Jump to content

Moto Zajednica

Prepravka auspuha suzuki gsxr600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Pozdrav svima.Video sam na jednom gsxr-u kao mom auspuh koji stoji u visini sedista ali ne ispod nego pored,pa me interesuje jel bi moglo to da se odradi na mom motoru i ako je to neko vec radio kako,shta mi je potrebno da bi to odradio.Ovako bi trebalo da izgleda.Pozdrav

 

post-700-12878991118062_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

treba ti samo dobar majstora za auspuhe koji ima mašinu za savijanje cevi i dosta živaca. na ovoj yamahi se izduv sastoji iz tri dela grane+cev+lonac  pa je u tom slučaju potrebno samo zameniti tu središnju cev od koje zavisi položaj topa.

 

kod tebe na suzukiju mislim da ide grane + cev sa loncem, ti bi verovatno morao da odsečeš tu fabričku cev i navariš ovu napravljenju koja bi dovela lonac u željeni položaj, posle bi morao da vidiš da namestiš i nosač lonca da se sve to ne bi držalo samo na granama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

A od cega bi mogao da uzmem tu cev koju bi krivio,nasao sam coveka koji ce da mi iskrivi ali je rekao da ja donesem cev.Koji materijal bi mi odgovarao i gde da nabaviim ako znas?Pozdrav,hvala

 

I za voznju drugog sam se snasao,ima tacno dovoljno prostora da ne moram da diram nishta samo moram da odsecem nosac za tablicu,a OPEKOTINE.............................  pa jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

lutaj malo po auspuh servisima oni imaju gomnile cevi ili kupis lepo od prohroma i miran si lepo izgleda dugo traje ali i kosta

 

prohromske profile i cevi imas na smederevskom putu (ne znam adresu video iz auta) ili na ledinala ka surcinu, mozda ima jos negde raspitaj se mislim da je mikica imao neke iskustva sa nabavkom prohromskih cevi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

to je odmah posle prvor skretanja za veliko polje,a za savijanje neznam ko bi to mogao da ti lepo savije,ja radim kod kulica na proizvodnji auspuha i ne moze se bas idealno saviti,najbolje da kupis isto kod njih gotova kolena,i onda to neko da ti lepo izvari i onda sve ispoliraj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Uzmi tankostenu cijev za dimnjake 100mm, nabij je na šuplju cijev izduva i ubaci par žica za pranje suđa. Ako to ovo ne valja imašđ Yoshimuru za 550€vra, doduše, sa ugradnjom na postojeći standardni izduv,  ali zašto da kvariš motor jer će ti brzo dosadit rondža pored sjedišta. Nemoj dirati postojeći osim ako te ne svrbi koja parica  da je baciš bez veze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja