Jump to content

Moto Zajednica

Gume u Slo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Sumnjam da bi neko doneo (platio put , tamo i nazad) , vratio njihov porez i po toj ceni dao kod nas !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Evo link na najjeftinije gume u SLO....to je ŠIRNIK....KLIK OVDE

 

A trenutačne cene su ...

http://www.avto.net/_DEALER/results.asp?broker=10744&oglasrubrika=9

 

 

Inače ima sve osim Michelina (tu nije baš najkonkurentniji....), bar tako je bilo prošle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Dosta nasih vozi kamione u Sloveniji, nekako bi se i naslo ko da donese, samo kad bi neko od kolega iz Slo bio voljan da kupi ili uzme na sebe (uz % naravno) obavezu da kupi i posalje preko vozaca za srbiju . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: GSX 750 R K6

sad sam malo gledao cene guma po sloveniji i veoma zanimljivo ali mora svaki oglas lepo da se pogleda jer one gume sa bas lepim cenama su dot08 pa cak i dot07 ali ok nekome i to odgovara zna li neko tacno koliko slovenci vracaju porez i eto ja mogu nekome da dovezem gume ali tek u aprilu i jedan par jer u kolima nemam bas puno mesta a i sami znate koliko nasi na granici drkaju za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

sad sam malo gledao cene guma po sloveniji i veoma zanimljivo ali mora svaki oglas lepo da se pogleda jer one gume sa bas lepim cenama su dot08 pa cak i dot07 ali ok nekome i to odgovara zna li neko tacno koliko slovenci vracaju porez i eto ja mogu nekome da dovezem gume ali tek u aprilu i jedan par jer u kolima nemam bas puno mesta a i sami znate koliko nasi na granici drkaju za sve.

 

moj set guma u slo.je bio 235e,dunlop gp racer,6 meseci stare a ovde su bile oko 400

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Dosta nasih vozi kamione u Sloveniji, nekako bi se i naslo ko da donese, samo kad bi neko od kolega iz Slo bio voljan da kupi ili uzme na sebe (uz % naravno) obavezu da kupi i posalje preko vozaca za srbiju . :)

 

Može se dogovorit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ja narucio prednju gumu Michelin Anakee 2 u Sloveniji za 59 eura + povracaj PDV-a od 7 eura kod nas cena ubija.0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Ja mogu da ih naručim na svoju adresu ili da odem po gume pa onda da ih dobacim onom ko ide za Srbiju (kao što reče Gvozden). Stvar dogovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM 1000 ; honda x8rs

sedite u kola i pravac za SLO po obuću za vaše ljubimce pa uz put u TC ili BS pa neku Kranjsku klobasu i polako kući puni utisaka

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest pancokv

Pa druze Bozo tako ce i da bude cim budem mogao da upalim auto videcu hoce li jos neko da kupi gume i da ucestvuje za gorivo, podelimo nas 4-5 za troskove puta i jos nam ostane da svako sipa po 3 rezervoara za voznju.JBG isplati se.Ali tebe vodim kao navigaciju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: GSX 750 R K6

koliko druze je tvoje maltretiranje u

 

Evrima

www.gumax.si/moto, je najjeftinije i kako ide za povracaj pdv jel moramda se plati i tvoj trud

koliko ja znam ako ce taj decko sto zivi u sloveniji da ti kupi gume nema nista od vracanja pdv jer on ne moze da trazi pdv posto je slovenac jedino ako neko od nasih ide pa pisu racun na njegovo ime i na izlasku iz slovenije mora da ih prikaze da bi mu carinik lupio pecat za povracaj pdv-a

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja narucio prednju gumu Michelin Anakee 2 u Sloveniji za 59 eura + povracaj PDV-a od 7 eura kod nas cena ubija.0ljut2.gif

 

Kako, kod koga,ko ti donosi?

 

 

lp

 

i ovde se može pronači ugodne cene

 

http://www.superponu...or-motorcycles/

 

Cene R.

 

http://www.superponu...1-MICHELIN.html

 

 

Obratite pažnju na ident broj, nije li to 1007 DOT?Celu ovu regiju pokriva Mišelin HU i Tigar MH i oni diktiraju cene u maloprodaji i tu ne bi trebalo da bude nekih bitnih razlika. Druga je priča što je slaba ponuda pa pojedini trgovci koriste trenutni monopol zaliha. Ja sam sebi nabavio Anaki 2 ovde po istoj ceni ko "preko".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja