Jump to content

Moto Zajednica

Kod koga odneti rezervoar da se ispravi?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Dakle, da ne duzim, imao sam mali peh sa motorom i jedna od stavki koje moraju da se srede je i rezervoar! Nije strasno ali je evidetno ulubljen pa vas molim za savete ko u BGu to radi pouzdano i kvalitetno? Hvala...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Dakle, da ne duzim, imao sam mali peh sa motorom i jedna od stavki koje moraju da se srede je i rezervoar! Nije strasno ali je evidetno ulubljen pa vas molim za savete ko u BGu to radi pouzdano i kvalitetno? Hvala...;)

 

to im je izgeda nekaserijska greska, oj je tata koleom ulubio rezervoar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

ako ne nadjes u BG mozez ga uraditi u Mitrovici. Kvalitet moze da potvrdi Evil_Zo.

 

Viljusku planiram da nosim kod Pere (Moto line), stavishe vec danas ako je skinem, mislis li na njega da mi ispravi i rezervoar?

Ako ne, daj mi kontakt od tog u SM...thx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Apropo teme, da li neko zna koja je procedura pri ispravljanju rezervoara kad udubljenja nisu bas velika... jel se radi neko "lokalno cukanje" ili ceo mora da se skida, farba i ostalo?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Dakle, da ne duzim, imao sam mali peh sa motorom i jedna od stavki koje moraju da se srede je i rezervoar! Nije strasno ali je evidetno ulubljen pa vas molim za savete ko u BGu to radi pouzdano i kvalitetno? Hvala...;)

 

pitaj ducu antića za kontakt.. on je radio rezervoar na gsxr-u, i ispao je super!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mozes da ispravis i kod mene u Mladenovcu.

 

Ako ti nije problem postavi sliku da vidimo koliko je ulubljen a ako budes bio zainteresovan za ispravljanje mogu ti polsati slike nekih koje sam ispravljao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Mozes da ispravis i kod mene u Mladenovcu.

 

Ako ti nije problem postavi sliku da vidimo koliko je ulubljen a ako budes bio zainteresovan za ispravljanje mogu ti polsati slike nekih koje sam ispravljao.

 

Hteodoh da ti posaljem PP ali ti je sanduce puno! isprazni malo INBOX ;D

zato evo ovde sta sam hteo da te piitam preko PPa..

 

... mislim da ipak necu sada ispravljati rezervoar jer je malo ulubljen i nije nesto mnogo izguzvan...:)

Nego sam ja hteo tebe da pitam mozes li ti da mi izlijes prednji blatobran ? Ja mogu da ti donesem uzorak pa da se napravi ako je moguce i koliko bi to zadovoljstvo kostalo?

Ovaj moj je pukao i moze da se zavari, ali je problem sto mi je otpao deo koji se srafi na viljusku sa leve strane  pa je malo nezahvalno da se to budzi..mislim, moze,ali bih ja vishe voleo iz jednog dela..:)

Hvala unapred  i pozdrav..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Evo, sad sam izbrisao.

 

Nisam imao pojma da je puno a vidim da mi nesto slabo stizu poruke  ;D.

 

Sto se tice blatobrana mozes da mi doneses drugi i ja da ga prekopiram i napravim tebi novi.

 

A i nije nezahvalno da se popravlja, bude to kao novo kad se sredi samo je stvar u tome da li ti to zelis ili ne, a koliko vidim odgovor je da ne zelis. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Evo, sad sam izbrisao.

 

Nisam imao pojma da je puno a vidim da mi nesto slabo stizu poruke  ;D.

 

Sto se tice blatobrana mozes da mi doneses drugi i ja da ga prekopiram i napravim tebi novi.

 

A i nije nezahvalno da se popravlja, bude to kao novo kad se sredi samo je stvar u tome da li ti to zelis ili ne, a koliko vidim odgovor je da ne zelis. ;D

 

Kolko para je izlivanje blatobrana, ja sam moj dosad 4 puta krpio i uvek puca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Izlivanje novih blatobrana kosta od 25 do 30e, zavisi koja je velicina ali ako nemam kalup za taj model i moram da ga pravim prema uzorku koji bi mi doneo, kostalo bi 50e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja