Jump to content

Moto Zajednica

POZIV NA MOTO SUSRET U BANJI KOVILJAČI

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

evo i ja da se oglasim,iz mitrovice,smo isli pravac B.K.,ustvari nije bas pravac ;D,kod valjeva se malo zajebali,pa mesto valjevo-loznica,mi pogresili put,pa isli valjevo-bajina basta-banja koviljaca :-[,duplo duzi put,a niz ceo put nas je pratila provala oblaka

cedu nisam poznavao pre,samo sam ga vidjao po skupovima i delovao mi je kao ok osoba,i bio sam potpuno u pravu,ljudina od coveka i pravi domacin

na skupu je bilo prelepo,kisa nikako nije uspela da pokvari onako lepu atmosfer,jer kada su domacini PRAVI,nikakvo vreme dobro zezanje ne moze da upropasti

jos jednom da napomenem,ljudi svaka cast,besplatan ulaz,poklon i neogranicena kolicina hladnog piva

cedo sta reci,samo napred

Darko

MK ROAD KINGS

SVILAJNAC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Josh jednom se pokazalo da "skup" chine "ljudi". Zzao mi je pa ja ne otidoh,ali mi je drago zbog svih koji su bili i kojima su "puna usta"..Bravo! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Vidim niko ne prijavljuje pasulj, a trebalo je jer je ovaj bio najbolji na skupovima 2007...bar na onim na kojima sam ja bio. Cedo, hvala za energiju koju si ulozio (ulozili) da atmosfera bude odlicna. Pozdravljam i ljude sa BJB koje sam upoznao, dav8386 i dexter84. Takodje pozdrav Muzljancima. Nadam se da se vidimo jos koji put ove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

E pasulj mi je promakao :'( :'(

Taman kad sam stigao podelili su poslednju porciju. Ali zato sledece godine vala nece mi promaci!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

GordanMG, hvala na pohvalama. Žao mi je što u celoj fertutmi nismo imali vremena da nazdravimo i strusimo nekoliko "mučenica", uz obaveznu "čašicu razgovora". Kad te put nanese do Koviljče, ili na nekom drugom mestu, imaćemo prilike za popravni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat:

Evo dobio sam info od drugara koji su bili,drago mi je da su prezadovoljni dočekom i sve redno.Ja na moju žalost nisam uspeo da trknem do B.K. zbog neke svadbe ali sledeću priliku neću sigurno propustiti.Pozdrav organizatorima

Drago mi je da ovo što smo organizovali nailazi na pozitivne reakcije. To znači da naš trud nije bio uzaludan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat:

O ovom susretu samo tolko da je vredelo i pored kiše da se navrati.Bilo je super.

 

Pozdrav "Patriots"-ima. Sledeći put ćemo obezbediti i bolje vreme, pa da ne bude niti jedna zamerka...   ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

prvi neplaceni ulaz ove godine ! na ulazu su me zatrpali poklonima rakijom i dobrodoslicom a pecat "udaren" na ruku je obezbedjivao pice samo sto nisu tocili spricer vec mi donijeli litru vina i to dobrog i mineralnu,neki mnogo dobri ljudi mozda zbog banje ili tradicija,hvala vam na gostoprimstvu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

 

Pošto imamo velikodušne sponzore za pivo, isto delimo gratis... Ulaz ne naplaćujemo iz istih razloga, t.j. imamo sponzore koji su finansirali ulaz za sve učesnike...:D :D :D

Dobri neki sponzori  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Vala vredelo je!!! 

Nisam ja prevalio 450km za dzabe!!!

Veliki pozdrav MK "Titans" Cedo odusevili ste me!!! Organizacija na visokom nivou

Zaboravio sam da ti se zahvalim za obezbedjen smestaj. Svaka cast!!!!

 

Pozdrav Dexter84. Drago mi je da vam se svidelo. Tebi i Darku stižu prišivci koje sam obećao. Štete što nije bilo više vremena da prozborimo po koju. Hvala vama što ste našli razlog da po onakvom vremenu prevalite tolike kilometre da bi došli.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat:

pa jel moze neko da ubaci neku sliku sa skupa 

 

Ima veliki broj slika, pa ću sesti čim nađem vremena da proberem, crop-ujem i resize-ujem one najzanimljivije i "okačim" ih ovde. Takođe bih zamolio sve one koji su bili u Koviljači, ako imaju snimljenog video materijala i slika sa susreta da isti narežu na CD ili DVD i pošalju radi pohranjivanja u arhivu našeg moto kluba (a i sam konačno da pogledam šta se sve dešavalo  ;) ). Adresa na koju možete poslati navedeni video i foto materijaj je: kafe-bar "Trotters", ul.Žikice Jovanovića, 15316 Banja Koviljača. Unapred zahvaljujem. Takođe, za nekoliko dana će biti montiran materijal koje su previle lokalne televizije, pa ko je zainteresovan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Skup je bio extra od organizacije , hrane,pica i svega ostalog.Domacini su bili na visini svog zadatka i za njih sve pohvale

samo tako nastavite . Sledece godine opet obavezno dolazim.Evo i neka slika da malo docaram celu atmosferu.

Jos jednom veliki pozdrav za domacine i sve ljude koji su bili na skupu.

 

post-782-12878991324566_thumb.jpg

post-782-12878991324988_thumb.jpg

post-782-12878991325537_thumb.jpg

post-782-12878991326411_thumb.jpg

post-782-12878991331109_thumb.jpg

post-782-12878991331653_thumb.jpg

post-782-12878991331828_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat: dav8386 07 Октобар 2007, 23:36:59

cedu nisam poznavao pre,samo sam ga vidjao po skupovima i delovao mi je kao ok osoba,i bio sam potpuno u pravu,ljudina od coveka i pravi domacin

 

Koliko sam dobar domaćin, toliko sam loš gost  ;) Kad dođem u Svilajnac ima da me terate usranom motkom...  ;) ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat: dexter84 08 Октобар 2007, 17:04:47

E pasulj mi je promakao 

Taman kad sam stigao podelili su poslednju porciju. Ali zato sledece godine vala nece mi promaci!!!     

 

Pasulja je bilo toliko da smo ga služili od 14:30, pa do 19h (dok nije sve potrošeno), tj. spojili smo ručak i večeru. Jedno nismo očekivali da će u subotu uveče doći toliki broj motora iz K.Mitrovice. Zadnji gost ušao nam je u kamp u 02:00 (tj. u nedelju ujutro).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat: daco 08 Октобар 2007, 22:43:02

...neki mnogo dobri ljudi mozda zbog banje ili tradicija,hvala vam na gostoprimstvu

 

Mislim da su u pitanju i dobri gosti.... Jer bez dobrih gostiju ne vredi ti da budeš dobar domaćin! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Jeste, ajel bio DOOOOBAR pasulj, smazali ste ga i ne ostade nista za mene automobilistu koji se teskom mukom probijao od Kosova, preko kadinjace, pa junacki sve do Koviljace (u, al` se rimuje). Kad na pasulj on konacno stize, vec ga bajker bande ocistise hahahahahhaha u sine, pa ovo je rodjeni pesnik. Napomena: malo sam okasnio oko 21h, al` je zato tu ujutru burek bio, celofan sam s` njime pocistio :D Cedo, obecah, dodjoh, jebiga, jeste kolima, ali to je visa sila. Ali, zato imam nesto za vas sto umnogome podize...hm, raspolozenje :o :-*

 

 

 

[img=http://img

 

http://th_59216_10-9-07_8-30-04_PM_0331_122_342lo.jpgth_59298_10-9-07_8-30-11_PM_0332_122_76lo.jpgth_59303_10-9-07_8-30-16_PM_0333_122_1022lo.jpgth_59307_10-9-07_8-30-24_PM_0334_122_221lo.jpg

th_59315_10-9-07_8-30-34_PM_0335_122_940lo.jpg

133.imagevenue.com/loc342/th_59216_10-9-07_8-30-04_PM_0331_122_342lo.jpg]th_59298_10-9-07_8-30-11_PM_0332_122_76lth_59303_10-9-07_8-30-16_PM_0333_122_102th_59307_10-9-07_8-30-24_PM_0334_122_221

th_59315_10-9-07_8-30-34_PM_0335_122_940

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat dav8386

upravo sam dobio prisivke

cedo hvala

sledeci put kad se vidimo,dobijas i ti nasu

 

No problemo, Darko. Vidimo se pre ili kasnije. Verovatno pre, s' obzirom da planiramo moto-žurčicu kad zasneži, pa ću da zovem ako to izorgnizujemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja