantovati. I ja sam posten i zelim svakom dobro, ali eto, desilo mi se. A ne kao vecina ovih komentara, `ja sam dobar pa mi nece niko nista`, to je pogresno !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Lepo isplaniraj putovanje, rute kojima bi prosao i otprilike postavis ovde na forumu sa sve tajmingom. Siguran sam da ce ti se masa ljudi sa ovog foruma javiti i ponuditi ti gostoprimstvo, ili ce ti biti na dohvat ruke za sta god da ti bude potrebno (ko god da uskladi tajming sa tobom). Nemoj da brigas nizasta i predrasude izbaci iz glave. Pre puta razmenis sa nekim ljudima odavde brojeve telefona i samo pun gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5723 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Poštovani kolega željko, ne vidim nikakav ali baš nikakav problem u tome što je kolegi sa Korčule ponuđeno gostoprimstvo, eventualna pomoć i druženje od strane forumaša. To govori o tome kakvi smo ljudi a ne zapaljeni automobili sa stranim tablicama. Za razliku od tebe ja u Hrvatskoj NIKAD nisam imao problema i bio sam domaćinski dočekan od mojih prijatelja i kolega motoraša pa ne vidim ni jedan valjan razlog da isto ne uzvratim. Pomažem motorašu gde god da mogu i kako god mogu...

 

A to ko je koga i kada u prošlosti - mani me molim te. U sranjima na ovim prostorima niko nije bio "spašen". Da me ne shvatiš pogrešno - i ja sam izgubio rođenog ujaka i to baš iz Nevesinja ali moramo gledati unapred i truditi se da budemo ljudi (Patrijarh Pavle).

 

Razumem i tvoj stav ali ako nisi raspoložen ugostiti motoristu iz Hrvatske ti nemoj ali nemoj ni zamerati onima što hoće da ga ugoste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Nema problema, postovani kolega. Ali covjek ne bih trebao da gleda samo sebe i svoja trenutna zadovoljstva, to je sebicno i neskromno, nije Hriscanski. Hriscanski je oprostiti, ali ne i zaboraviti. Previse ste se raspekmezili za gostoprimstvo, s obzirom sta se sve izdesavalo, treba bar do neke granice nesto svoje postovati, a ne `mani me toga` ! Mi svakoga ispostujemo, a oni nas pljuju, najvise zato sto ne postujemo svoje, mozda pojedinci to ne vide ili nece da vide. Boze, spasi ove duse !

Ja ne mogu i nije mi u namjeri da zabranim da neko nekoga ugosti, ali mi paraju oci i dusu ovi komentari.

I ja mu zelim sve najbolje i srecan put, tako mi Bog pomogao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Nisam mislio nista lose. Nadam se da nisam pogresno shvacen.

 

 

Za pice sam bio ozbiljan a evo i latinice kao izraz dobre volje! :-D

 

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk

 

Ma ne brini , nisam nista lose ni shvatio , samo se pohvalio kako sam multilingual :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Nema problema, postovani kolega. Ali covjek ne bih trebao da gleda samo sebe i svoja trenutna zadovoljstva, to je sebicno i neskromno, nije Hriscanski. Hriscanski je oprostiti, ali ne i zaboraviti. Previse ste se raspekmezili za gostoprimstvo, s obzirom sta se sve izdesavalo, treba bar do neke granice nesto svoje postovati, a ne `mani me toga` ! Mi svakoga ispostujemo, a oni nas pljuju, najvise zato sto ne postujemo svoje, mozda pojedinci to ne vide ili nece da vide. Boze, spasi ove duse !

Ja ne mogu i nije mi u namjeri da zabranim da neko nekoga ugosti, ali mi paraju oci i dusu ovi komentari.

I ja mu zelim sve najbolje i srecan put, tako mi Bog pomogao.

 

Evo posto vidim da sam izazvao nepotrebnu svadju , zahvaljujem svima koji su se javili i smatram da vise nema potrebe da se odgovara na ovu temu .

 

Prvenstvo je spomenuto u kontekstu supruge i mene , a ne odnosa izmedju dvije drzave .

 

Nema razloga da se clanovi foruma sada svadjaju oko mog pitanja .

 

Jos jednom hvala svima na odgovorima .

 

Admini i moderatori , mozete zakljucat ovu temu slobodno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja