Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Kako stojite sa stelovanjem ventila. Imam ga vec nekoliko godina a nisam ni jednom stelovao ventile. Ko vam radi to i da li mora da se menja dihtung i gde ga nabavljate.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Kako stojite sa stelovanjem ventila. Imam ga vec nekoliko godina a nisam ni jednom stelovao ventile. Ko vam radi to i da li mora da se menja dihtung i gde ga nabavljate.

Pozdrav

ispred zgrade, skinesh sve plastike rezervoar, poklopac ventila, u manualu imash sve objashnjeno, ochistish poklopac ventila i na motoru namazhesh dihtung silikonom (tanko) i vratish sve nazad...

dihtung menjash ako je vidno propao, ako ti curka ulje itd..

 

potreban alat. kljuch ako se dobro secham 19 il 22 za okretanje radilice, shpijuni, par imbusa za skidanje poklopca ventila i poklopca pickupa, kljuch 8 i shrafciger.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

Treba malo ipak i znati , tj imati osecaj u ruci za stelovanje - tako da meni dok sam Gsxf-a imao stelao kolega JevtaNS(nema sanse da bih prvi put nastelovao kako treba , bar mislim) posle stelovanja lepshe radio - a nije bio jako rashtelovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Pa moram da imam pripremljen dihtung jer ne znam u kakvom je stanju dok ne skinem poklopac. Gde ima dihtung da se kupi i koji silikon ako ne treba novi dihtung .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven
  1. Pozdrav svima gsxf-ovcima zanima ma ako mogu dobiti informaciju od koga suzukija pase zadnja vilica tj da bi na svoga ugradio tu vilicu sa sirom felgom -gumom u pitanju je gsxf 600 90 godina ja imam 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7130 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nadam se da je ovo neka zajebancija, motor je prekopirani Kawa ER6F, samo ruzan :lol: i slazem se sa kolegom Jeftom, nista od putovanja sa onim suvozackim sedistem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ovo mu je valjda naslednik, 1000cc, 155ks

 

10668788_10152603770793855_3728769525544775825_o.jpg

 

Ruzan je brutalno. Mogli bi da budu malo originalni ja ne znam koji im je djavo :neznam:

Prvo napravili onaj naked prekopiran z model i cb honda sad ovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

Pozdrav svim gsxf-ovcima i svim bajkerima posto nikako do sada nisam predstavio svoj motor a i nisam bas novi na forumu pa sam eto to uradio danas nadam se da ne remetim nesto ako da opomenite me ljep je i dan pa sam tako odlucio postavocu i par slika da se vidi sta vozim i rjec je o gsxf 600 90 godina

post-31871-0-86939000-1412852510_thumb.jpg

post-31871-0-57260200-1412852586_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja