Jump to content

Moto Zajednica

KoleZe, molim za pomoc, savet, predlog (naravno vezan za opremu) ... ? :)

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Kao sto ste mogli da procitate ovde: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10525.0 kupio sam motor i sad mi treba oprema  :D

 

imam budzet od oko oko 375-380e :)

 

Treba mi kaciga, jakna, rukavice, podkapa i eventualno grejaci za kolena (ako pretekne neki dinar).

Voleo bih da oprema nije skroz crna, posto mi je motor crn, a voleo bih da budem sto uocljiviji u saobracaju posto nikad pre nisam vozio kroz grad i skroz sam neiskusan.

 

Puno biste mi pomogli kad bi me informisali malo sta je najbolje da kupim za te pare, gde je najbolje da kupim, da li ste culi da je trenutno aktuelan neki popust u radnjama po BG itd.

 

drugari, hvala unapred :)

 

s.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

E, evo da i ovde iskoristim priliku i chestitam!  :)

 

Da malo pomognem...imash potkapu i grejache za kolena kod mene......za dz.

Za ostalo se snadji! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Hvala YOmane (red je da se i javno zahvalim) svaka pomoc dobrodosla! eeeee i posle kaze motordzije shljam?! definitivno se ne slazem! :)

 

 

ok .. resih potkapu i grejace za kolena :) ostali jos kaciga, jakna i rukavice :)

ajmo ljudi .. predlozi, saveti, informacije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa predlazem da skoknes do Guevare i pogledas HJC kacige i Spool rukavice,mislim da ce naci nesto odgovarajuce i po kvalitetu i po cijeni.

 

Ili da prelistas Louisov katalog,pa da iskopas od tamo,posto je u Louisu cijenovni dijapazon veliki,trebalo bi nesto da se nadje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

hvala mixa, inace sam planirao do guevare ali zbog Caberg-a ... u svakom slucaju cu posetiti njih i mozda markos jer sam cuo da i tamo ima neki popust :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Lave u Markosu u Novom Sadu ima popust na kacigam AGV mozes da kupis za 8500 din, a jaknu sam porucio od nekok tipa iz Bgd-a IXS sa uloskom za 120jevreja stim da ima raznim modela ako ti treba ukucacu ti broj on je negde na novom Bgd-u i ima dosta opreme od IXS. Sa srecom da se vozas i da dodjes u N Sad na skup preko ovog vikenda lokacija STRAND> pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Lave u Markosu u Novom Sadu ima popust na kacigam AGV mozes da kupis za 8500 din, a jaknu sam porucio od nekok tipa iz Bgd-a IXS sa uloskom za 120jevreja stim da ima raznim modela ako ti treba ukucacu ti broj on je negde na novom Bgd-u i ima dosta opreme od IXS. Sa srecom da se vozas i da dodjes u N Sad na skup preko ovog vikenda lokacija STRAND> pozz

 

 

 

Ukucaj nam broj,mozda bi jos neko malo da se ponovi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Kao sto ste mogli da procitate ovde: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10525.0 kupio sam motor i sad mi treba oprema  :D

 

imam budzet od oko oko 375-380e :)

 

Treba mi kaciga, jakna, rukavice, podkapa i eventualno grejaci za kolena (ako pretekne neki dinar).

Voleo bih da oprema nije skroz crna, posto mi je motor crn, a voleo bih da budem sto uocljiviji u saobracaju posto nikad pre nisam vozio kroz grad i skroz sam neiskusan.

 

Puno biste mi pomogli kad bi me informisali malo sta je najbolje da kupim za te pare, gde je najbolje da kupim, da li ste culi da je trenutno aktuelan neki popust u radnjama po BG itd.

 

drugari, hvala unapred :)

 

s.

 

BJB Moto oprema shop kod Jasminka. To je valjda nama, članovima ove zajednice početna tačka (10% popust za članove BJB foruma), a onda, ako nema "za Rajka kapa", teraj dalje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

I meni bi trebale dobre zimske rukavice (ali tanje, ako tako nešto postoji) i grijači za koljena, tako da dajte neke informacije da ne otvaram novu temu.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

I meni bi trebale dobre zimske rukavice (ali tanje, ako tako nešto postoji) i grijači za koljena, tako da dajte neke informacije da ne otvaram novu temu.

 

Pozdrav.

 

bsz company - ixs: http://www.bszcompany.co.yu/

sjajan odnos cena/kvalitet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja