Jump to content

Moto Zajednica

TOURATECH

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Verovali ili ne, posle nebrojeno e-mailova i dopisivanja sa Touratech-om zadnjih 10 dana, ja napravi dogovor ( i to radi od danas ) da Touratech šalje robu u Srbiju. Sve radi, već sam naručio nešto danas.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Hajde kad stigne to sto si naručio javi kako je sve prošlo, koliki su ukupni troškovi, a u međuvremenu ako može malo detalja o postupku naručivanja i plaćanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Verovali ili ne, posle nebrojeno e-mailova i dopisivanja sa Touratech-om zadnjih 10 dana, ja napravi dogovor ( i to radi od danas ) da Touratech šalje robu u Srbiju. Sve radi, već sam naručio nešto danas.

 

E, to se zove lična inicijativa!

 

Roba stiže poštom? Pošto je odgovor verovatno potvrdan, verujem da će situacija sa carinom biti slična kao za robu sa Ebay-a: sve što je oslobođeno carine (dakle, do par desetina EUR), stiže brzo i efikasno. Za sve što treba da ocarine - skupo & noćna mora!

 

Javi šta si naručio i kako je ispalo na kraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Hajde kad stigne to sto si naručio javi kako je sve prošlo, koliki su ukupni troškovi, a u međuvremenu ako može malo detalja o postupku naručivanja i plaćanja.

Registruješ se na njihovom sajtu i naručiš iz kataloga šta ti treba. Poštarina za Srbiju je 16 e. Ja naručio čarape , cena sa poštarinom 62e, trebalo bi da bude oslobođeno carine, tj da to budu svi troškovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac
E, to se zove lična inicijativa!

Da nije bilo dobre volje da se završi posao sa njihove strane, naročito izvesne gđe Sabrine Redžić, teško da bi nešto uradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Zar nije bila neka firma na čukaričkoj padini koja prodaje alat, ali i drži nešto od touratecha. Uglavnom je sve moralo da se naruči i čeka, ali su cene otprilike kao u katalogu. Bila je i neka tema o vde o tome, ali sada ne mogu da je nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Zar nije bila neka firma na čukaričkoj padini koja prodaje alat, ali i drži nešto od touratecha. Uglavnom je sve moralo da se naruči i čeka, ali su cene otprilike kao u katalogu. Bila je i neka tema o vde o tome, ali sada ne mogu da je nadjem.

 

Ta firma je ELTEC.

 

Samo, radi se o Hepco-Becker-u :zdravo: (ne Touratech) . Ja sam otvorio temu svojevremeno )kupio od njih topcase i nosače, kao i crash-barove). Za HB, oni su apsolutno najbolja opcija naručivanja.

 

Inače, kada se na Touratechu registrujete sa SRB adresom, automatski skida porez sa cena. Proverio... (i naručio sitnice, da vidimo kako ide :lol:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Inače, kada se na Touratechu registrujete sa SRB adresom, automatski skida porez sa cena. Proverio... (i naručio sitnice, da vidimo kako ide :lol:)

 

Da li i šta treba upisati u polje Tax/VAT number kada se pravi nalog na Touratech sajtu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Izasla mi je ponuda placanja. E sad ne bih da dajem karicu, paypal nemam... Da li postoji mozda opcija da kada postar donese na kucnu adresu paket da bude isplacen??? Hvala na odgovoru

I taj TAX/VAT number jel se upisuje tu nesto ili ne? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

strava :)

 

ja recimo iz hein gericke poruchivao neke stvari iz par puta.. besplatan shipping bio, stiglo na kucu... :) samo da nema ogranichenja na tako male cifre shto se poreza tiche :)

 

najbolje da bi se cimao do njih za kofere itd.. sve bih poruchivao.. ali avaj, ove shakale na carini nemam nameru da hranim... verovatno bi mi procenili kufer na 500evra umesto 200 ili koliko vec koshtaju...

 

jednom su mi disk od 17funti procenili na 70evra i trazhili da platim carinu koja je skuplja nego disk.. kazhu ti si mogao da se dogovorish sa prodavcem da ti poshalje lazhni rachun i da im platish iz vishe puta karticom :) amazon je bio u pitanju :D sreca pa sam taj dan bio smiren inache bih robijao nakon tog razgovora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja