Jump to content

Moto Zajednica

Rezervoar ulubljen

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica

Riknula mi svecica i morao sam da skidam pa mi je uz nevidjen maler ispao rezervoar na beton i ulubio se sa gornje strane.Doslo mi da sednem i placem.Zanima me jel to moze da se sredi i naravno zamaze ili mora da se farba ceo rezervoar.Nije se duboko ulubio,a precnik je oko 10 cm.Ako je neko imao nezeljena iskustva sa tim neka mi prenese.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Zavisi od ostecenja, mislim da tvoje moze da se pregituje i ofarba samo gornji sloj, jos ako je oivicen trakicom ili nekom drugom bojom, divota :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam ČUO (ne proverio ) da se naduvava ali i da seljaci po Vojvodini u rezervoar stave žito pa ga napune vodom. Posle par dana pšenica nabubri koliko može i ''naduva rezervoar'' tj. vrati ga u prvobitno stanje...

 

Ne garantujem, čuo sam, uveravali me ali ja ne uveravam.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Moze sve se radi meni je bio rezervoar ulubljen i na vakum su ga uradili nije se moglo primetiti nista ko da je iz fabrike izasao  ;D

a za farbanje nema mazanja moraces ceo da ofarbas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Farbanje ti je tehnika,zavisi koja je boja, ali moze da se uradi i sama fleka zavisi kakvog imas majstora i koliko ima vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Ja sam ČUO (ne proverio ) da se naduvava ali i da seljaci po Vojvodini u rezervoar stave žito pa ga napune vodom. Posle par dana pšenica nabubri koliko može i ''naduva rezervoar'' tj. vrati ga u prvobitno stanje...

 

Ne garantujem, čuo sam, uveravali me ali ja ne uveravam.

 

 

 

U " B" fazi ide vadjenje tog zita. Ako ima falc oko cepa, a ima, nece ga nikada izvaditi. Ta tehnika se radila izmedju dva rata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Ja kad sam udario rezervoar,uradio mi neki majstor iz SM,mislim da se zove Marko ili Murko,nisam siguran,niko u Srbiji to ne uradi bolje,on je pravi umetnik,jedino sto ugnjavi s pricom kako ne voli zene,i da je bolje biti gej!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Stepen Igorovog (Beli) bezobrazluka je obrnuto proporcionalan stepenu ostecenja njegovog motora. Sada dok je motor  citav i misli da nikada vise nece pasti kurci se, a cim ga oguli dopuzace do radionice i unjkavim glasom reci:" Komso, ajd' ako imas vremena pogledaj, nesto sam ga malo udario."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Stepen Igorovog (Beli) bezobrazluka je obrnuto proporcionalan stepenu ostecenja njegovog motora. Sada dok je motor  citav i misli da nikada vise nece pasti kurci se, a cim ga oguli dopuzace do radionice i unjkavim glasom reci:" Komso, ajd' ako imas vremena pogledaj, nesto sam ga malo udario."

 

a to si ti komsija,joj izvini,nisam znao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja