Jump to content

Moto Zajednica

Novopeceni biker

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: London

Pozdrav za sve clanove foruma.

 

Ukratko o meni - Milan, poreklom iz Nisa, od pre 4 godine van Nisa, ziveo u Nemackoj, a trenutno na studijama u Americi (San Francisco). Zaludjenik u automobile i brzinu od malih nogu.

 

Dobio sam pre neki dan Americku dozvolu za motor, posle pohadjanja teorijske nastave (4 sata) i dva puta 4 sata voznje motora po parkingu. Smejurija kako se lako ovde dobija dozvola...bez da ijednom izadjes u saobracaj. Za sada nemam u planu da vozim dok sam ovde (do decembra) zato sto se ne osecam spremnim da sednem na motor. Sledece sezone uzimam pravi kurs voznje u nekoj od Evropskih zemalja gde budem zavrsio i tek onda sedam na motor. Razlog zbog koga sam vadio dozvolu u US je to sto nebi morao da prolazim kroz celu proceduru u EU. koja je preskupa (oko 1000-1500e do dozvole), vec mogu da direktno idem na vozacki ispit. Ovo ovde kosta 150e inace.

 

Forum je odlican i bas ima mnogo stvari za nas pocetnike ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Pozdrav komsija!  Ima kod tebe jako dobrih moto kurseva... Pogledaj na internetu Motorcycle Safety Foundation i nadji Basic Rider Course blizu tebe.  Kosta $270, traje 3 dana i najtoplije ti ga preporucujem.  Pozdrav jos jednom, i ako dolazis u L.A. javi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja