Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje vrata - crash

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

Nisam stigao da se vidim sa ćaletom ali koliko sam ga razumeo preko telefona išao je po ovoj nenormalnoj guzvi preko gazele, negde na uključenju na gazelu (valjda kod hitne pomoći). <_< Standardno se provlačio kroz guzvu, jer je sve stajalo i odjednom neko otvara vrata i on se zakucava u njih i odleće u drugu traku... :staa2::moto2: Sad kako je pao, valjda na desnu stranu, na nogu mu je pao skuter i pošto je Xciting težak nije mogao da ustane... :ups: Onda je čovek iz suprotne trake kome je odleteo ispred auta istrčao i podigao motor da može da ustane itd. A za to vreme je lik što je otvorio vrata zapalio, zalisli... >:( (nije stigao da vidi ali kaže da misli da je bio zelene boje i da je bio taksista) Kaže mi ćale nije njemu ništa strašno, nije mu ništa puklo, ali ima jedno 5,6 podliva i jednu ogromnu masnicu... :jok: Xciting napred se razbio, pukle plastike, žabice sve i sa strane nešto... 0plac.gif Koj bedak, mene udari čovek kad se prestrojavao...padnem slomim ruku...ćale mi se zakuca u vrata koja se otvaraju u sred saobraćaja...sezona bedak... :maloljut:

 

A žao mi je jer ga je tako čuvao i negovao i još pritom on po meni vozi kao "baba" sve lagano, po propisima (osim provlačenja zbog čega se i navukao na dva točka) al kaže jbg nisam imao vremena da odreagujem... Kaže on meni... sutra sam išao na posao opet sa skuterom :D:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblao Trijes Minuta, 212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cowasaki KLE

Da li je ćale zvao pandure?

Ako nije, neka ode u Urgentni, kaže šta se desilo, da izjavu.

Sa zapisnikom može da se naplate povrede i šteta preko Garantnog fonda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@Djokic

Propaganda, tj. filmski trik.

To sto skace po njima odozgo, moze (manje vise) svaki auto da izdrzi.

Dovoljno je da im da jednu samarcinu odozada, pa da vise ne mogu da se zatvore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Jbg bas sranje, zelim tati uspesan oporavak i drugi put pamet u glavu . Jako si lose opisao nesrecu i ima par sitnica koje bas nisam najbolje razumeo. Ako se zabio u vrata normalno je da preleti preko motora koji ostaje zakucan u vratima. Pretpostavljam da se uplasio pa proklizao i da je samo malo zakacio vrata ili tako nesto. Pod drugim okolnostima je jako cudno da motor bude ne njemu. Zatim mi je potpuno nejasno kako nije video koji je auto u pitanju a jos nejasnije kako je uspeo kolima da pobegne po onoj jebenoj gazeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

On je meni rekao da kada su se vrata od automobila otvorila (do polovine svog maksimuma) on je bio već u ravni kola i nije stigao da odreaguje... Udario je u vrata i odleteo jedno 2-3 metra u suprotnu traku izmedju dva automobila (malo zakačio nekom čoveku branik). Nije se on zakucao apsolutno u vrata pa da preleti preko volana već valjda jednim delom je udario pa je to prouzrokovalo da odleti u suprotnu traku... Ma nije on išao brzo, negde 20-30 koliko bi bilo normalno voziti izmedju automobila koji polu stoje... A lik je zapalio jer cale prvo nije mogao da ustane odma, drugo i kada je ustao gledao je valjda dali je dobro i dejstvo šoka je bilo tu 100 posto a potom kada je izgurao motor sa strane nije mogao da ga odma upali (valjda dok se ne slegne ulje ili tako nešto) a dotle je lik već otišao... Ma gde, kada padneš to ti upošte nije u glavi... Gledaš da li si ti dobro, motor i kroz glavu ti prolaze neke čudne stvari... Nema teorije da odma kreneš u akciju gonjenja... A nije najbolje zapazio jer zamisli sebe u sličnoj situaciji kada se provlačiš pored 1000 automobila da znaš svaki koji si prošao... A pandure ne vredi zvati jer i mene kada je čovek udario (baš na autoputu u gužvi) panduri koji su prolazili su me pogledali, videli da sam malo iscepan, da ne krvarim i čovek koji me je udario je rako da me je udario a njihov odgovor je bio: "Aj bež`te pravite gužvu"... Nema vajde od toga pogotovu ako je počinilac pobegao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Bas glupa situacija mada nema sanse da ne zapamtim koji sam auto udario a plus toga bi u letu razmisljao kako da mu otkinem vrata ili pak napravim kabriolet od njegovog vozila.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Bas glupa situacija mada nema sanse da ne zapamtim koji sam auto udario a plus toga bi u letu razmisljao kako da mu otkinem vrata ili pak napravim kabriolet od njegovog vozila.

 

Da li vrata da mu otkinem i dam da pojede ili da pojede neotkinuta?...hmmm..u jbt sletanje....:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Na gazeli ima kamera na par mesta.Trebao je da saceka policiju i prijavi babuna.

Mozda bi ga nasli preko onih spijunki,pa cemu drugo i sluze nego zbog ovakvih slucajeva.

Na urgentni na snimanje,konstatovanje lakih telesnih,pa kad bi ga nasli,preselo bi mu otvaranje vrata.

Brz oporavak zelim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja