Jump to content

Moto Zajednica

POZIV NA MOTO SUSRET U BANJI KOVILJAČI

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Mogao bi planirati jedan vikend u prijateljsku i radnu posjetu nama.Da uspostavimo bilateralne odnose.Izborili smo se za klupske prostrije i trenutno sredjujemo.Prostr je fantastican,ambijent ce tek biti.Potreban nam je NKV radnik sa iskustvom(bilo kakvim)

 

Nisam ni sumnjao da se u tvom pozivu krije "nagazna mina" >:( Na tvoju žalost ja sam PKV (Previše KValifikovan) za tu vrstu posla tako da ne ispunjavam zadate uslove ;D. Ako se malo prolepša vreme eto me idući vikend (da li kod vas ili u Tuzlu na burek, to ćemo se blagovremeno dogovoriti.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Sljedeci vikend mi(nam,meni i Zuni)dolaze Debeli i Jaksa i8z Orthodox-a.Mogao bi i ti ,da jednim udarcem ubijem tri muve.sto se tice PKV-a ,vjerujem ti na rijec.Samo,prva asocijacija je  stav dijalektickog razmisljanja:"Lijevo ili desno-pivo!"E,takav nam jedan i treba-da nas zajebava dok radimo.Tu je i bit  gostoljubivosti-gosta si zvao da te zajebava ,a nikako ti njega.

Ej,stvarno,planiraj jedan vikend kod nas,kad kod mozes, ;D ;D ;D"...da pricu zapodenemo..."kao sto rece neimenovani junak balkanskih prostora,rodom iz Podrinja.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača

Skup je bio extra od organizacije , hrane,pica i svega ostalog.Domacini su bili na visini svog zadatka i za njih sve pohvale

samo tako nastavite . Sledece godine opet obavezno dolazim.Evo i neka slika da malo docaram celu atmosferu.

Jos jednom veliki pozdrav za domacine i sve ljude koji su bili na skupu.

Pozdrav za Damira slike su odlične :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Skup je bio odlichan,za shto su pre svega zasluzzni dobri domacini i zahvalni gosti. Hvala josh jednom za sve,ali...

Molio bi da tema ne ide u off,odnosno da se prati poenta i da se ne "trchi okolo naokolo",za takve stvari koristite Off topic,MSN,Skype,SMS ili fiksni telefon.

 

Znachi tema je Susret u Banji Koviljachi i drzzite se toga,da ne bi ovako lepa tema o josh boljem skupu morala pod kljuch. Opomenjujem Boro_m.

 

Hvala na razumevanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)
Skup je bio odlichan,za shto su pre svega zasluzzni dobri domacini i zahvalni gosti. Hvala josh jednom za sve,ali...

Molio bi da tema ne ide u off,odnosno da se prati poenta i da se ne "trchi okolo naokolo",za takve stvari koristite Off topic,MSN,Skype,SMS ili fiksni telefon.

Znachi tema je Susret u Banji Koviljachi i drzzite se toga,da ne bi ovako lepa tema o josh boljem skupu morala pod kljuch. Opomenjujem Boro_m.

Hvala na razumevanju.

 

Izvinjenje svima koje smo "udavili" stvarima koje nisu vezane za temu definisanu naslovom.

Izvinjavam se, takođe, i moderatoru koga smo našim neodgovornim postupcima nagnali da blagougodno interveniše i zapreti OFF-ovanjem  :'(  :'( i iskoristio bih priliku da se dotičnom zahvalim na ukazanim alternativnim načinima komunikacije. :o

Zamolio bih moderatora  čim proceni da je tema krenula prema neukusu da mi da priliku da je lično zaključam, jer sam i sam protivnik "trčanja okolo-naokolo".

 

Edit by YOman

 

Naravno, ukor istog intenziteta upućujem i sebi. ::)

Da bi tema ostala na ispravnom kursu, evo jedne pitoreskne fotografije koja dočarava deo atmosfere sa MOTO SUSRETA U BANJI KOVILJAČI. Radni naziv: "I mi Mališu na slici imamo!" (kao omaž mom prijatelju VUDU-u):

 

 

post-1594-12878991742897_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Za burek cemo lako...da se samo "zahvalim" shto vishe ne djubrite temu...opakoljutaa4.gif

 

Ah da....usput. Opominjem ovog puta Asphalt Cutter! A vishe necu,majke mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja