Jump to content

Moto Zajednica

Shoping

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Poshto znam da tje te nekako svi saznati. Vetj je dosta ljudi saznalo, a da im nisam ni rekla... Pa evo da se poverim ;D

 

U sredu veche sam TransAlpom proletela kroz izlog prodavnice sve za 95din ;D

 

Dodushe ne mojom greshkom...

 

Otprilike se ovako desilo... Stojim na upaljenom bajku u prvoj brzini...prilazi drugar i zavrtje mi gas do daske [blokada] i drzi tako neko vreme...ja popizdim i ubacim bajk u ler kako bih mogla levom rukom da ugasim motor [desna ruka mi je ispod drugareve ruke kojom on besomuchno zavija gas] ... i tako ubacim ja bajk u ler, upali se ona divna zelena ler lampica ;D pustim kvachilo i u tom trenutku bajk sam upadne u brzinu [da li od prevelikih vibracija poshto je u blokadi ili od ko zna chega] ... tog trenutka bajk zajedno samnom poletje na zadnji tochak i zajedno uletjemo u prodavnicu !

 

Shteta : kompletno razbijen izlog prodavnice

 

Motor: polomljene sve prednje plastike, far, nosachi fara malo pokrivljeni, i volan neznatno izskrivljen

 

Ja: umalno nisam vene sebi presekla na levoj ruci kod lakta, tako da tu imam posekotinu [koja boli u pm!! ] otecheno koleno i cevanica i skochni zglob otechen...

 

Eto!

 

E sad poshto me svi za*ebavaju vetj 2 dana mozete i vi slobodno ;D vetj se navikavam ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

ti imas problem kao ja prosle godine. Ja sam prosle godine imao udes kolima, cim sam ih sredio, opet udes,... Jedva sam cekao da prodje ta j*bena 2006. Samo polako i pazljivo i procice ova 2007, pa ce prestati i guposti sa padovima, stetama, povredama,...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Mina ti si genijeeee...

Kinesko - Japanska integracija, do jaja, a mogla si i da ga tamo ostaviš, neko bi ga već kupio za 95 din. ;D ;D ;D...

 

ps. A što jednostavno nisi spustila ćopavu dok je u brzini, sam bi se ugasio  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Dobro ... tebi bar nije nista strashno ... to je bitno ...

 

Jel si kupila nesto u radnji chisto da se ushlihtas zbog izloga ? Ono kao ... 100 dinara , kusur 5 dinara ... ma u redu je  ;D

 

Kolika je shteta novcano ? jel velik izlog ? :)

 

Inache ja sam te pozdravio ispred meka na vidikovcu pre par dana , posto si vidno bila izgubljena kada sam te pozdravio  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Auuuu UREDNICEEE...:P..Srecom pa je radnja SVE ZA 95, zamisli da je bila HUGO BOSS ili neki izlog pun plazma televizora...:P

Ipak si imala srece..;D..Vazno je da si ti OK, a ionako ti je falio migavac na HONDI , tako da ces i njega da resis o jednom trosku..;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

A kada ja kazem da se i sa velikim enduro motorima moze svuda svi mi se smeju... Moze enduro i kroz izloge, a da ne nastradas.

 

Fino ti prepakuj to pa jedan mali djir do Budve da se opustis  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Mina , dozivljaj ti je u kompletu za televiziju ali nikako ne mogu da smislim "druga " debila (izvini !) koji ti zavrce gas ...tebi ili bilo kome. Pa cak i da motor nije krenuo, koja je to fora , jer mu mama nije rekla da ne sme da dira tudje igracke .

P.S

Pozdravi tog tvog druga od mene i kazi mu da kupi onu sexy lutku pa neka je napushe i onda neka nju zavija posto ne deluje kao neko ko moze

da osvoji lutku od mesa !!!

 

Pozz ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Eto što ti je Honda !!! A drugara za uho pa u prodavaonicu da plati štetu, a onda i tebi. Još jednom kažem Honda je Honda, da je to bio Kawasaki recimo, nebi od motora ništa ostalo !!  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja